Konsultacijos

Rugpjūčio 16 d.

Vakarykštė įtampa atslūgo, pilnatis jau baigėsi, nors kalendoriuje ji vis dar pažymėta, tačiau Mėnulis jau nebesudaro tikslaus kampo su Saule ir poveikio nebėra.Tačiau iki sekmadienio susidaro neigiamas aspektas intelekto, bendravimo srityje, taigi kažkokių nesklandumų gali būti. Tokias dienas reikia leisti su šeima, vaikais, geriausia kur prie jūros. Užsiimti kūrybine veikla, ypatingai tinka rašyti. Toks laikas sukuria tam tikrą įtampą santykiuose, ypač tokiuose, kuriuose jau senokai trūksta meilės. Tvirtų santykių šis laikas nepaveiks, o štai tie, kuriuose trūksta meilės, dabar kaip reikiant gali sudrebėti.

Sėkmės spalvos raudona, ypač languota, tokiomis dienomis reikia dėvėti kažką primenančio mokyklinę uniformą, pavyzdžiui, trumpą plisuotą sijoną. Tinka tokius rūbus ir pirkti. Tokiomis dienomis reikia nepagailėti laiko sau – grožio procedūroms namuose, kad ir ilgesniam dušui ar karštai voniai iš ryto, kruopščiam makiažui. 
Tai netikėtumų dienos intelekto srityje, todėl ne vienam gali nutikti taip, kad teks keisti darbą ar pasikeis darbinė aplinka, pavyzdžiui, teks dirbti su kitu ar nauju kolega ar pan. Bet kokiu atveju šiomis dienomis rekomenduoju stipriai dirbti.
Tai geras laikas ieškoti būsto, ypač jei ieškote pigesnių variantų. Nepirkti, o tik ieškoti, dairytis, tyrinėti rinką.
Tokiomis dienomis žmonės, kuriuos mes laikome bepročiais, sutrikusios psichikos, „nesveikai“ parodo, kad jie tiesiog išskirtinio intelekto, todėl kitokie. Taip pat tokiomis dienomis tinka skaityti rimtą psichologinę literatūrą, pavyzdžiui, Karlą Jungą. Taip pat geras laikas žiūrėti mistinius serialus, pavyzdžiui, Stranger Things.
Avinas šiomis dienomis jaus lengvą pyktį. Gal todėl „pamirš“ paskirtus susitikimus. Tik ne meilės, apie šią tai jis rėks visam pasauliui. Problemas spręs brutualios jėgos pagalba.
Jautis irgi mylės, ta seną meilę, net jei tai tęsiasi jau dešimtmetį ir ji dar niekada neatkreipė į jį dėmesio. Judės lėtai, mažai reaguos į aplinką. Bus kantrus ir patikimas. Ne duok dieve iškils kažkokių nestabilų, tai jį stipriai prislėgtų.
Dvyniai bus klastingi ir žaismingi. Maksimaliai protingi. Bet vis tiek, tokie nutrūktgalviai ir kurstytojai, pilstys žibalą į ugnį.
Vėžiai bus uždari, jei jį erzinsit, jis jus puls, gali net užmušti. Jie bus sudėtingi, niūrūs, užsirakins namuose, tačiau tie kas juos gerai pažįsta, vis tiek matys švelnumo apraiškas savo atžvilgiu. Jis bus kažkur anapusiniuose toliuose, skendės svajonėse.
Liūtas šį savaitgalį skirs draugams ir bus tarsi urzgiantis šuo šalia šeimininkų. Jis bus populiarus, nepaisant to, kad aršiai gins savo vertybes. Jis gali kažkuo susižavėti, bet tik tiek. Priims susižavėjimą juo kaip natūralų dalyką, tačiau realiais santykiais nesidomės. Sunkesnis laikas Liūtams paaugliams. Tokiu laiku iš jų šaipomasi mokykloje, na bet dar vasara, tai efekto ir nebus.
Mergelė atrodys keistai. Bus rimta ir griežta ne pagal metus, amžinai strese. Pasilinksminti jos nekvieskite, dabar ji verčiau kažką pasimokys. Ji graušis dėl nuoskaudų darbe.
Svarstyklės bus įsimylėjusios, malonios, žavios. Tiesa, jas erzins draugai, kovojantys dėl visokių kvailysčių. Ypač kai jos dabar bus tokios protingos ir logiškos.
Skorpionas peržengs bet kokias ribas, pasieks bet kokį kraštą dėl tų, kuriuos myli. Jis gins, globos, čiūčiuos jam brangius žmones. Bus neurotiškas ir paranojiškas, tačiau išskirtinai teisus šį kartą. Net nebandykite nutraukti šiuo metu santykių su Skorpionu, jis to nedaleis.
Šaulys domėsis keistais dalykais, jam pasitaikys proga su tokiais susidurti. Bet kurioje situacijoje jis garsiai reikš savo nuomonę ir įkyriai ją bruks kitiems, nors pats bus naivus, na gerai, žavingai naivus, tačiau nebus išpuikus, net šiek tiek nusižeminęs. 
Ožiaragis bus niūrus, ypatingai vaikai bus tarsi maži senukai vaikų kūne. Jis gaus viską, ko norės. Bus kur kas praktiškesnis už savo draugus, realistiškas ir ramus.
Vandenis bus akivaizdžiai kitoks. Jam ypatingai bus svarbūs draugai.Tačiau pats bus tarsi ateivis iš kitos planetos. Tarsi kažkokio mokslinio eksperimento pasekmė, o ne žmogus.
Žuvys gyvens alternatyvioje realybėje. Arba važiuos į užsienį ir pasiklys. Jos visą laiką bus viena koja realybėje, kita koja net nežinau kur, gal astrale, išgyvens tapatybės krizę, bus lengvai įtakojamos pašalinių jėgų.
Gero savaitgalio!

Eiti prie įrankių juostos