Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 24 d. [:]

[:lt]

Pradėsime naują savaitę, kol kas ji sunkiai juda pirmyn. Dabar artimiausios trys dienos bus fanatizmo dienos. Tokiu laiku žmonės atranda sau idealus ir fanatiškai jais tiki, tačiau tai būna klaidingi idealai ir autoritetai, dėl kurių jie aklai kovoja. Ir šiomis dienomis gimusi fanatiška aistra gali užsitęsti be galo ilgai. Ypač tai galioja politikai ir religijai.
 
Dabar taip vadinamas „aukų“ laikas. Per šias kelias dienas dažnam teks kažką paaukoti. Lengviausiai jas ištvers tie, kurie sąmoningai kažką „aukos“. Auka tikrai nereiškia nieko dramatiško. Veiksmingiausia būtų sukelti sau fizinių nepatogumų. Pavyzdžiui, jei jums sunku keltis rytais, iki ketvirtadienio kelkitės valandą anksčiau. T.y. paaukokite ryto miegą.
 
Dažnas šiomis dienomis skųsis prasta nuotaika. Ją teigiamai veiktų senojo roko klausymas. Na tarkim kažkas tokio kaip grupė Kiss, daug kam ko gero žinomas puikus jų gabalas I was made for loving you. Rekomenduočiau taip ir padaryti, nes ateinančias kelias dienas daugelį ruduo tiesiog paskandins krintančiais lapais. Laimei tai tik keleto dienų efektas, tačiau jis vis tiek nemalonus.
 
Dabar ir darbas taps sudėtinga vieta, ypač didelė grėsmė nemalonumų su darbdavių, o ir šiaip seksis ne per labiausiai. Būkite atidūs. Dabar tikrai netinkamas laikas ieškoti naujo darbo, atidėkite tokias paieškas kitai savaitei. Galite netyčia neteisingai užpildyti dokumentus, dabar lįs į viešumą ankstesnės šunybės, ypač jei padarėte kažką sąmoningai neteisėtai ar neteisingai. Ypač sudėtingas laikas gali būti dirbantiems nekilnojamojo turto sektoriuje. Laimei, kaip jau ir minėjau, šis blogas laikas tęsis tik iki rugsėjo 27 d.

[:]

Eiti prie įrankių juostos