Konsultacijos

Rugpjūčio 19 d.

Nauja savaitė prasideda neblogai. Vis dar vaikų laikas ir reikia jo skirti jiems daugiau, pavyzdžiui, pažaisti kartu smėlio dėžėje lauke, jei oras leis, pabūti kažkur gamtoje ir pan. Tas pats galioja ir gyvūnams, jei turite šunį, ypač mažą šuniuką, skirkite jam daugiau dėmesio, pavyzdžiui, ilgiau pabūkite su juo lauke. Tokie dalykai tvirtina ryšius su mažaisiais šiuo metu. Apskritai tokį vakarą geriau praleisti kažkur gamtoje. Tinka rinkti medžiagas sausoms puokštėms. Tinka ramiai laukti kol sutems nešiojamų lempelių šviesoje.
Dienos spalva balta. Puikus metas užsimesti baltą megztuką. Nežinau kaip pas jus, bet pas mane šalta. Tokią dieną jokia nuodėmė ir pusryčiais į lovą pasilepinti. O pusryčiai turi būti sotūs, bet sveiki. Na tarkim blyneliai su daržovių įdaru, apelsinų sultys. Nors iš tikro tokią dieną ir koks šokoladinis keksiukas prie kavos pusryčiams jokia nuodėmė. Gerkite daugiau vandens, valgykite daugiau daržovių, ypač neįprastų. Pavyzdžiui, šparagų (nors gal ne jų sezonas?). 
Tai gera diena keisti darbą, ypač jei dabartiniame yra jūsų dvasinei būsenai žalinga aplinka. Tai geras laikas siekti didesnės įtakos, ypač politikoje. Tai puikus laikas domėtis astrologija, ją studijuoti.
Vis tik tai ir tuštybės diena. Aš tik noriu atkreipti dėmesį, kad iš ties niekas nėra toks tuščias, kaip žmogus pilnas savęs. Materialiuoju požiūriu tai gera diena, tačiau žvelgiant iš dvasinės pusės – tai velnio gundymo laikas. Tokią dieną žmogus nusisuka nuo „dievo“ ir parduoda sielą „velniui“. Tačiau galimas ir kitoks scenarijus – tokią dieną žmogus suvokia, kad egzistencija nėra tik juoda ir balta. Ir kad tai kas atrodo gražu ir šviesu, savyje gali slėpti nuodingą geluonį, o iš paviršiaus negražus ir purvinas dalykas savyje gali talpinti neįtikėtiną šviesą. Žmonijos istorija juda nesibaigiančia spirale, niekas nėra statiška, viskas nuolat kinta. Ir nėra tokios knygos, kuri jums atsakytų į visus jūsų egzistencinius klausimus, visas didžiąsias tiesas jūs patys turite atverti savyje. Ir tam palankus bet koks pažinimas, tikrai nepakanka skaityti ezoterikos knygeles ir tikėtis nušvitimo. Tarkim jei studijuojate astrologiją, privalote ir astronomiją pažinti, kad suvokti reikalo esmę ir pagrindus. Taip ir bet kurioje kitoje gyvenimo srityje. Nuogas dvasingumas tai iškreiptas dvasingumas, galintis jus nuvesti nebent į chaoso ir šmėklų pasaulį. Kaip sakė Didysis Hermis Trismegistas – siela būk aukštai danguje, kojomis tvirtai stovėk ant žemės.
Geros savaitės 🙂

Eiti prie įrankių juostos