Konsultacijos

Rugpjūčio 13 d.

Vis dar tęsiasi geros dienos, gaila, kad šiandien oras tam nebepritaria. Tačiau tai dar viena paprasta, rami, gera diena. Tokią dieną tinka praleisti su vaikais, plaukioti baseine, mokyti plaukti. Be abejo būtina nepamiršti apsaugos priemonių. Šiais metais itin išaugę skendimai, tai Jupiterio su Neptūnu konflikto poveikis, dabar kai Jupiteris vėl kurį laiką artės prie Neptūno ir su juo jungsis, skendimų gali būti dar daugiau nepaisant ateinančio rudens. Šiandien geras laikas vandens pramogoms apskritai. Tarkim važinėtis vandens motociklais. Bet kaip ir sakiau, turėkite proto. Tokia veikla jus gerai veiks, bet tai nereiškia, kad saugu važinėtis audringoje jūroje tarp ryklių.
Šiandien sėkmę neša aksesuarai. Ypač įvairūs diržai, akiniai nuo saulės. Sėkminga spalva vis dar juoda, tačiau tinka ir ryškios detalės, pavyzdžiui, ryškiai rožinė. Taip pat sėkminga lakuotos odos medžiaga. 
Tai gera diena ieškoti darbo, ypač labai netradicinėse srityse. Gal skamba amoraliai, bet planetoms neįsakysi – ypač sėkmingos sritys, susiję su seksu, kriminalais bei mirtimis. Na nesakau, kad bandykite stoti į samdomų žudikų gretas. Bet jei esate tarkim teismo medicinos ekspertas, tai dabar jūsų diena. Tai geras laikas verslui, ypač dirbantiems statybų, nekilnojamojo turto sektoriuje.
Vis dar tęsiasi mano vakar aprašytas pilnumo, sotumo, gausos laikas. Automatiškai tokiu metu visko norisi daugiau – valgyti, gerti, pirkti ir pan.
Tai vis dar geras laikas meilei. Tokiu metu vyrauja tradicinės vertybės. Ateina suvokimas, kad moteris ir vyras negali būti lygūs. Jie yra sukurti kaip dvi bendros visumos detalės, kurios sudėtos kartu sudaro vieną bendrą puikų paveikslą. Ir yra skirtingos. Tačiau jei bandysi tokį pat paveikslą sulipdyti iš dviejų vienodų detalių, nieko nesigaus. Ypač ryškiai šiandien meilė gali jaustis Liūtams, Šauliams ir Avinams, kurie iš esmės gali įsimylėti bet ką.
Neseniai sulaukiau klausimo, ar dvasiškai tikrai pažengęs žmogus yra kažkuo išskirtinis. Juk ne kartą minėjau, kad tokie žmonės lieka šešėlyje. Iš ties taip, jie pasižymi tiesiog magnetiška trauka. Jie gali jums patikti ar nepatikti, būti patrauklūs ar nepatrauklūs, tačiau kažkas prie tokio žmogaus nepaprastai traukia. Šalia jo būti tiesiog gera, paprasta. Tiesa, čia yra keletas bet. Labai žemos moralės arba pavadinkim tai žemomis vibracijomis žmonės šalia tokio žmogaus gali jaustis itin blogai. Todėl, kad toks žmogus vien savo buvimu veikia aplinkinius. Nematomos energijos verčia keltis ir patiems aukščiau, jei jūsiškės itin žemos, tai veikia brutualiai, skausmingai (turiu omenyje dvasine prasme) ir sukelia stiprias neigiamas emocijas tam žmogui. Todėl toks žmogus nebūtinai bus visų mėgiamas. Kaip tik priešingai, jis labai lengvai gal tapti įsiutusios minios taikiniu. Todėl jis slepiasi. Kitas dalykas – žmonėms labai lengvai išsivysto priklausomybė nuo jo. Norisi vėl ir vėl atsigerti jo švarios energijos. Todėl jis nepalaiko artimų kontaktų, išlaiko atstumą, nes žino, kad visų pirma tai žalinga tiems niekuo dėtiems žmonėms. Šalia tokio žmogaus išbūti ilgesnį laiką tikrai sunku, jūs galite būti verčiami keistis pernelyg greitai ir tai labai skausmingos patirtys. Na tarkim galimas švelnus, lėtas pūlinio gydymas, leidžiant jam savaime išpūliuoti, išsivalyti, sugyti. O galima jį staigiai išpjauti be jokios narkozės ir dar dezinfekuoti grynu spiritu. Tas ir nutinka su jūsų siela būnant šalia tokio žmogaus. 
Tai tiek šios dienos naujienų 🙂 Ir eikite šiandien anksčiau miegoti. Tai tingumo diena, tokią dieną reikia ilgiau miegoti nei įprasta.

Eiti prie įrankių juostos