Konsultacijos

Rugsėjo 19 d.

Viena šviesesnių savaitės dienų. Ir šiandien dažnas susimąstys – pala pala, ar ne laikas sustoti, pastaruoju metu valgiau (gėriau, rūkiau ir pan.) be saiko, gal jau laikas kažką keisti? Tiesa, daugeliui tai ir teliks tik pamąstymais, nes tokiomis dienomis žmogui norisi vartoti be saiko, skiriasi tik priklausomybės forma. Tačiau šiandien jau pradės busti noras keistis, kažką daryti. Gali rastis noras planuoti atostogas, pradėt ieškoti bilietų kelionėms ir pan. Bet su atostogų planavimu dar siūlyčiau palaukti. Šiuo metu logika dar apniūkusi, aiškios mintys dar nelanko, todėl dabar didžiausia tikimybė išrinkti kryptį, kuri jums visai nepatiks ir kurios kitu atveju tikrai nebūtumėte pasirinkę. Šiuo metu labiau rekomenduotina pasirūpinti savo dantimis, bent jau profilaktiškai pasitikrinti, nes artėjanti Saturno – Plutono sąjunga kaip ir pernai atneš masinius jų gedimus. O išankstinė profilaktika visada veiksmingas būdas problemų jei ne išvengti, tai bent sumažinti žalos mąstą.

Tai netinkamas laikas ieškoti teisingumo, ypač oficialaus, jų rasti bus sunku. Nors visumoje diena šviesesnė, bet savo esme ji yra netekčių diena. Žinoma, tas žodis netekčių yra vartojamas bendrąja prasme, t.y. jo prasmė labai plati. Aš rekomenduočiau daugiau dėmesio skirti vaikams, nes viena tokių netekčių gali būti sugadintas ryšys su vaiku ar pan. Vis tik jei jūsų aplinkoje yra kas išgyvena tikras netektis, šiandien privalote parodyti visakeriopą paramą, pasimelsti už juos, jei tai praktikuoja ir palaikyti sąmoningomis mintimis. Tokią dieną ryšiai nutrūksta amžiams ir to visada bus gailimasi, todėl itin svarbu sąmoningai stengtis juos išlaikyti, neleisti nutolti nuo mūsų tiems, kurie gal asmeninių nelaimių palaužti nori nuo visų atsiriboti.

Vėl gi, dar ne dietų laikas. Reikia kažko karšto ir sotaus, tai tas kibinas su sultiniu tikrai bus kur kas naudingesnis nei liesos salotos, net jei jis parduotuvinis. Tiesa, šiandien dažnas gali jausti keisto maisto poreikį, t.y. keistų darinių, pavyzdžiui, arbūzą norėsis druska pasibarstyti ar pan. Kad ir kas keisto tai bebūtų, šiandien reikia tai sau leisti. Žinoma, su saiku.

Šiandien labai rekomenduotina bent kažkiek pabūti lauke, Saulės spinduliuose. Reikia tik tikėtis, kad ji teiksis pasirodyti. Aišku, geriausia būtų tai daryti auštant ir ramiai pamedituoti Saulės spinduliuose bent penkias minutes. Na bet vargu ar daugelis čia Lietuvoje tokią galimybę turėsime. Bet kokiu atveju pabūkite lauke, jei švies Saulutė, šiandien ji veiks gydančiai jūsų kūną, mintis ir sielą.

Neseniai man viena mokinė rašė, jog taip džiaugiasi, kad pagaliau prasidėjo Svarstyklių sezonas, nes planetos keliaudamos Svarstyklių ženklu aprimsta. Deja, deja, tai ne šiemet. Taip, teisingai, šiuo metu tiek Venera, tiek Merkurijus keliauja Svarstyklių ženklu, už keleto dienų ten įžengs ir Saulė, dar po šiek tiek laiko ir Marsas. Visiškai tradicinė planetų kelionė, tačiau šį kartą skirtumas toks, kad kiekviena jų, keliaudama Svarstyklių ženklu sudarys neigiamą sąjungą su Saturnu, o po to su Plutonu. Tai reiškia, kad priešakyje nors ir neilgos, bet bus kelios nemalonios dienos, kurias stipriausiai pajaus vargšės Svarstyklės. Na bet apie tai mes pakalbėsime kai jos priartės.

Paskutiniu metu labai daug klausiate apie gyvenimo prasmę, apie laiko tėkmę, apie buvimą dabartyje ir ką apie tai kalba hermetizmas. Nieko keisto, toks laikas atneša skaudžius egzistencinius apmąstymus. Turiu pasakyti, jog hermetizmas išvis neigia laiko tėkmę. Tai pakankamai sudėtinga paaiškinti, bet iš esmės tas taip dažnai minimas gyvenkime čia ir dabar, šia akimirka – nėra teisingas, juk kol tai pasakėme, ta akimirka jau ir praėjo. Tai kas dabar liko? Vis tik aš sakyčiau, kad tokius klausimus tikslinga kelti tik tiems, kurie jau nustojo žvalgytis į praeitį ir nebegyvena ateities baimėmis bei planais. Tada ateina laikas sustabdyti ir dabar. Iki tol tokie klausimai gali tiesiog vesti iš proto. Į priekį eikime mažais žingsneliais, nesistenkime per valandą nubėgti maratono, nes taip tik išseksite ir tikslo vis tiek nepasieksite. Apačioje pridedu vieną video, kuriame kalbama apie gyvenimo prasmę. Manau, kad jis naudingas egzistencinio nerimo kankinamiems žmonėms, gaila, yra tik anglų kalba, bent jau aš tik tokį radau, bet galima įsijungti angliškus titrus.

Lėto ėjimo!!!

Eiti prie įrankių juostos