Konsultacijos

Rugsėjo 2 d.

Na kaip jūsų rugsėjo pirmoji? Mūsiškė praėjo geriau nei tikėjausi 🙂 Tačiau aktualiausia šių dienų tema vis dar išlieka vaikai ir jiems vis dar reikia skirti padidintą dėmesį, ypač ikimokyklinukams. Nors turiu pastebėti, kad šiai dienai vaikų sritis danguje atrodo palyginus gražiai ir kol kas nėra pagrindo užsibarikaduoti bunkeryje (na gerai, mano asmeninė nuomonė gal ir kitokia, bet šiame puslapyje stengiuosi perduoti tik planetinius reikalavimus, o nuo saviškės susilaikyti). Jei savų vaikų neturite, tai laikas, kuomet tinka kažką padaryti dėl kitų vaikų, ypač tų, kurie tėvelių neturi. Geras laikas ieškotis pedagoginio darbo. Na bet kokiu atveju tokią dieną reikia paskirti savo vaikams – ir mažiems, ir dideliems, pabūti visiems kartu. Tokią dieną verta vaikus apdovanoti trokštamu žaislu.
Taip pat neįgalūs žmonės šiuo metu turėtų ypač rūpintis savimi, jei yra galimybių, būtinai daugiau pabūti lauke, pagal galimybes daugiau pajudėti. Daugiau dėmesio reikia skirti ir vyresnio amžiaus tėvams.

Nėra geras laikas santykiams tokiame labiau masiniame lygmenyje, ypač politikoje, kur bus noras reikalauti, pamirštamos bet kokios padorumo ribos.

Tai gan stipri mistikos atžvilgiu diena ir dvasiškai tobulėjantys tą gali pajusti itin stipriai. Tai tinkama diena įvairioms apeigoms, pasitraukti į atokias gamtos vietas. Nieko keisto, juk šiandien mūsų laukia Mėnulio pilnatis Žuvų ženkle. Kaip nėra labai įprasta tai bus švelnesnė pilnatis, tinkama atsikratyti viso seno „bagažo“. Bet ji kažkuo ypatinga tik jau einantiems dvasiniu keliu – ieškantiems naujo kelio, norintiems prisiimti naują atsakomybę, ieškantiems ištvermės sename kelyje. Ir šiandien galimos ypatingos vidinės patirtys. Tačiau aš rekomenduočiau nepradėti nieko naujo, nes tokią dieną lengva klaidingą dvasingumą priimti kaip tikrą šviesą. Gera diena mokytis psichologijos ir astrologijos, bet kokioms veiklos internete. Net jei neinate dvasiniu keliu, šiandien tinka užsiimti kažkuo tokiu. Pavyzdžiui, pasigaminti pozityvumo indelį. Kažkada jau rašiau kaip tai daroma, bet jei primiršote, galėsiu pakartoti. Išekite vakare pasigrožėti Mėnuliu 🙂 Tačiau tai tinkamas laikas ir labai sudėtingoms dvasinėms praktikoms, gilioms meditacijoms. Šiandien išskirtinai tik pozityvioms, šviesos, susiliejimo praktikoms.

O pilnatis bus švelnesnė, nes Mėnulis tuo pat metu sudarys keletą gerų aspektų, kurie atneš netikėtumus, siurprizus gerąja prasme, geras naujienas. Intuicija dirbs visu pajėgumu. Šiandien bus nemažai gražių aspektų ir iš kitų planetų, todėl mintys gali materializuotis, norai pildytis. Tiesa, vargu ar taip gerai bus meilės srityje, kadangi Venera kariauja ten su Saturnu,Marsu ir Plutonu, į jūsų gyvenimą gali grįžti žmogus, su kuriuo kadaise be galo skausmingus santykius jau buvote nutraukę. Na kaip koks tvirtybės išbandymas. Stenkitės santykiuose elgtis konstruktyviai, jų neviešinkite, neapkalbinėkite partnerių.
Tas pats liečia ir pinigus. Taip pat jautresnės bus Žuvys, na tokios verksmingos, tarkim liūdnas video apie vargšą kačiuką jas šiuo metu gali priversti nevaldomai raudoti. Mergelėms irgi sunkesnė diena, jos tiesiog viskuo bus nepatenkintos, pavyzdžiui, kad gimimo dienos skaičius toks negražus 😀
Saulė šiuo metu keliauja Mergelės ženklu, Mėnulis – Žuvyse, taigi jūsų sapnai gali būti pranašingi ar kažką bandantys jums pasakyti. Merkurijus sudaro teigiamą aspektą su Plutonu ir Saturnu – tai geras laikas sandoriams, deryboms, bendravimui, pastangoms kitus įtikinti savo nuomone.  Tai geras laikas darbo pokalbiams, debatams, pardavimams. Už keleto dienų Merkurijus pereis į diplomatiškasias Svarstykles ir dienos tam bus dar geresnės. Venera pereis į Liūtą ir situacija meilės fronte palengvės.

Ar tikrasis dvasingumas reiškia, kad žmogus tampa angelu žemėje ir yra tik geras? Nieku gyvu. Tikrasis dvasingumas prasideda nuo pažinties su savimi pačiu ir kovos už teisę būti savimi. O tai pakankamai gynybiška pozicija. Bet iš pradžių jūs turite išmokti kariauti, kad to dėka suvoktumėte taikos vertę ir kainą.  Tikrame dvasingume jūs niekada netapsite angelu. Tačiau moėksite atskirti, kurias kovas verta kovoti, o kurios visiškai beprasmės. Na bet pilnaties diena turėtų būti skirta ne kovoms, o poilsiui nuo jų, todėl nepamirškite pasirūpinti savimi. Tam puikiai tiktų naminė veido kaukė ir natūralių ingridientų. Tiktų rašyti emocinį dienoraštį. Tik čia labai svarbu yra rašyti ranka, įsigyti tikrai ypatingą, išskirtinę užrašinę. Toks žurnalas tai tarsi jūsų vidinės magijos knyga. Rašymo apie save praktikos yra puiki savigydos priemonė.
Mano jau minėta meditacija – meditacija net tik dvasinė praktika ir savikontrolės ugdymas, tai ir puikūs vaistai dvasinei sveikatai. Galų gale susitvarkykite namus, išvalykite juos švariai. Taip jūs išvalote ir neigiamą energiją iš jų. Pasportuokite – jūsų kūnas jums už tai padėkos. Gerkite daug vandens – Mėnulio vandens, žolelių arbatos, infuzijų – dehidratacija irgi blogina dvasinę savijautą.
Geros pilnaties!!!

Eiti prie įrankių juostos