Konsultacijos

Rugpjūčio 28 d.

Dar viena nebloga diena, labai stipri muzikiniu atžvilgiu. Todėl tai puikus laikas vakarą užbaigti koncertu. Ypatingai tinka senieji estrados atlikėjai. Dar tinka vykti į ekskursijas. Tik reikia rinktis visokias niūras vietas, pavyzdžiui, ekskursiją po Lukiškių kalėjimą. Girdėjau buvo organizuojamos po jo uždarymo. Na čia tik pavyzdys. 
Tai gan stipri diena meilės, santykių atžvilgiu. Moterys šiandien daugiau svajos apie tikrą meilę, kurs konkretesnius lūkesčius, drąsiau išsakys savo norus antrai pusei, o vyrai bus labiau linkę juos pildyti, teigiamai sutiks moterišką iniciatyvą ir ją palaikys aktyviais veiksmais. Tai didelio seksualumo diena, skirta giliam vienas kito kūno pažinimui. Tačiau tai ypatinga diena tik mylintiems vieną kitą tikra meile žmonėms. Atsitiktinis seksas ar tiesiog bet koks seksas neneš jokios naudos. Žiūrintiems į tai kaip į aukštesnę meilės, vyro ir moters sąjungos formą, ji atneš ypatingas patirtis. 
Tai gera diena ne tik meilei, tokią dieną mes galime sutikti žmones, kurie be galo artimi mūsų sielai, tačiau jie nebūtinai turi ateiti kaip mylimieji, gali ateiti ir kaip draugai, draugės. Tiesa, šiandien verčiau bendrauti ryšio priemonėmis nei gyvai, nereikėtų kviestis draugų į svečius, ypač jei gyvenate kartu su kitais žmonėmis, nes galimi nemalonūs nesusipratimai, ne tiek kažkas blogo, kiek nejaukaus kai tarkim pagyvenęs tėtis pasirodo jūsų draugėms vien su apatiniais netyčia ar pan.
Tai ne dietų diena, šiandien reikia sočiai užkąsti. Grybai, kiaušiniai ir pomidorai idealus pasirinkimas šios dienos pusryčiams. Taip kad išsikepkite kiaušinienės ūkiškai kaip sakoma. O jei vakare galimybės apsilankyti koncerte nėra, eikite grybauti ir klausytis miško muzikos. 
Tai davimo diena. Tokią dieną nepamirškite palikti arbatpinigių kavinėse, viešbučiuose, kitiems paslaugų teikėjams. Vėliau jums tai grįš kaip didesni pinigai arba kaip skolos, jei būsite „žadina“ kaip paskutiniu metu mėgsta sakyti mano dukra (vaikiškų filmukų įtaka 😀 ).
Tai labai geras laikas dirbantiems žiniasklaidoje. Taip pat puikus laikas fotosesijoms, ypač šeimyninėms.
Nepatingėkite vakare užsidegti žvakę ir nors keletą minučių pamedituoti ar ramiai pamąstyti. Šiandien konkretiems žmonėms prie degančios žvakės reikia linkėti gausos, siųsti savo meilę ir laiminti. Jie tai gaus. Tokią dieną reikia likti ištikimu sau. Beje, šiandien mes gauname galimybę kažko naujo išmokti. Pavyzdžiui, aš vos prabudusi gavau pažintį su keletu augalu. Tokią dieną pamokos ateina labai tikslios, ypač iš tos srities, kuri šiuo metu jums artima ir būna gyvenimiškos. Turiu omenyje ne kokie dvasiniai išbandymai, o tarkim jei studijuojate mediciną, ateina galimybė pažinti kažkokią įdomią situaciją praktiškai ir pan. Šiandien mokomės to, ko mums kaip tik labiausiai reikia. 

Eiti prie įrankių juostos