Konsultacijos

Rugsėjo 15 d.

Antradienis – kačių diena. Bet jei rimtai tai šiandien tiesiog daugiau dėmesio mieloms katėms reikia skirti. Tinka įsigyti kačiuką, ypač veislinį. Lygiai taip pat daugiau dėmesio skirkite ir brangiems šunims. Išsivežkite kur į gamtą palaigyti. Vis dar išaugęs seksualumas, šiandien gal labiau erotiškumas. Tinkamas laikas prasinešti pro drabužių parduotuves, gaudyti nuolaidas, ieškoti normalių kainų. Apskritai tinkama diena ieškoti bet kuria prasme. Tinkama diena puoštis, seksualiai atrodyti, rodytis. Pasigaminkite skanaus maisto. Geriausia kažką oranžinio, rudeniško. Pavyzdžiui, saldžiųjų bulvių košės. O ji gamina lygiai taip pat kaip ir bulvių košė, tik vietoje pieno naudojama riebi grietinėlė ir gausiai dedama sviesto.

Aktyvi diena politikams. Tik ne iš gerosios pusės, šiandien kaip tik galite atskleisti savo niekam tikusias pažiūras ir užsidirbti neigiamų taškų kelyje į rojaus sodus – Seimą. Taip kad nepraleiskite progos protingai patylėti.
O apskritai visiems šiandien reikia saugoti ausis, nes bus išaugusi ausų ligų tikimybė. Gali spengti ausyse, girdėtis keisti garsai.

Svarstyklės daug flirtuos ir to pasekoje užsitrauks kažkieno rūstybę. Vieną akimirką joms rūpės per daug, kitą iš vis niekas nerūpės. Mintys bėgs sprintą dideliu greičiu. Bet kokiu atveju jos išliks estetės iki pat panagių galiukų.

Šią savaitę, ketvirtadienį, mūsų laukia Mėnulio jaunatis Mergelėje. Tačiau iki jos mes turime gerą laiką dvasinėms vidinėms mūsų sielos kelionėms. Beje, ėjimas dvasingumo keliu dažnai painiojamas su gerumu, nors su tuo neturi nieko bendro. Tikrasis dvasingumas tai visų pirma savęs pažinimas ir priėmimas tokio, koks esi. Tai savo ribų ir etikos normų nusibrėžimas. Savo erdvės atsitvėrimas nuo kitų. Tai gerovė ir rūpinimasis savimi. Tai dvasinė ramybė. Nes kai sieloje ramu, išorinės aplinkybės ne taip ir svarbu. Kai širdyje rami diena, tai gali dieną nušviesti ir kitiems.
Tai gera diena mokytis astrologijos ir visų pirma nagrinėti bei pažinti savo horoskopą. Suvokimas, kad jūs toli gražu ne tik zodiako ženklas, gali sudrebinti jūsų pasaulį. Geras laikas ir prognozuoti, ypač sau. Beje, astrologijoje nerekomenduojama prognozuoti daugiau nei metus į priekį, nes žmogaus likimas yra kintantis ir pernelyg tolimų prognozių nespėsite sulaukti. Jos tiesiog pasikeis. Apskritai šiandien puiki diena dvasinėms praktikoms. Jums gali atsiverti labai gilūs suvokimai.
Geras laikas pirkti magiškus dalykėlius, pavyzdžiui, raganų indelius, buteliukus ir pan. Tai tokie specifiniai indukai, gaminami per Mėnulio pilnatį ar jaunatį ir turintys tam tikrą poveikį. Nežinau ar jų būna pirkti Lietuvoje, labai tuo abejočiau, bet jūs tikrai jų galite rasti užsienio puslapiuose suvedę Witch Bottle arba pasiskaityti kaip pasigaminti tai patiems. Kaip tik artėja jaunatis.

Na o atsipalaidavimui arbatėlė:

1 šaukštas English Breakfast arbatos1 arbatinis šaukštelis šeivamedžio2 arbatiniai šaukšteliai erškėtrožių1 arbatinis šaukštelis apynių1 arbainis šaukštelis valerijonų
kaip matote gaunasi nemenkas kiekis, kurį laikyti reikia metalinėje dėžutėje, jei tokios neturite tiks ir popierinė arba stiklinis indas tamsioje spintelėje. Viską reikia gerai išmaišyti ir vartoti pagal skonį 🙂 Ypač tinka kai sunku atsipalaiduoti, esant nervinei įtampai.

Eiti prie įrankių juostos