Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 11 d.[:]

[:lt]Tai vidinio aklumo ir skubotų sprendimų diena. Laimei, nereikia šiandien eiti balsuoti, nes tokią dieną tarsi netyčia išrenkami patys netinkamiausi kandidatai. Kitaip tariant, tai diena kai kaip sakoma – kvailiems sekasi. Tai laikas, kuomet neverta pernelyg domėtis politika, rinktis politinius idealus, nes jus patrauks būtent melagingi pažadai ir būtent tie, kuriais tikėti kaip tik nereikia.
Nelabai tinka ir apsipirkinėti, nes šiandien impulsyviai nusipirksite suknelę, kurios nei reikia, nei ką. Bet jei labai kankintų vidinis nerimas ar meilės kančios, tai verčiau eiti ir nusipirkti kažką itin moteriško, tarkim tą pačia suknelę nei pasiduoti impulsyvesniems žalingiems sprendimams. Bereikalingas, bet gražus pirkinys kažkiek neutralizuos viduje siautėjančias stichijas. Arba dar geriau – įneškite į savo gyvenimą lašelį egzotikos – išsivirkite neįprasto skonio uogienės ar suvalgykite kažką labai egzotiško. Bet geriau gaminto savo pačių rankomis, nes išaugusi ir apsinuodijimų tikimybė. Ko tikrai nereikėtų daryti, tai vartoti alkoholio, o noras gali būti stiprus. Atrodys, kad būtent jis numalšins vidinį skausmą. Deja, jis tik sujauks protą ir prives prie žingsnių, kurių vėliau gailėsitės. Be to labai didelė tikimybė išgerti per daug ir pakankamai sunkiai apsinuodyti. Geriausia tokį vakarą leisti užsiimant veikla, kuri šiek tiek pakeltų adrenalino lygį organizme. Nesiūlau nieko ekstremalaus, nes yra didelė traumų rizika, geriausiai įvairūs įtampos žaidimai kartu su draugais, ypatingai protinės. Tokie kaip pabėgimo ar siaubo kambariai ir pan.
Priešakyje kelios dvasiškai sunkesnės dienos. Todėl kasdien reikia sau priminti – ir jos praeis. Viskas yra laikina, taip pat ir blogi laikai.[:]

Eiti prie įrankių juostos