Konsultacijos

Rugsėjo 17 d.

Gera diena grybauti, jei to daryti neturite kada, bent jau prisėskite kur lauke keliolikai minučių. Jauniems žmonėms tinkama diena rinktis būsimą specialybę, priimti sprendimą, kokiu keliu sukti karjeros srityje. Tinkama diena atnaujinti vaikų garderobą.

Atsargūs turėtų būti asmenys, pilotojantys oro transportą. Šiuo metu padidinta rizika skraidyti. Atsargiai su raminančiais vaistais, bus lengva perdozuoti. O ir be jų bus lengva pramiegoti ryte darbą ir pan.
Prastas laikas politikams – čia vyks kovos, užkulisiniai žaidimai, vieni kitus stengsis pakišti.

Išskirtinis šios dienos įvykis – jaunatis Mergelėje. Jaunatis visada yra senų dalykų pabaiga ir naujų pradžia. Ši jaunatis ypatinga tuo, kad tiek Saulė, tiek Mėnulis vienu metu sudarys teigiamą aspektą su Saturnu – tai disciplina, atsakomybė, solidumas, ilgalaikiai planai. Tai šiek tiek slopins retrogradinio Marso piktą veikimą ir vietoj jo žmonės konstruktyviai išnaudos ryžtą ir valios jėgą, siekdama savo tikslų įgyvendinimo. Jeigu mokate naudotis astrologine programa, galite pasižiūrėti, kuriame būste yra jūsų Mergelės ženklo 25 laipsnis, tai to būsto tema šiandien jums bus aktualesnė:

1. Tiesiog aktyvesnė kasdienybė, aktualūs darbo, sveikatos, sielos gerovės klausimai. Jūs daugiau rūpinsitės, ką kiti galvoja apie jus.

2. Finansiniai reikalai.

3. Būsite imlesni aplinkai, aktyviau mąstysite, daugiau bendrausite, geras laikas mokytis. Bus daugiau išminties, geresnė dvasinė savijauta. Puikus laikas medituoti, žiūrėti, skaityti, klausyti.

4. Puikus laikas užsiimti namais.

5. Ruoškite pamokas kartu su vaikais.

6. Sveikata, kasdieninis darbas, kasdieninė rutina.

7. Santuoka, verslo partnerystės, politinės sąjungos ir pan.

8. Finansai, tokie kaip paskolos, draudimas, pašalpos. Mistinės praktikos, okultizmas.

9. Studijos, dvasinės praktikos.

10. Karjera, verslas. Šiandien galite bandyti prašyti paaukštinimo ar kito posto.

11. Geras laikas ieškoti draugų, bendraminčių. Taip pat aktyviau susitelkti į kasdieninius darbus, jei jie atliekami kartu su kitais žmonėmis.

12. Praeitis, nostalgija, puikus laikas užbaigti senus dalykus ir pradėti naujus.

Bet kokiu atveju ši diena tinkama naujam startui, permąstyti savo vertybes, įsitikinimus, pasirūpinti sveikata, susitelkti į kasdieninę rutiną. Taip pat naujoms intencijoms ketinimams. Mėnulis judėdamas link jaunaties paglostys kiekvieną planetą iš didžiosios trijulės. Todėl jausimės dosnesni, socialesni, bus tiesiog lengviau. Tiesa, Mėnulis sudarys ir įtampos aspektą su Neptūnu, todėl migloto mąstymo irgi bus, ypač bendraujant, apims neaiškūs jausmai. Svarbių sprendimų šiandien geriau nepriimti.
Šiuo metu Venera sudaro neigiamą aspektą su Uranu. Tai tikrai bjaurus aspektas, dažnai jis atneša daug neplanuotų išlaidų. Pavyzdžiui, netikėtai ir nepataisomai sugenda šaldytuvas ir būtina pirkti naują. Tiesa, kai kuriems jis gali ir netikėtų pajamų atnešti. Santykiams tai irgi blogas laikas – šią savaitę toks aspektas gali atnešti naują gerbėją, naują verslo partnerį, bet šie žmonės tik išbalansuos ir su savimi atsineš įtampą. Tokiu laiku verčiau jokių santykių nepradėti, daugiau būti vieniems. Dar toks galimas efektas kaip netikėtas susižavėjimas seniai pažįstamu žmogumi, kuris iki šiol visai nedomino.
Bet tai puikus laikas fotografuoti ir fotografuotis, ypač portretu. Kaip sako @Milda Mažeikienė iš @Mildos M. Fotografija – Fotografija – tai aistra ir meilė. Fotoaparatas gali įamžinti gražiausias gyvenimo akimirkas, užfiksuoti mąslų akių žvilgsnį, atskleisti sielos slėpinius. Fotoaparatas gali užfiksuoti ne tik nuostabų žvilgsnį, bet ir padėti pamilti save iš naujo, pamatyti gražiausias savo puses, tokias apie kurias anksčiau nei nenumanėte. Kiekvienas žmogus yra gražus, o fotografija gali jam padėti tai atskleisti. Bet jei kituose nematote grožio, jūsų fotoaparatas irgi gali padėt jums tai pamatyti.Beje, šiandien tinkama diena gaminti, pirkti išskirtines kaukes. Turiu omenyje ne apsaugines, o ezoterines, kaip totemus, taip pat bet kokius stiklo dirbinius su raganiškais atributais, pavyzdžiui, witch ball ir pan. Geras laikas mokytis pažinti augalus.

O kadangi diena svarbi ezoteriniu atžvilgiu, tai šiek tiek ezoterikos. Kažkada rašiau apie empatus. Toks įdomus klausimas ar zodiako ženklas lemia, koks jūs empatas esate? Na iš tikro zodiako ženklas nelemia niekada nieko, bet stipri tam tikro ženklo išraiška jūsų horoskope lemia.  Beje, čia noriu pabrėžti, kad vieni žmonės nepriklausomai nuo ženklo yra linkę į dvasingumą ir ezoteriką, kiti ne. Todėl šie visi mano aprašymai galioja tiems, kurie į dvasingumą linkę, o kiti nenervinkite savęs ir neskaitykite 🙂

Tarkim Avinas tai tarsi pavasario simbolis. Jis turi itin galingus energijos srautus, jis toks gamtos vaikas ir viską aplink save pažadina iš sąstingio (žiemos miego), tarsi uždega juose ugnį, tačiau tai nėra empatiškas ženklas.

Jautis  turi labai jautrų fizinį kūną. Jis labai žemiškas, materialus. Jis stipriai jaučia visus tradicinius pojūčius, bet paprastai itin jautiški asmenys ir empatija turi mažai ką bendro.

Dvyniai – itin dvyniški žmonės neretai turi telepatinių savybių. Jis labai gera girdi intonacijas ir tai ką žmogus kalba tarp eilučių, kokias vibracijas skleidžia. Jis telepatiškai pagauna kitų mintis, tačiau jis irgi nėra empatas.
Vėžys – yra tarsi chameleonas. Tai pats tikriausias zodiako empatas. Šalia kokio žmogaus jis būna, to žmogaus spalvomis ir nusidažo. Jis tiesiog gyvena kitų emocijose.

Liūtas – pats tikriausias parapsichologas, bet ne empatas. Jis viską mato, viską perpranta, tačiau skirtingai nei būdinga empatams, yra visai laisvas nuo kitų emocijų ir pojūčių.
Mergelė – gėlių fėja. Ji labai stipriai jaučia augalus, medžius. gėles. Mergelė yra pati tikriausia žolininkė, bet ne empatė.

Svarstyklės yra empatės. Beje, joms tai labai trukdo gyventi. Jos jaučia kitų emocijas ir tai veikia jų sprendimus bei pasirinkimus.
Skorpionas – savotiškai yra empatas. Bet čia gal labiau blogąja prasme. Jis magas, jis užuodžia jūsų jausmus ir išnaudoja savo reikmėms.
Šaulys – dieviškasis empatas. Aukštesnių jėgų pasiuntinys. Bet girdi jis ne jūsų emocijas, o jūsų melą. Jis visada žino, kur teisybė, o kur melas.
Ožiaragis – dar vienas magas ir visai joks ne empatas. Jis labai žemiškas. Jis ne šviesos, o požemių ir urvų vaikas. Jeigu jis ką ir sugeba tai sugebėjimus panaudoja toli gražu ne šviesiems tikslams.

Vandenis – atstovauja pačią visatą. Jis yra virš žmogaus suvokimo ribų. Jis empatų valdovas.
Žuvys – astralinės keliautojos. Jos ne empatės, jos išvis negyvena šioje erdvėje.  Jos gal empatės astralinių pasaulių gyventojams, bet ne jums neįdomūs žmonės.

Bet kokiu atveju šiuo metu mes judame į priekį, nors esamas periodas gan tuštokas ir nykus. Tačiau šiandien pats laikas nurimti ir leisti likimo upei jus plukdyti pasroviui.Aš dažnai sulaukiu klausimo, kodėl rozmarinas, kodėl rozmarino horoskopai 🙂 Ir į šį klausimą neatsakau. Yra žmonių, kurie žino tikrąją rozmarino reikšmę ir jie neklausia 🙂 O jei kas nežino, tai ir nesvarbu 🙂 Tačiau jaunaties proga norėčiau daugiau pakalbėti apie šį puikų augalą ir jo nuostabias savybes. Jūs galite auginti rozmariną virtuvėje vazonėlyje r visada turėti jo šviežio 🙂 Visų pirma jis padeda kovoti su išsekimu. Tam reikia gerti rozmarino infuzijas. Infuzija tai kuomet didelis augalo kiekis užpilamas nedideliu kiekiu vandens. Tiesa, rozmarinas pasižymi ypač stipriu skoniu, todėl jo infuzijai reikėtų imti du šaukštelius džiovintos žolės vienam puodeliui vandens. Verdančiame vandenyje jį virti reikia tris minutes. Dar aštuoniom palikti pritraukti. Nukošti ir gerti.
Rozmarinas skatina mąstymą, aktyvina protinę veiklą, gerina atmintį. Todėl puikiai tinka jo vazonėlį laikyti ant darbo stalo.
Šviežio rozmarino šakelės vonioje (vandenyje) neutralizuoja neigiamą energiją, suteikia daugiau energijos kūnui, atneša pagyvėjimą.
Šviežias rozmarinas gaminamam maistui dovanoja galią suteikti jį valgančiam žmogui geresnę vidinę savijautą 🙂

Geros jaunaties!!!

Eiti prie įrankių juostos