Konsultacijos

[:lt]Rugpjūčio 16 d. [:]

[:lt]Tai diena, kuomet reikia skirti laiko santykių su mama puoselėjimu. Šiandien bus lengva susipykti, ypač dukroms. Todėl reiktų imtis sąmoningų veiksmų tam išvengti. Tai puikus laikas bendrai nuotraukai su mama. Bet kokiu atveju tokią dieną verta aplankyti mamą, tik svarbu griežtai sau paliept suimti save į rankas ir nesivelti į konfliktus.
Šiandien išaugs vyrų seksualinis aktyvumas, deja, tik vyrų, todėl galimi konfliktai ir tarp porų.
Šio konfliktiško laiko priešnuodis būtų visiškai atsidėti darbui. Kuo daugiau dirbsite ir kuo mažiau bendrausite, tuo sėkmingesnė jums bus ši diena. Tiesiog tokią dieną išauga žmonių nepriklausomybės jausmas ir jie bet kokia kaina kovoja dėl savo laisvės, net gi kai jos niekas nebando riboti. Ypatingai tai bloga diena politikams, nes šiuo metu išauga politinių intrigų tikimybė, šiuo metu konkurentai kenks iš pasalų, rinks kompromituojančią medžiagą ir tai būtent ta diena, kuomet jiems seksis.
Tai nėra tragiškai bloga diena, tačiau sveikatai ji ir ne pati geriausia, todėl ne vienam gali prireikti bet kokio pobūdžio vaistų. Kad ir tabletės nuo galvos skausmo.[:]

Eiti prie įrankių juostos