Konsultacijos

Rugpjūčio 13 d.

Gera diena rūpintis gėlėmis, apskritai daržu. Ech…kiek nebedaug liko vasaros…Raminančiai veiks akmenys, todėl tinka jais užsiimti. Kad ir tiesiog kažką iš jų sudėlioti kūrybiško. Gerai veiks poezija. Tinkama diena darytis tatuiruotę. Toks, sakyčiau, šiek tiek romantiškas laikas, kuris gali paskatinti pasauliui padovanoti naują gyvybę, bet tam siūlau ryžtis tik jei esate labai tvirta, laiko patikrinta pora, nes kitiems jis gali kaip tik atnešti sudaužytą širdį. Iš vienos pusės. Iš kitos mes vis labiau artėjame prie griežtesnių ribojimų laiko. Kai sakau ribojimų, turiu omenyje Saturną ir jo ribojimus. Dabar dar ne pats pikas, jis bus maždaug nuo rugsėjo vidurio. Ir teoriškai ribojimai gali pasireikšti bet kuria prasme, na bet atsižvelgiant į esamą situaciją, panašu, kad realiausi jie bus dėl pandemijos. Tačiau turėkite omenyje, kad tokiu laiku ribojimai gali atsirasti ne tik masių mastu, bet ir individualūs, pavyzdžiui, dėl patirtos traumos, ligos ar pan. Taigi mano rekomendacija labai save saugoti, vengti rizikingų veiklų, o nuo kitos savaitės save saugoti dar labiau.

Saulė keliauja Liūto ženklu, Mėnulis Dvyniuose. Taigi daugiau minčių, daugiau pokalbių, bus lengviau susikaupti. Geras laikas mokytis ir intelektualioms diskusijoms. Geras laikas kurti įvairius viršelius svetainėms, puslapiams ir pan. Tačiau tai tikrai netinkamas laikas įrodinėti naujas teorijas, nes baigsite tik išrasdami dviratį. Kitaip tariant tai geras laikas paprastiems, laiko patikrintiems darbams. Su naujovėmis palaukite Vandenio eros.

Ką tikrai bjauraus turime tai Marso neigiamą sąjungą su Plutonu. Tai kovų laikas. Ir jis užsitęs labai ilgai, nes su mažytėmis pertraukomis Marsas visus likusius metus sudarys neigiamus aspektus su kažkuria planeta iš didžiosios trijulės. Tuo blogiau, kad Marsas yra karingojo Avino ženkle. Dabar jis kaip vilkas iš pasakos apie tris paršelius griaus visas mūsų šiaudines tvirtoves. Vos už keleto dienų, rugpjūčio 15 d. Uranas taps retrogradiniu. Ir šios dienos tarsi tyla prieš audrą, kuri smogs didžiuliu nerimu. Laimei, jei tik tiek. Bet jis gali kaip reikiant supurtyti visą pasaulį, kuris bando atsigauti po pandemijos ir tikisi antrą pusmetį praleisti laisviau. Tiesa, ateinanti savaitė gali būti apgaulingai ramesnė pakol Marsas sudarys teigiamus aspektus su Saule ir Merkurijumi.Na o šiandien geriausia vakarą praleisti lauke, ramiai stebint laužo, židinio ar žvakių liepsnas Saulei leidžiantis. Vasaros karštis su savimi visada atneša ir daugiau nerimo, atėjęs ruduo gamtą ruošia žiemai ir turi raminantį poveikį. Jei jus gąsdina vieniši tamsūs vakarai, dabar pats laikas savo namuose priglausti katę.

Kadangi šiandien diena tinkama poezijai, norėčiau jos apžvalgą užbaigti tam tinkamu eilėraščiu. Atsiprašau nemokančių anglų kalbos, deja, neradau šių eilių išverstų į lietuvių kalbą.

FEAR by Khalil Gibran

It is said that before entering the sea
a river trembles with fear.

She looks back at the path she has traveled,
from the peaks of the mountains,
the long winding road crossing forests and villages.

And in front of her,
she sees an ocean so vast,
that to enter
there seems nothing more than to disappear forever.

But there is no other way.
The river can not go back.

Nobody can go back.
To go back is impossible in existence.

The river needs to take the risk
of entering the ocean
because only then will fear disappear,
because that’s where the river will know
it’s not about disappearing into the ocean,
but of becoming the ocean.

Eiti prie įrankių juostos