Konsultacijos

Rugpjūčio 4 d.

Kaip ištvėrėte pilnatį? Man pačiai vakar buvo kažkokia beprasmio nerimo kupina diena. Šiandien staiga suvokiau savo nerimo priežastį, artėjanti mano pradinukės mokykla. Tikriausiai nei vienai mamai saugumo nesuteikia nežinia. Gyvename grėsmingame periode ir šiai dienai privalome dėvėti kaukes žmonių susibūrimo vietose. Aš pabrėžiu, nepriklausau žmonėms, kurie rėkia, kad viruso nėra ar vakcinomis mus bando sučipuoti. Ir bet kokie nesąmoningi komentarai ant mano sienos bus trinami. Esu už kaukių dėvėjimą, galbūt jos neapsaugo nuo viruso visiškai, tačiau geriau daryti bent kažką nei nieko nedaryti. Tačiau didelę problemą matau kitoje srityje. Parduotuvėse, kuriose kaukes privaloma dėvėti, žmonių koncentracija yra mažesnė nei mokykloje ar ypač uždaroje klasėje. Kaip gi bus su vaikais? Ar vaikai bus priversti kaukes visą laiką dėvėti mokykloje? Tai būtų sunku ištverti ir suaugusiam žmogui, o ką jau kalbėti apie mažutėlius. Kokio sąmoningumo galima reikalauti iš mažų vaikų, jei jo trūksta ne vienam suaugusiam? Ir man keista, kodėl toks klausimas nesvarstomas kai mokslo metai visai čia pat. Vietoj to diskutuojama kaip nukentės pradinukai nuo tolimesnio nuotolinio mokymo. Vis tik aš galvoju, kad jie kur kas labiau nukentės, jei bus priversti visą dieną praleisti su kaukėmis….

Na o dabar pereikime prie šios dienos, kuri visai netinkama mokytis užsienio kalbų. Tai tokia abejonių kupina diena. Saugokitės gaisrų, dabar išaugusi jų tikimybė. Galite jausti nuovargį, tuštumą, gali varginti nešvaros jausmas.
Tačiau tai nebloga diena imtis prevencinių sveikatos priemonių, pavyzdžiui, skiepytis. Tinkama diena burtis taro.
Geresnei savijautai tiktų ramus pasivaikščiojimas gražiame miesto parke. Pasistenkite dieną leisti ramiai, daugiau miegoti, užjausti kitus, bendrauti su artimais draugais, padėti, ieškokite dvasingumo. Beje, dabar padidinto vaisingumo laikas, taip kad turėkite tai omenyje, jei šeimos pagausėjimo nepageidaujate. O šiaip tai labai gera diena darbui su savimi, siekiant atsikratyti nerimo, užsigydyti senas žaizdas, paleisti praeitį. Ypač tinka samoningo sapnavimo praktikos ir darbas su akmenimis, tam geriausia naudoti tikruosius perlus arba Mėnulio akmenį. Amuletų, talismanų gamybai tinka naudoti smaragdus ir sidabrą. Tai vis dar labai stipri energetiškai diena ir sekanti tokia bus per ateinančią Mėnulio jaunatį rugpjūčio 18 d. Tiksliau reiktų sakyti dieną prieš ją, nes jaunatis įvyks rugpjūčio 19 d. Dienos spalva pilka, o dienos kvapas – rozmarino 😀 Taip pat tinka gaminti amuletus iš vaško arba tokį įsigyti, ypač širdelės formos.
Šiandien veiksmingas savijautai bus šaltas dušas.

Merkurijus vis dar sudaro neigiamą aspektą su Saturnu ir tai gali atnešti naujus iššūkius. Visiškai netinkama diena pasirašinėti sutartis, dešimt kartų pergalvokite prieš kažkur investuodami pinigus. Saulė vis dar sudaro neigiamą aspektą su Uranu ir tai gali atnešti keistų minčių, pavyzdžiui, išmokti programuoti ar taupyti pinigus pagaliau. Na kol kas neverta net pradėti, nieko nesigaus. Tai tiesiog akimirkos idėjos, kurios nepasiteisins. Taip pat tokia diena gali atnešti įvairius netikėtumus. Mėnulis vis dar Vandenio ženkle ir tai maištingas laikas, tai ir laikas tinkamas atsikratyti blogų įpročių, tinkamas laikas drastiškiems pokyčiams. Tai asmeninės laisvės ir individualumo diena.

Šiandien savo begalinę stiprybę gali demonstruoti Ožiaragiai. Stipriu būti yra gerai, bet jeigu jums kažkas įsmeigė peilį į širdį, gal vis tik verta būtų važiuoti į ligoninę, nors ir kaip nesinori apsunkinti savimi ten dirbančių žmonių.
Pradėjau socialine tema, norėčiau tokia ir pabaigti. Šiuo metu vis daugiau kalbų pasigirsta, kad gyvename vergovinėje santvarkoje. Iš dalies tai tiesa. Šio pasaulio sandara yra vergovinė ir vergija turi daugybę formų. Dauguma mūsų kažkam vergaujame. Net ir tie patys švenčiausiais besiskelbiantis. Iš ties aš net nežinau ar šiame pasaulyje įmanoma visiška laisvė. Mūsų kūnas reikalauja maisto, todėl esame priversti dirbti, kad turėtume, ką valgyti. Bet čia ypatingai retas atvejis, kad žmogus pasitenkintu tik maistu, kur kas dažniau mes vergaujame kūno grožiui ir daiktams. Galvoju, kad didžiausią laisvę čia pasiekia tie, kurie sugeba atsiriboti nuo milžinišku greičiu lekiančio srauto ir pasitraukia į gamtos likučius, patys užsiaugindami sau maistą. Šiai dienai daugeliui toks kelias ir pasirinkimas visiškai nesuvokiamas ir nepriimtinas. Netgi neįmanomas, nes savotiškai, kad pradėtum tokį kelią, reikia turėti nemenką pradinį kapitalą, negali juk kaip niekur nieko išeiti ir užgrobti valstybinę žemę. O kad įgytum kapitalą, turi dirbti. Tačiau žemėje visiškai nieko nėra pastovaus ir vieną vergovinė santvarką keičia kita. Uranas Jautyje gali iškelti ekonomiką iki pačių padangių, jeigu ji žemai ir neišsivysčiusi, bet jeigu žmonės gyvena per gerai, jis gali ją nutrenkti į pačias žmonijos ištakas. Aš nemėgstu būti blogu pranašu, nors iš esmės esu pesimistė, man vis tiek visada būtų malonu rašyti tik gerus ir gražius dalykus. Deja deja…šiai dienai aš vis tik jaučiu pareigą kviest susimąstyti, ką darytumėte, jei įprasto jums pasaulio nebeliktų. Ar mokėtumėte išgyventi gamtoje ir patys apsirūpinti maistu? Aš nesakau, kad taip nutiks šiandien ar rytoj. Bet mūsų laukia permainos ir nebūtinai jos bus malonios. Jūs turite galvoti apie ateitį dabar ir išmokti pasikliauti savimi. Nes gali ateiti ta diena, kai tik savimi pasikliauti ir tegalėsite.

Tai tiek niūrių pamąstymų šiai dienai 🙂 Nepamirškite, kad laiudies išmintis byloja, jos atsargų ir dievai saugo 🙂

Eiti prie įrankių juostos