Konsultacijos

Rugpjūčio 15 d.

Šiandien šiek tiek didesnės įtampos diena, nes pilnatis. Gal todėl nuo ryto kamuoja niūros nuotaikos, nors šiaip nieko ir ypatingo. Galvoju apie artėjančią Plutono – Saturno sąjungą. Dar ne dabar, po keleto mėnesių. Tačiau ką mums atneš tas laikas? Atrodo pasaulis nepasimokė iš didžiulės branduolinės tragedijos Černobylio ir bando lipti ant to paties grėblio dar kartą. Vieną dieną jį už tai ištiks pelnytas galas. Nes žmogus nesustoja, jam reikia parazituoti kol sunaikins viską aplinkui ir galiausiai pati save. Tada smėlio laikrodis bus apverstas iš naujo ir gims nauja civilizacija. Taip jau buvo daug kartų, taip bus dar ne kartą ateityje. Nesibaigianti laiko spiralė.
Apačioje įdedu straipsnį, ne, aktualu ne pirks ar nepirks. Aktualūs visai kiti dalykai. Tai kad tai apskritai yra.

Kaip kadaise sakė Šopenhaueris – reikėtų pastebėti, kad visais laikais išminčiai visada kalbėjo tuos pačius dalykus, o kvailiai visada darė tuos pačius dalykus. Ir tai niekada nepasikeis. 

Grįžtant prie žemiškesnių dalykų, tai pirkinius šiandien atidėkite į šalį. Tokią dieną perkama per brangiai. Bus tam ir geresnių dienų.

Tokia dieną negalima lepinti naminių gyvūnų, ypač šunų, nes to rezultatai bus labai ryškūs ateityje. Šiandien jie labai aiškiai suvokia, kokiu būdu reikia lipti ant galvos ir kad tai daryti būtina savo paties labui.

Tokią dieną tinka domėtis menu, ypač tokiu, kuriame gausu fantastikos elementų. Ieškoti jame paslėptos prasmės, simbolių ir pranešimų sau. Tinkamų laiku ir tinkamoje vietoje mūsų gyvenime atsiranda meno kūriniai, kurie kalba būtent mums. Reikia tik išmokti jų kalbą. Ir šiandien tam tinkama diena.

Sunkiausia ši diena Mergelėms ir Avinams. Tiesiog jų santykiai šiandien ypač stipriai gali nukentėti. Nieko mirtino, bet labai skausminga. Kaip ir sakiau, atidėkite svarbius sprendimus rytojui. Šiandien mes nemąstome blaiviai.

Tai vis dar mano minėtas pilnumo, gausos laikas. Na bet ta gausa nebūtinai gali būti teigiama ar vertinga. Apskritai šiandien atsimenamos nuoskaudos, net ir senesnės, kyla noras už jas atsigriebti, na bent žodžiu, pavyzdžiui, bjauriai apkalbėti. O aš sakyčiau, kad užsiimkite kažkuo kitu. Idealu būtų nuvažiuoti prie jūros, ramiai pasėdėti lauko kavinukėje ar tiesiog terasoje, pasimėgauti druskingu oru. Net ir be jokios kompanijos. Aš pati šiemet gimtadienį sutikau Palangoje ir dabar kai pagalvoju tai su kokia nostalgija atsimenu kai kurias akimirkas 🙂 Jei jūra per toli, idealu būtų laiką leisti kokioje sodyboje miške. Toliau nuo civilizacijos.
Bet grįžtant prie temos, tai dėl pilnaties šiandien diena bus chaotiška. Santykiai kels nepasitenkinimą, galimi konfliktai, gali varginti hipochondrija. Šiandien nereikia priimti sudėtingų ir svarbių sprendimų. Nesureikšminkite, jei apims bejėgiškumo būsena, tai laikinas efektas. Tiesiog ramiu žingsniu judėkite į priekį. Nedarykite svarbių darbų. Tai nesiseks ir ilgai pergyvensite dėl pasekmių. Tiesiog pilnatis Vandenyje šiek tiek išmuša žmogų iš komforto zonos. Žmogus mato tik baltą arba juodą ir pamiršta tarpines spalvas. Reikėtų sau priminti, kad vos už kelių valandų jau gali atrodyti visai kitaip. Pats pikas baigsis maždaug apie 19 valandą vakaro, automatiškai ir poveikis. Ir neskaitykite nesąmonių, kurios žada pragarą ateinančiam pusmečiui ar pan. Per tą laiką įvyks dar bent šešios pilnatys, taigi tokie pasisakymai neatlaiko kritikos. Tai tik kelių valandų nesklandumai. Tik tiek. Niekas neabejoja, kad planetos ir jos darinių poveikis tęsiasi tol, kol darinys yra susidaręs tam tikru kampu ir nenutolęs nuo kitos planetos per tam tikrą atstumą, bet vos tik kalba pasisuka apie Mėnulį, iškart visus apninka kažkokie kliedesiai. Pasimokykite logikos, mieli kolegos.
Lengvo išgyvenimo šiandien 🙂

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/energetika/latviai-nusprende-pirks-baltarusijos-elektra-apeidami-lietuva-perparduos-ir-mums-664-1188142?fbclid=IwAR20EU_Zfy828zcb13T48LQ-FL6lWmIyjs9jiN1TwRlwHxLKw_0-9iT-LBw
Eiti prie įrankių juostos