Konsultacijos

Rugsėjo 11 d.

Didelės įtampos diena, reikia nuo pat ryto nusiteikti atpalaiduojančiam vakarui, tuomet bus lengviau. Jeigu keliaujate, šiandien susilaikykite nuo aktyvių pramogų, verčiau nueikite į vietos restoraną išbandyti vietos kulinarijos. Tokiu metu palankiau keliauti po šaltus kraštus, tarkim kokią Suomiją ar pan. Bet šiaip tai tokią dieną geriau nekeliauti.
Jei nekeliaujate, tinka po parduotuves ramiai pavaikščioti. Jei nekeliaujate, galite vakarą paskirti internetinių parduotuvių naršymui, tam laikas vis dar palankus. Arba žiūrėt serialus ir filmus, kažką tokio detektyvinio, pavyzdžiui, kaip The Killing. Tiesiog pasakyti sau – aš ištversiu šią dieną, nes vos po keleto valandų namie saugiai naršysiu internetines parduotuves ir leisiu vakarą prie serialų. Žinojimas teiks saugumo jausmą. Žinoma, jūs galite rinktis ir kitokią veiklą, tiesiog tai turi būti kažkas paprasto, materialaus.
Avinas šiandien garsiai rėkaus, bet niekas jo negirdės.
Jautis bus užsispyręs ir nieku gyvu nesutiks atsiprašyti tų, kuriuose nuskriaudė.
Dvyniai bus apsupti žmonių, tačiau širdyje jausis tokie vieniši…
Vėžys šiandien priešingai, pajus jam nebūdingą solidarumą su kitais. To pasekoje gali sudaryti netgi kokį sandorį.
Liūtas šiandien bus uždaras, slėps savo tikrą veidą.
Mergelė irgi jausis be galo vieniša, todėl įkyriai priekabiaus prie aplinkinių.
Svarstyklės nebus savimi. Užsidės puikią kaukę.
Skorpionas bus per daug rūpestingas.
Šaulys stengsis būti bejausmiu ir ištrinti praeitį iš savo gyvenimo.  
Ožiaragis šiandien kovos. Iš visų jėgų, kad tik jo tvirtai suręstas pasaulėlis nesudrebėtų ir nepraėtų aižėti.
Vandenis nematys prasmės gyventi.
Žuvys bus itin intuityvios ir empatiškos.
Tai labai stipri diena korupcijos atžvilgiu. Ypač tai veiks politikus. Tokią dieną įsiveliama į korupciją stambiu mastu, t.y. netgi tarptautiniu. Vos vienas neteisingas žingsnis, viliojantis ir atrodyti visai nekaltas pasiūlymas ir štai jūs jau milžiniškame voratinklyje, į kurį painiositės tik labiau ir labiau.
Tokią dieną žmonės ieško atsakymų, todėl bus stiprus noras kreiptis į būrėjus ir pan. Vis tik reikalams, susijusiems su intuicija, aiškiaregyste laikas nėra tinkamas, bus per didelė klaidos tikimybė. Tačiau tas poreikis visai natūralus, nes ezoterine prasme tai savotiška naujos pradžios diena, tokią dieną mes gauname naujas progas ir galimybes. Dabar iki rugsėjo 19 d. bus itin stiprus laikas energetiškai ir kiekviena diena atneš kažkokią naują tobulėjimo galimybę. Nebūtinai kaip teigiamas įvykis, ji gali ateiti ir kaip griaunanti jėga, kažkokia nemaloni situacija, kuri pareikalaus iš jūsų pasikeisti ir veikti jau kitaip. Tai tokios dienos kai mes kaip kompiuteriai gauname galimybę save perkrauti iš naujo. Taip pat šiandien į jūsų gyvenimą gali ateiti nauji žmonės. Reikėtų jiems suteikti šansą. Sakydama nauji žmonės, turiu omenyje bet kuria prasme, o ne kaip partneriai. Už vis geriausią tokį vakarą skaityti knygas, kurios yra bet kokio informacinio pobūdžio, t.y. ne grožinę literatūrą. Tokiu laiku mus aplanko svarbios žinios, kaupiama naudinga informacija ir gyvenimiška išmintis. 

Eiti prie įrankių juostos