Konsultacijos

Rugpjūčio 19 d.

Šiandien gali apimti labai stiprus noras keliauti, važiuoti, bėgti, pabėgti. Na dabar tai ne tik neprotinga, bet ir nelabai įmanoma tampa. Tačiau vis dar galime keliauti po Lietuvą, kuri tikrai labai įspūdinga. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad ir Lietuvoje yra kalnai? 🙂 Pažiūrėkite nuorodą apačioje 🙂 Taip kad kelionės po Lietuvą irgi gali palikti neišdildomų įspūdžių.
Šiandien stresą gali kelti visiškai nekalti dalykai, gali būti nemažai beprasmės paranojos, pavyzdžiui, gali pasirodyti, kad jūsų katė keistai jus stebi. Gali varginti žemos savivertės jausmas, atrodyti, kad visi aplinkui geresni už jus, daugiau pasiekę, gali tiesiog būti ne ta nuotaika. Tai nėra tinkama diena santykiams, ypač seksualiniams, ypatingai atsitiktiniams. Jie gali apdovanoti venerinėmis ligomis, jei ne blogiau. Šiandien reikėtų susilaikyti nuo stambių pirkinių, tarkim kaip automobilio nes pirkinys kaip sakoma vėliau gali atsirūgti.
Geriausia šiandien užsiimti sodininkyste, kažką pasodinti. Geras laikas užsiimti juvelyriniais darbais, pavyzdžiui, pasigaminti naujus auskarus. Taip pat tinkamas laikas gaminti įvairius ezoterinius gaminius, pavyzdžiui, apsauginį indelį. Kaip jis gaminamas, galite rasti daug instrukcijų suvede į google Protection Spell Jar.

Ryškiau jausis Svarstyklės, nors ryškiau gal ne visai tinkamas žodis toms, kurios šiandien visą dieną gali praleisti tuščiai spoksodamos į bloknotą, išgyventi egzistencinę krizę ir vis tiek nekelti niekam problemų. Joms šiandien reikėtų nepriimti jokių sprendimų, nes jie bus blogi.

Šiandien mus aplankys Mėnulio jaunatis Liūto ženkle. Mėnulis jungsis ne tik su Saule, bet ir su Merkurijumi bei sudarys teigiamą aspektą su Marsu. Kaip ir rašiau vakar, tai savotiškai šviesos spindulys tamsoje. Tai šiek tiek sumažins Marso piktą veikimą kare su Ožiaragio ženklu. Daliai žmonių tai gali kaip tik lemti šoktelėjusią savivertę, ryžtą, norą kovoti, ypač linkusiems pasiduoti masiniam poveikiui. Bet kokiu atveju dabar tinkamas laikas užbaigti senus darbus ir pradėti naujus. Taip pat stipriems ketinimams. Pasistenkite sau būti švelnesni, pabandykite kažkaip gražiai į save kreiptis. Tai darbo su savimi diena, švelnaus darbo. Toli į priekį planuoti nepatartina, šiai dienai tikrai negalima pasakyti kokie bus 2021 metai nes labai daug kas kol kas priklauso nuo to, kokie veiksmai bus padaryti.
Sekančią savaitę pradėsime Mergelės sezoną ir Mergelės ženkle vienu metu bus Saulė ir Merkurijus. Tai bus tinkamas metas „remontuoti“ save.

Iš esmės viską jau aprašiau vakar apie šią jaunatį, todėl norėčiau pabaigti savo mėgiamo Rumi žodžiais:

I Was Dead, then Alive.
Weeping, then Laughing.
The Power of Love Came into Me and I Became Fierce Like a Lion then Tender Like the Evening Star.“
Rumi, Poem of a Day

Aš buvau miręs, po to vėl gyvas, aš verkiau, po to juokiausi. Meilės galia įėjo į mane ir aš tapau nuožmus kaip Liūtas, o po to švelnus kaip Vakaro žvaigždė.
P.S. Vakaro žvaigždė tai ko gero autorius turi omenyje Venerą.

Eiti prie įrankių juostos