Konsultacijos

Rugsėjo 12 d.

Šiandien didesnio aktyvumo diena, ne visai gera prasme. Todėl tokią dieną turime valgyti sočiai. Geras, kokybiškas maistas (jokiais būdais ne besaikis rijimas) gydančiai veikia ir kūną, ir sielą. Šiandien reikėtų save palepinti kažkuo tokiu, kas primintų vaikystę ir valgomą maistą tuomet. Pavyzdžiui, varškėčiais (na čia iš mano vaikystės 😀 ). Vis dar tinka apsipirkinėti, nes vis dar danguje yra darinys, skatinantis mados ir estetikos jausmą. Taip pat tai tinkama diena įvairiems grupiniams susitikimams, pavyzdžiui, bendraminčiams iš kokios nors FB grupės, o gal buvusiems klasiokams (kaip tyčia sapnavau, kad esu mokykloje ir savo seną klasę), grupiokams, forumo dalyviams ir pan. Tarp kitko tai apskritai šiais laikais labai rekomenduotina, gydanti bendravimo forma. Sociumas aižėja, auga pavienių individų visuomenė, žmonės vis labiau serga psichikos ligomis, nes žmogiška siela nėra prisitaikiusi gyventi atskirtyje ir vienatvėje.
Taip pat vis dar puikus laikas eiti į kiną, rinktis reikėtų detektyvus, dramas, trilerius.
Tai puikus laikas pedagogams, dabar jie drąsiai gali ieškoti alternatyvių uždarbio metodų, pavyzdžiui, darbo kaip korepetitorius. 
Kaip jau ne kartą minėjau šiomis dienomis, tai pokyčių metas, laikas dirbti su savimi. Šiandien jums reikia pergalvoti savo pasirinkimus, atsisakyti vienkartinių dalykų, sumažinti vartojimą ir išmokti panaudoti panaudotus dalykus dar kartą, atsikratyti šiukšlių ir bereikalingų daiktų, bet pataisyti tai, kas dar pataisoma, o ne iškart keisti viską naujais dalykais, šiandien reikia padirbėti ties savo kūrybiškumu, pabandyti kažką naujo sukurti. Kūryba juk ne tik tapymas ir knygų rašymas, sukurti galima ir naują patiekalą, naują mezginį, naują gėlių puokštę ir t.t., bet geriausia būtų iš naujo perkurti savo tikslus ir išmesti lauk senuosius.
Tai puikus laikas skaityti knygas, ypatingai apie sapnus, sapnavimą. 
Sakoma, kad tokią dieną pasaulį užvaldo Liuciferis visa savo didybe, na žinoma, žarijas jis visada žarsto svetimomis rankomis, o ne ateina pats kaip stovi. Vis tik reikia tikėtis, kad pavyks atsipirkti naktiniais košmarais 🙂 

Eiti prie įrankių juostos