Konsultacijos

Rugpjūčio 14 d.

Eilinė teigiama diena. Šiandien stiprėja motinystės instinktas, kyla noras būti šalia vaikų, leisti laiką su jais, pavyzdžiui, tiesiog stebėti kaip jie miega. Ši diena tarsi atostogos, tokiu metu atrodo, kad viskas einasi lengviau, jau tuoj tuoj nutiks kažkas teigiamo, jau greit greit savaitgalis ir pan. Kitaip tariant tokią dieną vyrauja džiugios nuotaikos. Tai vis dar pilnumo, gausos, pertekliaus dienos. Tokią dieną reikia tingiai leisti prie jūros kažkur labiau į pietus, tarkim Turkijoje, Graikijoje ir pan. Mėgautis kalnuotu peizažu ir saulėlydžiu. Geriausia šeimos apsuptyje. Jei tiek toli nuvykti ir būti neįmanoma, idealiai tinka ir lietuviškas kaimas – skinti moliūgų derlių, išgerti karštą kokteilį vakare, netgi su šiek tiek laipsnių (tinka gėrimai, kurie susiję su vaisiais, pavyzdžiui, karštas sidras), išsitraukti šiltą megztinį, didžiulį šaliką ir botus. Gal šiandien dar jų neprireiks, bet gerai veiks veiksmai, primenantys artėjantį rudenį. O ir vakarai jau gana vėsūs. Pats laikas ruoštis rudeniškam jaukumui.

Ypatingai stipriai šią dieną jaus Vėžė, Ožiaragės ir Jautės, kurioms tokia diena tai visaapimantis buvimas mama ir žmona. O kadangi jos šių sričių specialistės, tai šiandien nieko svarbesnio už tai ir nebus. Iš esmės tokią dieną atsiskleidžia jų tobuliausios savybės ir gebėjimai šioje srityje.

Tai ir taikių santykių diena. Tokia dieną tinka spręsti tarpusavio nesutarimus, ypač finansinius. Kitaip tariant šiandien konstruktyviai galima pasiskirstyti kas už ką moka poroje, koks bendras poros biudžetas ir pan.

Tačiau tokia diena yra labai neigiama blogiems žmonėms. Sakydama blogi, turiu omenyje nusikaltėlius, žmones, padariusius tikrus nusikaltimus, o ne tą sąlyginį gėrio/blogio vertinimą, kur nusidedama mintimis. Tokią dieną nusikaltę žmonės gali gauti sunkų atpildą už savo darbus. Ir nebūtinai kaip teisinę bausmę, tai gali būti ir fizinė bausmė, netgi labai sunki.

Tau puiki diena mokytis astrologijos, nes ir suprasti bus lengviau, ir tokia veikla slopins nerimą dėl ateities.
Labai dažnas klausimas yra, o kuris dvasinis mokymas pats geriausias? Na tokio nėra…apskritai esmė yra ne mokyme. Esmė yra asmeniniame tobulėjime. Jei jūs progresuojate, keičiatės, siekiate geresnių rezultatų, vadinasi mokymas, kurį jūs pasirinkote, šiuo metu jums tinka. Toks turi būti tikslas. O ne tikslas aklai kažkuo sekti. Tiesa atsiskleidžia jūsų viduje, ji nėra perskaitoma knygose. Knygų skaitymas gali priartinti prie jos, tačiau išmintis ir žinios pačios turi atsiverti jūsų viduje. Toks yra procesas. O jei abejojate ir blaškotės, nežinote, ką pasirinkti, kuriuo keliu pasukti, rekomenduoju paskaityti Herman Hessė Stiklo karoliukų žaidimas. Šiandien kaip tik gera diena sudėtingų knygų skaitymui.

Jaukios dienos!!!

Eiti prie įrankių juostos