Konsultacijos

Rugpjūčio 29 d.

Šiandien labai išskirtinė diena tuo, kad šiandien galima išvalyti negatyvią energiją iš namų. Metodų tam yra įvairiausių, bet, aišku, juos reikia išmanyti. Todėl bent jau švariai išsikuopkite namus. O šiaip galite nusipirkti cinamono šluotą, kuri kas kart kai ją naudosite, šluos neigiamą energiją iš namų. Tik turėkite omenyje, kad ji skirta neigiamai energijai valyti, ne žemiškam purvui, tai šluokite švarias grindis – susikaupkite ir galvokite, kad visą nematomą purvą iššluojate su ja iš namų. Tai veikia, vidinė stipri intencija visada veikia ir tam nereikia jokių specialių magiškų galių. Tačiau savo esme tai labai stipri magiškai diena, tinkama įvairiems ritualams ir pan. atlikti. Tai išskirtinai moterų magijos diena, todėl ypač veiksmingos bus bendros dvasinės moterų praktikos.  Tokią dieną kiekviena moteris savyje gali atrasti dieviškumo kibirkštį, dar neatrastų galių. Ir ypatingai tai pažadinti gali vyro meilė jai. Jei ji tikra. Apsivalymui rytojaus rytą reikia sutikti gamtoje, ramiai stebint ryto aušrą. Gaila, tokių šluotų nemačiau pirkti Lietuvoje, tačiau jų yra tikrai amazon ir panašiose parduotuvėse. Jei suvesite į google Cinnamon Broom, tikrai ją rasite 🙂
Ji skaniai kvepia ir jau vien tuo suteikia namams jaukumo. Arba galite pasidaryti ją patys 🙂 Žr. žemiau 🙂

Tokią dieną reikia labai saugotis įvairių cheminių medžiagų, ypatingai trąšų, kurios gali būti gaunamos kartu su maistu. Šiandien jų poveikis gali būti nematomas, bet ypatingai žalingas. Netręškite šiandien nieko. Tokia diena žmogaus organizmas kaip kempinė siurbia viską iš aplinkos ir tai priveda prie labai sunkių ligų.
Tokią dieną reikia labiau rūpintis augintiniais, ypač šunimis. Jei ilgam paliekate savo šunį vieną, šiandien būtų gerai, kad kas jį aplankytų bent jau, ar pavedžiotų. Tokią dieną nerekomenduotina šuns priežiūrą patikėti nepažįstamiems žmonėms. 
Tai tinkamas laikas kelionėms, ypač po mums artimesnes vietas, tarkim po Europą. Taip pat tai geras laikas eiti į koncertus, ypač sunkiosios muzikos. 
Tai nėra gera diena finansiškai, tokią dieną galite sužinoti apie didesnius mokesčius, didesnes kainas, retesniais atvejais ji atveria kitokias žaizdas. 

https://www.ehow.com/how_7642257_making-cinnamon-brooms.html
Eiti prie įrankių juostos