Konsultacijos

Rugpjūčio 7 – 9 d.

Pralėkė savaitė kaip vėjas, rašau paskutinį įrašą galvodama ar žmonės dar sugrįš prieš anksčiau turėtos laisvės? Kaip jie gerai paskutinį dešimtmetį gyveno – laisvė keliauti, visos įmanomos teisės, milžiniškos galimybės. Ar jūs tai išnaudojote ir įvertinote? Aš ne. Na gal man ir šiek tiek kitaip, aš gyvenimui čia niekad neturėjau didelių reikalavimų ir labiau žiūriu į jį kaip į laikiną komandiruotę, bet šios dienos akivaizdoje tai taip ryšku. Žmonija išgyveno savo aukso amžių. Kas toliau? Ar neateis diena kai savo anūkams pasakosime apie kadaise buvusius nuostabius laikus kai už mus viską darė mašinos, savo šalį galėdavome pervažiuoti vos per kelias valandas, net ir į kitą pasaulio kampelį nuvykti vos per vieną dieną? O žmonės būdavo pagydomi nuo įvairiausių ligų. Ir taip kol išmirsime ir tai teliks tik kaip gražus mitas apie sunkiai protu besuvokiamus dalykus. Ar jūs tikrai norite, kad tokie laikai ateitų? Juk nesunkiai galima palyginti kaip žmonės gyveno šimtą, du šimtus metų atgal. Kiek laiko jie išgyvendavo, kokios pagalbos sulaukdavo. Jei nenorite grįžti į tuos laikus ar net dar ankstesnius, pats laikas mąstyti ir būti sąmoningiems. Man keista girdėti kalbas, kad virusas išgalvotas, čia mus bando vergais su anstnukiais paversti, vakcinomis sučipuoti. Žmonės mielieji, jau vien buvimas čia yra vergija. Kad ir koks laisvas jūs bebūsite, jūs iki paskutinės gyvenimo akimirkos vergausite savo kūnui, be to neįmanoma. Jūs galite kovoti tarpusavyje visiškai beprasmes kovas arba galite pagaliau bent pabandyti suvokti, kad jūsų jėga yra vienybėje. Nes kai ateis laikas kaip rašė kažkuris pranašas kad žmonės gyvens šimtais kilometrų atstumu vienas nuo kito ir sutikę svetimą džiaugsis taip tarsi brolį sutikę, tai tikrai suprasite. Bet ar tikrai norite to laiko sulaukti? Kaip sakė viename seriale – žiema ateina. Ateina ji ir mums…..ir kai ji ateis, baigsis visis išsidirbinėjimai, neberūpės liūdnos fermose laikomų kiaulyčių akytės, nebebus ginčų žmogus gimė mėsėdžiu ar žolėdžiu. Tik skausminga mintis apie tai kaip kadaise gerai gyvenome…Dabar tai gal primena fantastinių filmų scenarijus, bet jau tikrai atėjo laikas susimąstyti, kokia gi laisvės kaina.

Na o dabar pereikime prie šios dienos ir šio savaitgalio kol dar galime džiaugtis vasara. Deja, bet šiomis dienomis verčiau likti miestuose. Ypač užkietėjusiems miestiečiams. Kaip tyčia noras keliauti gali būti labai stiprus. Bet verčiau rinktis kažką labai ramaus, tarkim tapyti. Dirbkite daržuose, gaminkite maistą, mokykite vaikus, kurkite, skaitykite, rinkite derlių.
Tačiau tai visai neblogas laikas sveikatai, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, sveikata gali netikėtai pagerėti, jei sergate. Tačiau gali varginti neramus miegas, ryškūs sapnai.

Šiuo metu Avinas, Dvyniai ir Mergelė bus tikrais blogiukais, o jei dar susivienys…..Skorpionas bus itin negatyvus, bet labiausiai savo paties atžvilgiu.  Gali susideginti kaip feniksas ir vėliau nesuprasti, kodėl taip padarė.
Saulė keliauja Liūto ženklu, Mėnulis Žuvyse ir vakare pereis į Avino ženklą. Bus stipresnis noras linksmintis, bendrauti, neverta pasitikėti intuicija, nes jis suklaidins, bus per daug iliuzijų. Šiuo metu reikėtų slėpti emocijas, tinka užsiimti visokiais slaptais darbeliais. Rekomenduotina rytus pradėti šviesos meditacija – mintimis sulyg įkvėpimu užpildyti kūną Saulės šviesa, sudeginančia senas grandines, o iškvėpti ir išleisti nebereikalingus dalykus. Apskritai tokią meditaciją nors porą minučių rekomenduotina daryti kasdien tik prabudus. Geras laikas astrologijai.

Tai tiek savaitgalio pamokslo. Norėčiau tik palinkėti nepasiduoti įvairioms sąmokslo teorijoms, ypač teigiančioms, kad yra kažkokie išrinktieji, dievo numylėtiniai ar pan. Galvoju, kad dievai mažiausiai suka galvas dėl skruzdėlių gyvenimo. Norite gyventi geriau? Dirbkite dėl to patys. „Šventaisiais“ netampa iš gero gyvenimo, bet nebūtinai kiekvienas blogai gyvenantis yra šventas. Tingių maldų laikai praėjo, dabar atėjo laikas dirbti ir kovoti. Dėl savęs visų pirma, o po to ir dėl šalia esančių.

Eiti prie įrankių juostos