Konsultacijos

Rugpjūčio 20 d.

Nepavargote dar gyventi ramiai? Nes geros dienos tęsiasi. O šiandien yra vaisingumo diena. Tiesa, ji labiau reiškiasi primityviame, gyvuliniame lygyje, todėl aukštesnio intelekto, sąmoningumo žmonės poreikio daugintis gali ir nepajausti. Taip, rašau būtent taip, nes tokius pojūčius atneša ši diena, primityvius ir fizinius. Ypatingai tai jaus gyvūnai, todėl jei turite nesterilizuotą kalę, verčiau jos nepaleiskite laisvai lakstyti, nes po keleto mėnesių galite sulaukti netikėtos staigmenos.

Tai nėra gera diena teisiniu atžvilgiu, tokią dieną ir už menkas nuodėmes galite sulaukti teisėsaugos susidomėjimo. Perdėti susidomėjimo, perdėtų pasekmių, sekimo, tyrimo ir pan. Todėl šiandien stenkitės gyventi teisingai. Žinoma, tokie dalykai labiau gresia svarbesniems žmonėms nei gyvenantiems eilinį gyvenimą. Svarbesni tai turiu omenyje pareigūnai, valstybės tarnautojai, politikai ir t.t. Svarbesni pareigų atžvilgiu. Aš labai tikiuosi, kad šį kartą nei vienas nepriims nei vienos mano pastraipos kaip asmeninio įžeidimo. Net nebežinau kaip taktiškiau tiesiog pabrėžti, ką noriu pasakyti 😀 Nors šiandien kaip tik žmonės gan pozityviai nusiteikę skaitomos informacijos atžvilgiu ir tai kas kitu atveju provokuoja konfliktus, šiandien turėtų kelti juoką 🙂 Šiandien tinka energetiškai valyti savo bendravimo sferas, jei taip galima išsireikšti. Ypač gerai veiktų šalavijų lazdelės smilkymas. Lazdelės tai yra toks lapų ryšulėlis, jis specialiai ruošiamas smilkymui, galite susivesti google sage wand ir pažiūrėti kaip tai atrodo. Jas nesunku ir patiems pasigaminti. Taigi tokią lazdelę šiandien reiktų smilkyti šalia kompiuterio, galite šalia ir telefoną padėti. Tai virtualios erdvės valymo laikas. Po to jums automatiškai gali norėtis mažiau būti internete, daugiau bendrauti gyvai.

Tokią dieną tinka ruoštis kelionėms, pavyzdžiui, krautis lagaminus. Iš esmės tinka bet kokie paruošiamieji kelionės darbai. Tačiau kelionėms diena irgi puiki, ypač po tokias šalis kaip Italija, ypatingai po salas. Kam vis dar atostogos, tai mėgaukitės. Tik sakyčiau, kad šiandien verčiau keliauti dienos šviesoje, o sutemus likti namuose, taip pat ir nekeliaujantiems. Naktis bus pavojingesnė nei diena. Ypač galima nukentėti dėl natūralių gamtos reiškinių. Pavyzdžiui, žaibo. Na čia tiesiog pavyzdys. Vis tik vidurys savaitės, galima kokį vakarą ir namuose pasėdėti 🙂

Vėl gi, sulaukiau ne vieno klausimo, kodėl einant dvasinio tobulėjimo keliu sulaukiama ne žadėtų aukso kalnų, nuolatinio pozityvumo ir kitų lobių, o tarsi griūties ir vienatvės. Iš esmės aš jau aiškinau šį fenomeną. Principas labai paprastas – panašus pritraukia panašų. Tarkim yra labai daug paprastų žmonių, kurie gyvena materijoje. Jie ir traukia vienas kitą, kadangi jų daug, jiems paprasta susirasti vienas kitus. Kuo žmogus labiau tobulėja, tuo labiau jis išsiskiria iš kitų savo vidine struktūra, tolsta nuo visų ir tuo mažiau lieka panašių į jį. Todėl automatiškai didėja atskirtis. Neretai tokiais atvejais yra bandoma desperatiškai kabintis už buvusių situacijų, taikytis prie aplinkinių, bandyti paaiškinti savo kitoniškumą. Tačiau tai sukelia tik beviltiškos tuštumos jausmą. To ką jūs sakote, tie, kurie dar nepaaugo iki jūsų, negali nei girdėti, nei suprasti. Reikia nesiblaškyti, tai sekina. Reikia ramiai laukti. Prie jūsų vis tiek kažkas prieis ir tai jau bus kitokia bendravimo kokybė. Nepamirškite – esminė visų praktikų taisyklė – siela būti aukštai danguje, kojomis tvirtai stovėti ant žemės. Vadinasi, kad ir kiek tobulas būtumėte, vis tiek šalia dvasingumo jūsų gyvenime turi eiti ir materija. Galbūt keisis jos forma ir jūs vietoj alaus butelio, keptos duonos ir teliko vakarais deginsite žvakes ir skaitysite knygas prie arbatos. Bet kaip ten bebūtų, jūs čia visada turėsite ne tik sielą, bet ir kūną. Todėl jo poreikiais lygiai taip pat privalu pasirūpinti.

Eiti prie įrankių juostos