Konsultacijos

Rugpjūčio 6 d.

Vos tik pasakau „niekada, daugiau ne“, tai būtinai ima ir pasikartoja. Kai po atostogų rašau „šiemet“ daugiau nedarbo dienų nebus, net pajutau, kad bus. Ir ką gi, ilgai tai netruko. Įdomu jei taip tyčia pasakius „niekada“ dėl kažkokios priežasties, tai įvyktų ar ne?  Vis tik taip jau nutiko, kad rytoj ir vėl negalėsiu parašyti, kaip neparašiau ir vakar, nes tą paskutinę ankstyvo ryto valandą tiesiog pramiegojau (nors man BEVEIK niekada) taip nenutinka. Iš ties, užklupo be galo žmogiški reikalai, dėl kurių tenka gyventi praktiškai tarp trijų miestų, tačiau situacija laikina ir rytoj ji jau pasibaigs 🙂 A, beje, ir priežastis gan įspūdinga – dalyvausiu vestuvėse, tuokiasi žmonės labai garbaus amžiaus – virš 80. Tiksliau vienam jų jau 86. O jūs ar pagalvojote kaip dažnai sakote „ai man jau per vėlu“. Niekada ne per vėlu. Mąstai – vadinasi gyveni (Rene Descartes). Tačiau žmonės patys save nuolatos įkalina į amžiaus ir jaunystės kulto spąstus. Juk logiškai pamąsčius tai tarkim atsiradusios raukšlelės netrukdo keliauti, mylėti, mokytis ir pan. Aišku, jei jos tampa viso gyvenimo centru ir žmogų apsėda vienintelis troškimas kažkokiu būdu išlaikyti dvidešimtmečio išvaizdą, tuomet taip. Tai trukdo. Bet esu tikra, kad jei atidžiai pamąstytumėte, suvoktumėte, kad logikos tame nėra. Kodėl reikia atrodyti būtent taip, o ne kitaip? Kodėl negalima tiesiog būti pačia geriausia savo paties versija čia ir dabar? 
O dabar grįžkime prie šiandienos ir rytdienos. Taigi tai intensyvaus judėjimo laikas. Toks laikas puikiai tinka ekskursijoms, žymių objektų lankymui, važinėjimui. Tinka ir į kaimynines šalis nuvykti. Todėl jei šiuo metu atostogaujate, nesėdėkite namuose, pajudėkite bent iki Venstpilio ar pan. Jei toliau vykti negalite, tai puikus laikas važinėtis dviračiais, riedučiais ir pan. su visa šeima. Ne tik suaugusiems, bet ir vaikams šiandien reikia aktyvumo.
O štai darbui šios dienos ne tokios ir tinkamos. Svarbius asmenis, tarkim aukšto rango vadovus gali aplankyti suvokimas, kokios menkos jų galios, jie tik marionetės kažkieno rankose. 
Tai ne visai tinkamos dietai dienos, jos laikytis gali būti sunku, todėl būtinai reikia gerai papusryčiauti, tai lengviau bus ir visą dieną nepalūžti. Tiesa, valgyti rekomenduotina šiek tiek lengviau, vengti angliavandenių. nes pradėjus viena bandele, lengvai galima baigti penkiomis. Todėl rekomenduotina valgyti daržoves, įvairius sūrius, varškę, kumpį. 
Tai tinkamas laikas smulkiai prekybai, tarkim išparduoti savo nebereikalingus daiktus. Tačiau rekomenduotini gyvi mainai, o ne prekyba paštu, kurioje galimi nedideli nesklandumai. Na bet vis tik. Plius šiuo metu itin palankus laikas žmogiškiesiems kontaktams – trumpiems, neįpareigojantiems, tokiu metu nepažįstamiems ar mažai pažįstamiems žmonėms mes paliekame gerą įspūdį.
Tokiomis dienomis vaikai gali pajusti mokyklos ir naujų žinių ilgesį. Gaila tikrai, kad pamokos nevyksta, ne bet ne be daug liko 🙂 O štai mokytojai gali tokio ilgesnio ir nepajausti, na bent jau kol kas 🙂
Avinas šiomis dienomis bus karingai nusiteikęs. Tačiau stengsis nebūti tokiu blogu. Pavyzdžiui, bandys skaičiuoti iki dešimt prieš kažką užsipuldamas ir per tą laiką viduje tiesiog kraustysis iš proto. Ir kelios minutės laukimo jį visiškai išves iš kantrybės. Šiomis dienomis Avino tikrai neverta siųsti į sudėtingas misijas.
Jautis norės pirkti. Na tik tą vieną papildomą porą batų. Jis bus skrupulingas. Jei einate pas Jautį kokio parašo ir nešate jam kaugę dokumentų, žinokite, kad jis šiomis dienomis viską kruopščiai skaitys, tai net nesistenkite prakišti kažko nepastebėto. Ir dar jis bus pagiežingas, jam nelabai patiks žmonės. Kiekvienas Jaučio jausis ypač nemėgiamas. Šiomis dienomis nežadinkite miegančio Jaučio, jis ant jūsų numes atominę bombą. 
Dvyniai bus dygūs socialiniuose tinkluose. Jei norite kažką neigiamo pasakyti apie Dvynių įkeltą nuotrauką, tai palaukite ketvirtadienio. Tiesa, jei klausite ar tau kažkas negera, Dvyniai veidmainiškai atsakys, kad viskas yra puiku. Kažkas ten pas juos su meile….skirsis, taikysis, grįš pas blogąjį ex ir vėl jo nekęs ir t.t. Dvynius šiomis dienomis skaudins jausmai.
Vėžys nuobodžiaus. Todėl gali išeiti. Iš bet, nes jam bus nuobodu. Dar jis gali keiktis. Tiesiog šiaip. Gal galvos, kad taip yra „kiečiau“. Ir jis bus neištikimas. Be jokios sąžinės graužaties. Tiesa, jam bus sunku mąstyti. Galvoje sklandys kažkokie erzinantys balsai. Gal tai sąžinė tyliai šnabždės? Bet Vėžys bandys grubiai ją nutildyti.
Liūtas maudysis prabangoje. Visiškai nebūtinoje ir nereikalingoje. Jau tikrai net nebandykite kritikuoti naujo Liūto selfio. Jis gali įkyriai prisikabinti ir turėsite valandų valandas aiškintis ir teisintis. Liūtas gali tiesiog pasitraukti iš santykių. Be jokio paaiškinimo. Karaliui šiuo metu reikia erdvės. Ir jūs negalėsite patikėti savo akimis, sužinoję, kad po to kai jis jus paliko, surengė vakarėlį savo begaliniam skausmui aplaistyti ir vaidino jame „Jėzaus“ kančias. Taip, Liūtas bus ciniku.
Mergelė vėl apims ta švaros manija. Ji bijos liestis prie daiktų, nes jie purvini. Viskas aplinkui yra purvina. Ir ji bus drovi, velniškai drovi dabar. Ji mėgs kartotim bet aš juk tau sakiau ir paranojiškai rūpinsis finansiniais savo reikalais. Ir tvarkysis, valysis. Nenustebkite, jei svečiuose pas Mergele, ji keletą kartų pavalys grindis jums po kojomis ir visas kitas vietas, kur tik lietėtės. Nieko čia keisto, jūs juk platinate milijonus bakterijų.
Svarstyklės bus abejojančios. Bendraus keistai – užsikirtinės. Todėl aplinkiniai galvos, kad jos kažką bando nuslėpti. Iš tikro joms tiesiog bus sunku apsispręsti. ir nesitikėkite, kad romantiškosios Svarstyklės šiuo metu bus jums ištikimos. Nes šiuo metu jos kaip tik bus pasiryžusios atsiduoti atsitiktiniams meilės nuotykiams. Ir dar šiomis dienomis jos bus tikros pletkininkės. Plius dar tas noras kaip reikiant paplepėti…jei jums reikia išsaugoti paslaptį, apeikite dabar ratu Svarstykles.
Skorpionas bus seksualus. Viskas kas toliau nuo normos bus dabar kaip tik jam. Jei šiuo metu trokštate sado/mazo sekso, kreipkitės į Skorpioną, jis mielai padės. Bet nieko daugiau neverta tikėtis. Vieną minutę jis bus taip jūsų apsėstas, kad slapta išnaršys jūsų telefoną, tačiau kitą dieną net neatsimins kas jus toks. Ir jis bus kerštingas, užteks ir ne taip į jį pažiūrėti, kad naktį jis padegtų jūsų namą. Ir beprotiškai drąsus. Šiuo metu net ir smulkutis Skorpionas nepabūgs duoti atgal raumenų kalnui.
Šaulys norės išgerti. Ir kurstys ir kitus gerti su juo. Nelabai supras gynybiškai nusiteikusių žmonių, pavyzdžiui, Skorpiono. Nes pats nebus nusiteikęs šiomis dienomis su kažkuo susimušti. Šiuo metu jam norėsis tik lėkti, važiuoti, keliauti ir jis išlėks su pirmais pasitaikiusiais, su tais kuriais susipažino tik šiandien. Ir jis baisiai daug kalbės, pagrinde nesąmones visokias, pliurps be tik pliurpti. Nuo tų perdėtų kalbų aplinkinius ims pykinti.
Ožiaragis bus itin godus. Gali pradėt užsisakinėti dovanas gimtadieniui arba rinkti pinigus gimtadienio vakarėliui darbe. Netikėkite juo, jo gimtadienis tik už pusmečio. Bus perdėtai punktualus, visur ateis anksčiau ir to reikalaus iš kitų. Rengsis santūriai ir to paties reikalaus iš kitų. Užjaučiu, jei turite bosą Ožiaragį. Šiuo metu jo mėgiamiausia veikla bus kabinėtis prie darbuotojų. Jis gali šaipytis iš jūsų antrosios pusės.
Vandenis. Jei jūs draugaujate su Vandeniu, šiomis dienomis galite nustebti sužinoję, kad Vandenis tai toli gražu jūsų pora nelaikė. Jis bus keistas, žiauriai keistas. Tiesa, ir draugiškas. Visiems draugas. Net ir jausmingas, naujam objektui. Nebe jums.
Žuvys verčiau nebandykite nutraukti santykių su Žuvimis šiuo metu. Jums baigsis kažkaip taip kaip Pink klipe Please don’t leave me. Žuvys šiomis dienomis visur jaus blogą energiją. Todėl kaip ir Vėžiai, irgi gali iš visur išeiti. Jos daug verks, maldaus jas gelbėti ir kažką nerišliai veblens. Gali būti, kad tyčia. Kad nieko nesuprastumėte ir eilinį kartą pavyktų kažką pameluoti. Ir jos bus seksualios. Tačiau taip užknis visus savo elgesiu, kad vis tiek bus vienišos.
Nepamirškite, nors šiomis dienomis reikia aktyvumo, vakarus vis tik reikia leisti ramiai – terasoje, balkone, geriausia gamtos apsuptyje. Degant žvakėms ar nedidelėms lemputėms. O ką gi veikti? Neveikite nieko – sėdėkite, mėgaukitės gamtą ir besileidžiančia Saule, tai pati geriausia vakaro pabaiga, kuriai nereikia jokių papildomų dirgiklių.
Tai nėra geras laikas dvasinėms paieškoms. Jos gali būti kankinančiai sunkios. Tokiu metu vietoj trokštamos dvasinės ramybės, ateina noras kariauti, apima žiaurumas. Taip, tai irgi dvasinio kelio etapas, kurį reikia praeiti. Tačiau labai svarbu laiku grįžti ir į tikrąjį kelią. Parkritus vėl pakilti. Gali kilti klausimas, o kam to reikia? Na šiandien aš rašiau apie mąstymo spąstus. Tokių spąstų, barjerų, sienų yra daugybė. Ir vien pozityvumo nepakanka jas nugriauti, išsivaduoti iš to, kas mus laiko įkalinę. Pyktis yra griaunanti jėga ir neretai, kad kažką nugriauti, reikia kaip reikiant supykti. O tik sugriovę tai kas trukdo, galėsime eiti į priekį. Todėl nepasitikėkite teorijomis, kurios skelbia vien tik pozityvumo kelią. Siela privalo išgyventi visą jausmų gamą, tik taip ji gali tobulėti. Visiškai normalu ir pykti, ir nekęsti. Labai svarbu laiku iš to išeiti. Kažkada natūraliai tokie jausmai jūsų nebepasieks, nes nebebus aplinkui ko griauti, kelias bus tiesus ir švarus. Bet kol jis toks nėra, slopindami tikruosius pojūčius, jūs tarsi veidrodžių labirinte klaidžiosite iš vieno kampo į kitą, niekaip nerasdami išėjimo. Ne visas sienas įmanoma apeiti. Kartais vienintelis būdas eiti toliau yra jas nugriauti.

Eiti prie įrankių juostos