Konsultacijos

[:lt]Rugpjūčio 17 – 19 d.[:]

[:lt]Pagaliau išaušo puikus laikas ekstremalams. Ir tai ne vienos dienos reikalas, toks laikas tęsis beveik iki rugsėjo pabaigos ir yra idealus, trokštantiems ekstremalių pramogų, tolimų kelionių, ištvermės reikalaujančių nuotykių ir pan. Jei jūs visada norėjo šokti iš didelio aukščio su guma, dabar pats laikas tai įgyvendinti (konkretaus žmogaus metinėje prognozėje neturi būti traumų rizikos rodiklių). Taip pat tai idealus laikas sportuoti ir netgi dideliu ar didesniu nei įprasta krūviu. Rekomenduočiau netingėti ir šiomis dienomis kaip reikiant paprakaituoti. Tokiu laiku sportas ypatingai veiksmingas kūno formoms, o ištvermė auga.
Tai ir seksualinių hormonų siautėjimo laikas, ypač vyrams. Todėl adrenalino kupina veikla išeis į naudą, ypač vienišiems.
Jei ekstremalumų nesinori, šį savaitgalį pridera pašvęsti namų generaliniam tvarkymuisi, ypatingai siūlau pasirūpinti šaldytuvu. Ne tik jį išvalyti, bet ir turinį pakoreguoti. Nors dienos puikios, tačiau kai žmogus puikiai jaučiasi, atsipalaiduoja ir maisto suvartoja kur kas daugiau. Tai tebūnie jis bent jau būna sveikas.
Šiomis dienomis žmonės kurs pozityvius planus ir labiau tikės šviesiu rytojumi. Politikams tai irgi neblogas laikas, kuomet galimi konstruktyvūs, apgalvoti susitarimai, o priimti sprendimai atneša ilgalaikę naudą.[:]

Eiti prie įrankių juostos