Konsultacijos

Rugsėjo 26 d.

Kaip jau ir rašiau vakar, mes pereiname į apribojimų, represijų periodą. Galima ginčytis tai teisinga ar ne, aš galiu tik pasakyti, kad tokį laiką lengviau išgyvena tie, kurie sąmoningai save riboja ir priima ribojimus. Nes artimiausiu metu jų vis tiek tik daugės. Na bet šiuo metu tikėtinas išaugęs žmonių sąmoningumas, daugiau išminties. Tačiau šalia to ir naivaus tikėjimo, kad tai ką darote yra gerai. Ypač jis bus būdingas jauniems žmonėms. Turiu pasakyti, kad kol kas lūžio taško mes dar nepriėjome. Deja, jis gali būti tikrai žiaurus. Astrologija rodo aplinkybes, tačiau žmonių likimas nėra fatališkas ir tolimesnė eiga visuomet bent iš dalies priklauso nuo esamų veiksmų dabar. Šiuo metu žmonės pajus stipresnį dvasinio pasaulio poreikį, sena religinė santvarka nebetenkins ir nebesuteiks atsakymų, todėl žmonės ieškos kitų dvasingumo kelių.

Na o kalbant apie šią dieną, leiskite daugiau laiko su vaikais. Išvažiuokite į lankytinas vietas, kažkokį smagų parką ar pan. Paruoškite šeimai rimtą vakarienę, pavyzdžiui, gardų kepsnį. Išsišluokite namus. Būtent išsišluokite, ne išsisiurbkite. Šlavimas turi simbolinę prasmę, šiuo veiksmu iš namų iššluojama negatyvi energija ir šiuo metu tam itin tinkamas laikas, ypač jei tai darydami galvosite, kad iššluojate iš namų viską kas skaudina, erzina, o paliekate tik švarą ir pozityvią energiją. Pasirūpinkite kambariniais augalais, šiandien ypač tiktų į namus priimti kažkokį spalvotais lapais augalą. Jau reikia ruoštis rudens sezonui ir derinti simboliką prie jo.

Šaulys šiandien bus įsitikinęs absoliučiu savo teisumu ir stengsis tai įrodyti aktyviais ginčais.

Saulė keliauja Mergelės ženklu, Mėnulis Šaulio ženkle. Išaugs imlumas, gera diena taisyti santykius su aplinkiniais, bus lengviau suprasti kitus, daugiau kantrybės jautriose situacijose. Tai stipresnės emocinės sveikatos laikas. Tiesa, situaciją gadina neigiamas Marso – Saturno aspektas, kuris atneša įtampą, frustracijos jausmą, norą priešintis valdžios institucijoms. Toks aspektas skatina žemesnių energijų bujojimą. Teigiama jo pusė tik ta, kad jis gali pagaliau priversti žmogų užbaigti iki galo pradėtus nemalonius dalykus. O Mergelės sezonas dar ir slopina žmogaus tikėjimą savo jėgoms, tas ypač gali jaustis darbe, kur tiesiog tokiu laiku stengiamasi išgyventi ir tiek.  Todėl dabar kur kas labiau tinka siekti trumpalaikių tikslų, na bent jau kol bjaurusis Marso _ Saturno aspektas pasibaigs. Tiesa, to dar reiks palaukti, nes jis pasikartos rugsėjo pabaigoje, o po to sausio mėnesį. Dabar toks laikas kai žmogus tarsi bėga distanciją jau visiško išsekimo būsenoje bandydamas įveikti paskutinius kilometrus. Taip savotiškai mes tarsi esame prie pat vartų į kitokį gyvenimą, tačiau kas laukia už jų dar neaišku. Galima tai būtų prilyginti kompiuterinių sistemų perkrovimui ar perinstaliavimui.

Kaip ir žadėjau, aš nuo šiol rašysiu apie priemones kovoje su stresu ir siekiant vidinės gerovės jausmo. Labai efektyvi priemonė streso metu yra vonia. Tik reikia ją dar pastiprinti papildomomis priemonėmis. Galite išbandyti tokį receptą:
3 pakeliai juodos arbatos (man labiausiai patinka Earl Grey dėl savito kvapo)3 pakeliai mėtų arbatos3 puodeliai pieno3 saujos druskos (tinka bet kokia)
Visą šį mišinį tiesiog supilti į vonią. pakelius galima surišti į vieną ir pamerkti vandenyje. Be abejo, galima naudoti ir džiovintas mėtas iš daržo, tiesiog pakeliais yra patogiau. Tokioje vonioje reikėtų pagulėti 30 minučių, o po gerai nusiprausti po dušu. Nereikėtų naudoti šiuo atveju prausimosi priemonių, tiesiog leisti bėgančiam vandeniui viską nuplauti. Jeigu vonios neturite, galima užpliikyti arbatą, į pravėsusį vandenį supilti pieną ir druską (tai turėtų būti nemažas kiekis, tarkim kaip virtuvinis puodas vandens arbatai plikyti, paliekant tik tiek vietos, kiek jos dar reikia pienui ir druskai). Gautu mišiniu išsitrinti tris kartus ir po to nusiprausti po dušu 🙂

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/del-apsauginiu-kaukiu-nedevejimo-pirmadieni-nubausti-du-zmones-vienas-ju-neblaivus-59-1366172?fbclid=IwAR2ASY-JZIBe7vuedUIYdoYvh4KzRv5VLd5RoD4AY5XCV2xpXiVb_PBPg6Y
Eiti prie įrankių juostos