Konsultacijos

Rugpjūčio 14 – 16 d.

Štai ir savaitgalis, geras laikas fotografuotis, profesionalioms fotosesijoms. Toks visai neblogas laikas, kuomet žmonės įgyja daugiau žavesio, ypač vyrai, kuriems tuo savo žavesiu norėsis varžytis su kitais.Geras laikas užsiimti ūkiu, ypač laikomais paukščiais. Jei savų neauginate, puikiai tiks laiką leisti gamtoje ir stebėti laukinius. Taip kad pasimėgaukite vasara kaip reikiant prie vandens telkinių. Taip pat puikus laikas daržui, rinkti sėklas kitiems metams ir pan. Jei šiemet daržo neturėjote, verta gerai pasvarstyti apie tokią galimybę kitąmet.
Geras laikas užsiimti būstu, ypač koridoriumi, laiptais. Jei remontuoti nieko neplanuojate, bent jau užsiimkite kapitaliniu namų tvarkymu, atsikratykite bereikalingo šlamšto.

Na keliauti dabar tikrai ne metas, kelionėse galimi dideli sukrėtimai. Taip pat šiomis dienomis reikia labiau saugoti sąnarius, kelius, klubus. Šiose vietose bus didesnė problemų tikimybė, ypač jei jau ir taip turite su jais bėdų.

Svarstyklėms gali sektis meilėje, draugams laiko nebeliks.
Saulė keliauja Liūto ženklu. Marsas sudaro neigiamą aspektą su Plutonu. Tai intensyvumo, veiksmo bus. Kontroliuokite savo mintis, kurios gali būti netikėtai nuodingos. Apskritai toks aspektas atneša nemalonius netikėtumus. Mėnulis kol kas Dvyniuose, vėliau pereis į Vėžį. Tai bus vidinės sumaišties, noro pabėgti nuo realybės. O dar su pykstančiu Marsu tai ir kovos dėl valdžios, frsutracija, įtampa kolektyviniu mastu, sukrečiančios tiesos bombos. O pavienių individų atveju tai kliūtys, kurioms įveikti teks sunkiai lipti per save. Na bet kam pavyks, tai bus ir augimo laikas. Kaip ir minėjau vakar, toks darinys tai vilkas iš pasakos apie tris paršelius. Žiūrėkit, kad jis nenupūstų jūsų netvirto namelio. Tai pirmasis jo bjaurus aspektas, antrasis bus spalio 9 d., o trečiasis – gruodžio 23 d. Taigi antruoju vėjas bus stipresnis nei dabar, bet trečiuoju galbūt jau būsime pasistatę plytų namą, kurio jokios audros nenuneš. O kol kas galvoje gali siautėti paranoja ir beprotiškos idėjos. Dabar bujos plokščios žemės ir mikročipų šalininkai ir tomis nuodingomis mintimis bus lengva užsikrėsti.

Gero savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos