Konsultacijos

Rugpjūčio 26 d.

Savaitė prasideda idealia diena. Tiesa, ji gali būti kupina keistų, netikėtų dalykų, bet jie bus smagūs, juokingi. Ypač tokių situacijų gali pasitaikyti kelyje, jos gali būti susiję su gyvūnais. 

Sėkmės spalva balta, tik geltoni, juodi ornamentai. Tokią dieną reikia dėvėti suknelę, kažką lengvo, laisvos pavyzdžiui, ant petnešėlių. 

Tai tinkama diena pradėti sveikai maitintis – būtina pradėti jau nuo pusryčių – avižos, migdolai, natūralus jogurtas, bananai, granatai, šilauogės, avietės ir pan. puikus pasirinkimas, užtvirtinantis ketinimą ir programuojantis sėkmei. Klaida būtų nevalgyti pusryčių išvis. Tai pat tai tinkamas laikas pradėti gydymo kursą vaistais. Aišku, ne savavališkai, o su mediko palaiminimu. 

Tiesa, tai bloga diena, jei esate korumpuotas valdininkas ar pareigūnas. Tokią dieną jūsų darbeliai išlenda į dienos šviesą. Taip pat tai bloga diena imti kyšį, neabejotinai už tai sulauksite bausmės, kitaip tariant tai bus užfiksuota.

Tai kokybiško meno diena, tokią dieną reikia vakarui rinktis rimtą meninį renginį, idealiai tinka eiti į baletą.

Apskritai tai ideali diena pokyčiams, tobulėjimui. Tokią dieną galima sėkmingai koreguoti savo ydas. Aš jau daug kartų pabrėžiau, kad esu prieš primityvų ir neteisingą žodžio „karmą“ naudojimą. Karmos neįmanoma sukurti, neįmanoma išvalyti, tai nėra kažkoks objektas. Tai priežasties – pasekmės dėsnis. Tai ką jūs darote dabar, kuo jūs gyvenate dabar, kuria aplinką aplink jus bei atitinkamą atoveiksmį. Ir tai visada galima keisti. Tačiau aš siūlyčiau ne sukti galvos dėl to, kas jus laukia būsimuose gyvenimuose arba nustoti pergyventi dėl to, kas buvo praėjusiuose. Nes ateitis yra kintanti, o praeities, jei neatsimenate, tai vadinasi todėl, kad to ir nereikia atsiminti. Aš siūlau susitelkti į dabartį. Į šiandien nes būtent akimirką, kurioje mes esame yra tinkamiausia akimirką pokyčiams. Aš ne kartą minėjau hermetizmą, kuris remiasi tiksliais principais, o ne išsklaidytomis new age fantazijomis. Vienas principų, kuris iš esmės sutinkamas bet kokiame dvasiniame mokyme, tik kitokiais pavadinimais, yra vibracijos principas. Manau, kad daugumai jūsų jis girdėtas, nesvarbu kaip jis bebūtų vadinamas. Kitaip tariant kiekviena gyvybės forma vibruoja. Tame tarpe ir jūs. O vibracijos gali būti įvairiausio spektro – nuo pačių aukščiausių, iki pačių žemiausių. Bet kuris žmogus jas gali kelti. Bet kuris. Yra tokių, kurie visai nesąmoningai turi ypač aukštas ir tai nepriklauso nuo turimų dvasinių žmonių. Beje, priklausomai nuo aplinkybių, jos gali kisti kiekvienu atveju, o tikri ezoterikos meistrai moka sąmoningai jas keisti, siekdami prisitaikyti prie aplinkos, kurioje tuo metu yra. Jei pamenate, jau anksčiau rašiau, kad jei žmogus skleidžia labai aukštas vibracijas būdamas tarp labai žemų vibracijų individų, jis netgi gali sulaukti rimtos agresijos savo atžvilgiu. Bet iš esmės reikia stengtis gyventi šiek tiek aukštesniu ritmu, nes tai gerina paties žmogaus vidinę būseną, o ir fizinį kūną. Bet kokiu atveju tai ir kelias į aukštesnį suvokimą.

 Taigi kas žemina mūsų vibracijas: tai priėmimas visko pernelyg asmeniškai. Aukštų vibracijų žmogus tarsi natūraliai nepastebi blogio aplink jį, žemų – į viską reaguoja ypatingai asmeniškai. Visada rekomenduotina atsitraukti nuo bet kurios situacijos ir pažiūrėti į ją iš šalies, atitraukti savo asmenį nuo jos.

Buvimas praeityje. Kas buvo pražuvo. Su savimi verta nešiotis tik gražius atsiminimus. Tačiau apgailestavimai, kančia dėl to, kad gerieji laikai praėjo, yra tai kas smukdo žemyn. Reikia imti iš šios dienos tai, ką įmanoma paimti, o sunkiomis dienomis šildyti save jaukiais atsiminimais.

Didelis stresas. Na čia nepasakysi nestresuok, ypač sudėtingos situacijose. Tačiau streso valdymo, nusiraminimo technikų mokytis reikia.

Eiti vėlai miegoti ir vėlai keltis. Pasaulis gyvena kitu ritmu – gamta anksti užmiega, anksti keliasi. Darydami kitaip, jūs ne plaukiate pasroviui kartu su bendruoju gamtos ritmu, o brukatės prieš srovę ir keliate sumaištį. Iš ties idealu būtų keltis auštant ir gultis temstant, tačiau tai tikrai sunku pritaikyti šiuolaikiniame pasaulyje. 

Netinkama mityba. Jums nekenkia mėsos valgymas. Žmogus savo prigimtimi yra plėšrūnas, jei kas tvirtina kitaip, tai jis tiesiog nesimokė istorijos. Iš ties visai nesvarbu, ką jūs valgote. Esmė yra tame, kad maistas tai tie degalai, kuriais varomas kūnas. Neįmanoma gyventi be maisto. Kūnui maistas yra džiaugsmo šaltinis. Tai kas jį pripildo. Ir esmė yra tai kaip tas maistas priimamas. Jei į jį žiūrima kaip į blogį, jei valgymas neteikia džiaugsmo, tai jau didelė jūsų kūno ir sielos žaizda. Jūs gali valgyti žoles iš savo sodo, galite valgyti „sausas“ kruopas ar rinktinį patiekalą prabangiame restorane, tačiau bet kokiu atveju tai turi būti džiaugsmo aktas. Lygiai taip pat žalingas ne tik bjaurėjimas maistu, bet ir perdėtas valgymas. Idealus variantas kai valgoma su pasimėgavimu ir malonumu. Kaip teigia Naujasis Testamentas (puikus ezoterikos vadovėlis pradedantiems) – jūsų negali sutepti tai, kas į jus įeina, jus gali sutepti tik tai kas iš jūsų išeina. MK 7, 14-15.

Taip pat jūsų vibracijas žemina didelis dramatizmas, nuolatiniai skundai, galvojimas per daug, paskalų nešiojimas, perdėtas vaikymasis ateities tikslų ir be reikalingas bandymas įtikti kitiems. Iš ties čia labai daug kas susiveda į tą nuvalkiotą terminą „meilė sau“. Tiesiog visi jau pavargome nuo tos egzaltuotos, perdėtos meilės sau prasmės. Meilė sau tai labai paprastas dalykas. Gal kelias link jo nėra lengvas, bet esmė paprasta – aš nedarau nieko, kas kenkia man, aš nedarau nieko, kas priverstu mane blogai jaustis, aš atsitraukiu nuo situacijų, kurios verčia mane blogai jaustis ir atsiriboju nuo žmonių, kurie mane verčia taip jaustis. Tai dalykai, kurių reikia mokytis šalia kitų dvasinių aukštumų siekimo. Tai nereiškia, kad mylint save jums nebus liūdna ar jūs nepatirsite nesėkmių. Tai nereiškia, kad jei mylėsite save, tai jus irgi visi mylės. Kaip jau ne kartą sakiau, gali kaip tik dar labiau nekęsti. Tačiau turėkite omenyje, kad jei jūsų kažkas labai nekenčia, nuolatos bando kenkti, ypač jei tas žmogus kadaise buvo jums artimas – tai reiškia tik vieną – jūs pakilote kur kas aukščiau už jį ir tai jam kelia vidinį skausmą. 
Taip pat tai idealus laikas tokių dvasinių disciplinų studijoms kaip vadinamasis witchcraft, lietuviškai tai skamba kaip raganavimas, todėl man tas žodis taip nepatinka. Iš ties tai labai moteriška disciplina, apimanti gamtos ir gyvybės pažinimą. 
Tai labai gera diena Avinams ir Vandeniams. Ypač meilėje. Tokia dieną jie kituose gali pamatyti idealius partnerius sau.
Tai puikus laikas gaminti molio gaminius, ypatingai indus su magiškais užrašais. Turiu omenyje ne kokias murmeles niekam nesuprantama kalba, o tai, kad šios dienos užrašai, palinkėjimai išdegti molyje, turės magiškai stiprią reikšmę, taps svarbiu simboliu. Tarkim toks puodelis, iš jo geriant savininkui neš užrašyto palinkėjimo reikšmę. Tarkim jei jūs užrašysite „vadovui“, tai stiprins jo kaip lyderio savybes, jei užrašysite kačių karalienė, tai kas kart stipriai užlies meile šiems gyvūnams. Tačiau tai galioja ne užsakomiems, o savo rankomis gaminamiems gaminiams, skirtiems konkrečiam asmeniui. 

Eiti prie įrankių juostos