Konsultacijos

Rugsėjo 16 d.

Savaitę pradedame didesniu dėmesiu vaikams ir gyvūnams. Nieko labai ypatingo, tiesiog jais reikia labiau rūpintis, labiau saugoti. Patys gyvūnai, ypač šunys, gali būti itin jautrūs vaikų atžvilgiu, stengsis labiau būti šalia, įsitaisyti šalia miegodami. Gal todėl, kad nors diena tarsi ir nebloga, daugumos nuotaikos bus darganotos. Ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų. Tokiu metu atsiranda viešumo poreikis, susidaro sąmoningai nesuvokta iliuzija, kad tai tarsi sukuria saugumo jausmą, todėl dažnas fotografuosis kartu su vaikais, turiu omenyje paprastus selfius, dės juos į socialinius tinklus. Tokią dieną taip tarsi pasakoma sau pačiam, aš nesu niekas, štai aš matausi, vadinasi aš tikrai esu.
Tinkama diena apsipirkinėti, kitaip tariant garderobo atnaujinimui. Tinkama diena dėkoti, atsidėkoti. Jei esate kažkam dėkingi, šiandien būtinai dėkingumą išreikškite bent jau žodžiu, tai neliks neįvertinta ir nepastebėta laikui atėjus.
Nuo šiandien jau pasidaro ypatingai stiprus priklausomybių aspektas. Ypač priklausomiems nuo alkoholio tai bus sunkios dienos, nes noras vartoti bus tiesiog nepakeliamas. Tokiu metu maksimaliai išauga apsinuodijimų grėsmė, su tikimybe, jog be medikų pagalbos išsiversta nebus.
Tokiu metu sielos būsena ypatingai atsispindi žmogaus kūne, t.y. jo išorėje. Kaip sakoma ant veido užrašyta kas mūsų viduje. 
Savijautai gerinti, šį vakarą, jau sutemus, reikėtų pasivaikščioti palei vandenį, atviroje vietoje ir stebėti vandenyje atsispindintį dangų. Aišku, jei vakaras nebus debesuotas. Tai toks savotiškas apsivalymo ritualas, atnešantis įkvėpimą ir stiprybę. Iš ties net nebūtina vaikščioti, galima pasėdėti ant kranto, stebint dangaus kūnų atspindžius vandenyje, būtų kaip savotiška meditacijos forma. Veiksmingos meditacijos. Jei vandens telkinio šalia nėra, tuomet veiksmingą stebėti bent jau Mėnulį danguje. Taip pat tai gera diena groti, ypač pučiamaisiais instrumentais. Jeigu patys negrojate, bent jau pasiklausykite pučiamųjų instrumentų muzikos. 
Tokia diena ypač stipriai veiks ugnies ženklų moteris, kurios bus agresyvesnės, dramatiškos, teatrališkos, itin permainingos nuotaikos, ypač santykiuose su antrąja puse ir vieną akimirką trankys antausius, kitą glostys ir čiūčiuos.  
Tokią dieną ypač skaudžiai pajunta negyvenantys pagal sociumo normas. Žmonės jaučia neapykantą kitokiems, pagrinde dėl pavydo, jog patys nesugeba, nedrįsta pasipriešinti sociumo mėsmalei ir gyventi taip kaip norisi, o ne taip kaip reikia. Tas magijos kelias nėra kupinas stebuklingų gėrimų ir skraidančių elfų. Taip būna tik pasakose. Realybėje visi burtai, alchemijos, stebuklai yra tik metaforos. Esmė yra tik žmogaus vidiniuose pokyčiuose. Keičiamame suvokime, sielos transformacijoje, tie dalykai ateina per augantį sąmoningumą, ugdomą valią, ryžtą, nesibaigiantį ėjimą, kitaip tariant disciplinos ugdymą, kovą su savimi – daugybę kasdieninių mažų kovų, pergalių ir pralaimėjimų. Geros pradžios! Dabar kaip tik tam laikas.

Eiti prie įrankių juostos