Konsultacijos

[:lt]Rugpjūčio 24 d.[:]

[:lt]Šis savaitgalis turėtų būti skirtas buvimui su vaikais. Nesakau, kad visą laiką nieko daugiau neveikti, sakau, kad skirkite bent valandėlę į dieną buvimui tik su jais. Na bent jau smagų animacinį filmuką kartu pažiūrėkite, kartu pavalgykite, o ypač veiksminga dar būtų kartu maistą ir pagaminti. Na bent jau šio savaitgalio pusryčiai turėtų būti bendri, prie paserviruoto stalo, o ne kas kur prie televizoriaus ar kompiuterio.
Šis savaitgalis tinkamas pirkti drabužius, todėl galite leisti sau malonumą eit apsipirkti.
Tai taikos laikas, tokiu metu net ir priešai pradeda tarpusavyje gražiai kalbėtis, todėl jei norite su kažkuo pataisyti santykius, pats laikas tuo užsiimti.
Tai vis dar išaugęs potraukis alkoholiui, o kadangi savaitgalis, tas potraukis bus dar stipresnis. Nevartokite stipriųjų alkoholinių gėrimų. Alaus skardinė didelės žalos nepadarys, bet didesnis alkoholio kiekis tikrai nėra gerai. Ir nerašinėkite išgėrę nei priešingos lyties atstovams, nei žmonėms, kurių nekenčiate. Patikėkite, jūs atrodysite apgailėtinai ir kelsite tik gailestį bei antipatiją. Apskritai tikimybė viešai apsijuokti, prisidaryti gėdos bus išaugusi, todėl jei kils mintis išgėrus ar neišgėrus viešai pašokti ar padainuoti, verčiau šį savaitgalį to nedaryti, galite ilgai šito gailėtis.
Tai nepalankus laikas scenos žmonėms, ypatingai šokantiems bei dainuojantiems – gali nesisekti, publika bus nepatenkinta, gali kilti problemų su balsu, nesijausti ritmo. Ypač tas galioja iš savo veiklos gaunantiems pajamas. Tačiau tai puikus laikas sportininkams, ypač krepšininkams, šiems gali sektis tiesiog kaip sakoma netyčia, be jokių pastangų.

Gero savaitgalio!!! Tiems, kurie leis jį be alkoholio, jis ir tikrai bus puikus 

[:]

Eiti prie įrankių juostos