Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 12 d.[:]

[:lt]

Kokia šalta ir šlapia diena! Gamta prisitaikė prie planetų veikimo. Gyvūnai irgi jaučia atšiaurų poveikį, todėl nenustebkite, jei šiandien augintiniai (ypač šunys) pateiks jums nemalonių staigmenų. Pavyzdžiui, sudraskys, kokį daiktą ar pan.
Tai vis dar nepalankus laikas meilei, kuris atneša nesusipratimus, pavydą ir išdavystes. Na žodis išdavystė gal nelabai tinkamas, tačiau jūsų jausmų objektas gali tiesiog pasirinkti kitą asmenį, o ne jus, sudaužydamas bet kokias viltis, kada nors tapti pora su juo. Jokiu būdu nesugalvokite sielvarto skandinti alkoholyje. O nors bus. Tačiau tai tikrai netinkamas sprendimas. Alkoholio poveikyje jūs galite pasakyti ir parašyti kaip tik tai, ko po to labai gailėsitės.
Tačiau tai tikrai geras laikas darbui ir ypač seksis tiems, kurie savo darbą myli. Todėl aš rekomenduoju kol kas visas meiles mesti iš galvos, laikinai uždaryti į jas duris ir visas savo jėgas sutelkti darbui. O po darbo veiksminga lankyti kultūrinius objektus, pavyzdžiui, apžiūrinėti skulptūras, paminklus mieste. Net jei lauke lyja ir reikia tai daryti su skėčiu. Tai bus tinkama duoklė piktam planetų veikimui.
Šiandien vertėtų gražinti visas skolas, na bent jau tiek, kiek galite. Nes tai diena, kuomet negražintos skolos ateityje išaugs keleriopai ir nebūtinai finansine prasme.

[:]

Eiti prie įrankių juostos