Konsultacijos

Rugsėjo 25 – 27 d.

Savaitgalis. Ir šiandiena 🙂 Puikios dienos švariai mitybai bei kasdieniniam sportui. Tinkamas laikas domėtis šunimis, jų veislėmis, svarstyti, koks jums tiktų, o mylimos katytėms skirkite tiesiog daugiau laiko. Tinkamas laikas mokytis, ypač studentams.Geras laikas užsiimti rudeniniu namų dekoru, galima juk skaptuotais moliūgais su degančiomis žvakėmis jau ir dabar nustatyti namų laiptus. Na tik nebūtina skaptuoti pabaisų. Arba paprasčiausiais moliūgais, rudeniniais lapais nubarstyti, nustatyti led žvakutėmis. Ka susikuriame, tą ir turime. Pasistenkite laiką leisti ramiai, skaitykite knygas jaukioje lempučių girliandų šviesoje. Aš jau nepaminėjau per darbus ir bėgimą, kad pirmadienį buvo nuostabi šventė Mabonas – rudens lygiadienis, derliaus nuėmimo šventė. Deja, ir pati nesuradau jai laiko, todėl dabar jau ramaus pasiruošimo žiemos miegui laikas. Gamtai jau migdosi, o dievai irgi traukiasi aukščiau į dvasines buveines. Todėl ruduo labai aktyvus ezoterine prasme laikas, kupinas mistinių paslapčių laikas. Dabar žmones labiau traukia mistika, okultizmas, alchemija nei religija ir askezė. Ar žinote, kad tikrieji ezoteriniai raštai niekada nerašomi tiesiogine kalba? Todėl juos taip sunku suprasti ir atrodo, kad visi tie maginiai elementai tokie kvailai nerealūs. Na tarkim alchemijoje plačiai naudojami druska, siera ir gyvsidabris ir iš tikro simbolizuoja sielą, protą ir kūną. Niekas tų raštų jums išversti negali. Tačiau augant sąmoningumo lygiui, kaupiantis išminčiai, jūs patys vis daugiau gali perskaityti.

Vaikai gali būti irzlūs, verksmingi, todėl vertėtų surengti kažką šventiško, ypatingo.Covid – 19 fronte visiškai nieko gero. Šiuo metu esame piko taške ir tokiame išliksime iki spalio. O kas bus toliau kol kas pasakyti negaliu. Teoriškai, baigsis Saturno retrogradinis judėjimas ir spalio 30 d. jis pradės tolti nuo Plutono, taigi reikalai turėtų pradėt gerėti kaip kad buvo ir pirmosios bangos atveju. Bet aš nežinau ar to pakaks. Pasaulinė pandemija vyksta pirmą kartą mano gyvenime ir aš galiu remtis išskirtinai tik teoriniais pamąstymais be jokių statistinių duomenų. Galvočiau, kad realesnis scenarijus, jog situacija išliks prastoka su lėtų gerėjimu iki sausio. Gruodžio 14 d. įvyks Saulės užtemimas. Galvočiau, kad jis taps kažkokiu nauju atsvaros tašku, gal užbaigs šitą velnio ciklą. O kol kas laikas labai blogas. Tokiu metu išauga smurto, žmogžudysčių, užsakomųjų nusikaltimų tikimybė. Bus didelis emocinis aktyvumas, daug aštrių reakcijų, ypač jei stengsitės to išvengti ir elgtis taikiai.

Nenervinkite Skorpionų. Jei šiuo metu pradėsite kažką sakyti ir tai netikėtai užbaigsite žodžiais ai nesvarbu, realiai rizikuojate gyvenimą baigti smurtine mirtimi.

Šiek tiek teorinių žinių. Aš visad akcentuoju Mėnulio pilnatį ir jaunatį, bet išties fazės yra keturios – dar yra delčia ir priešpilnis. Tiesiog jų poveikis kur kas silpnesnis. Nors kalendoriuje tos fazės žymimos maždaug po savaitę, realiai pats įvykis trunka vos keletą valandų ir svarbi tik viena vienintelė diena, kuomet Mėnulis atsiduria specifiniame taške Saulės atžvilgiu. Kiekvieną tą tašką galima išnaudoti naudingai sau:
1. Jaunatis – pradžiai, ketinimams, apsivalymui.

2. Priešpilnis – veiksmui, augimui, didėjimui. Na tarkim per jaunatį jūs pradėjote sportuoti, per priešpilnį krūvį padidinate.
3. Pilnatis – jėgos, sustiprinimo laikas, planavimas tolimesnės eigos, tokia tarsi įkrova. Todėl tokiu metu atliekami ritualai, kuriuose reikia kažką energetiškai įkrauti, tarkim gaminamas Mėnulio vanduo. Jeigu jūs kažką darote, dabar veiksą reikia padidinti iki maximumo, na kaip sakoma atiduoti paskutines jėgas.
4. Delčia – atsikratymas nereikalingų dalykų, paleidimas, atsisveikinimas. Aš paprastai tą rekomenduoju daryti ir per pilnatį, ji irgi tam tinkama. Bet visas pilnas ciklas būtų toks.

Kalbant apie esamą padėtį danguje, penktadienį – šeštadienį mus lydės tikrai bjaurus darinys – Merkurijaus – Marso neigiamas aspektas. Tai jau nusiteikite, kad kažkas nuleis tikrą teisybės bombą jums į veidą, daug nervų kainuos įvairūs nesusipratimai, žodžiai bus traukiami iš konteksto ir interpretuojami savaip. Galvokite prieš kalbėdami ar rašydami. Nes šiuo metu ir patys galite prikalbėti gausiai šlykščiai. Ar prirašyti. O kad tos laimės nebūtų per mažą, šiandien vis dar Merkurijus kariauja su Saturnu. Rytoj nuo Merkurijaus klius ir Mėnuliui, einančiam ramiai sau pro Saturną. Visos šios kovos vyksta Svarstyklių – Ožiaragio ženkluose, todėl tai labiau šaltasis nei atominis karas.

Na kadangi patariau savaitgalį leisti lėtai tai šiandien apie kokybišką miegą, kas be galo svarbu gerai savijautai. Yra keletas priemonių, kurios gali pagerinti jūsų miegą ir šiandien apie jas: 

1. Šalia lovos laikomas ametistas saugo nuo naktinių košmarų. Primenu, kad veiksmingiausias poveikis yra neapdirbtų akmenų, kuo didesnis, tuo stipriau veikia. Akmenį reikia pastatyti šalia lovos, geriausia ant spinteles maždaug lovos aukščio lygyje. Tikrai nėra būtinybės, kad akmuo prie jūsų liestųsi, tai gali netgi erzinti.

2. Rožinis kvarcas veiksmingai malšina galvos skausmus. Galima šalia lovos ir abu akmenis laikyti, jei yra poreikis.

3. Jei užsiimate dvasinėmis/okultinėmis praktikomis, jums šalia lovos tiks pasidėti labradoritą/ar-ir numitą (nuummite, neradau jo pirkti Lietuvoje, tai pakankamai retas akmuo iš Grenlandijos).
4. Snieginis kvarcas tiks, jei mokotės/studijuojate/dirbate sunkų protinį darbą.
Taip pat miego kokybei gerinti galime naudoti įvairias žoles, geriausia kad jos būtų gyvos, tai yra vazonėlyje, vėlgi padėtos tame pačiame lygmenyje kaip ir akmenys:
1. Levandos – jos apskritai veikia kaip migdomieji.
2. Rozmarinas – jei studijuojate/mokotės/ruošiatės sunkiems egzaminams.
3. Kraujažolė – jei trokštate meilės.
4. Lauras – apsaugai.

Gero savaitgalio!!!

Eiti prie įrankių juostos