Konsultacijos

Rugpjūčio 11 d.

Sostų braškėjimo laikas. Saturnui vis labiau artėjant prie Plutono, valdžios atstovams darysis vis sunkiau išlaikyti autoritetą žmonių akyse. Mes gyvename ramesnėje šalyje nei Baltarusija, kur dabar galima stebėti šio planetinio darinio pasekmes, tačiau tai nereiškia, kad ir mūsų šalyje anksčiau ar vėliau nesulauksime neramumų.

Neblogas laikas atnaujinti garderobą, ypač vaikams. Sau gal neverta, šiuo metu bus apėmęs begalinis išrankumas.
Stenkitės gyventi ramiai, leiskite sau prisėsti puodeliui kavos ar net kokteiliui. Aišku, geriau nealkoholiniam. Jei esate priversti būti mieste, stenkitės vengti vietų, kuriose daug žmonių.

Avinas, Liūtas ir Šaulys bus tiesiog nepakenčiami, atrodo jie mėgausis priversdami  jų nekęsti dar labiau.

Saulė keliauja Liūto ženklu, Mėnulis – Jautyje, kaip ir sakiau, tai laikas atsitraukti, atsipalaiduoti. Gali varginti nuolatinis alkis, todėl šiandien sąmoningai reikia valgyti mažiau. Jei turite galimybę, šiandien apsiribokite maistu iš savo daržo – burokėliais, morkomis, prieskoninėmis žolėmis ir pan. Žodžiu, šiandien salotų ir vegetariškų patiekalų diena.
Daugiau bendraukite, ypač su draugais, būkite gamtoje. Šiandien gali būti daug impulsyvumo, netikėtų sprendimų ir pasirinkimų. Merkurijus sudaro neigiamą aspektą su Uranu – netikėtai gali atsiskleisti slepiami dalykai, gali būti šokiruojančių netikėtumų. Ir jie gali būti susiję tiek su pandemija, tiek su politika, tiek su vaikais. Tai ir įtampa, padidėjęs nervingumas, mintys bėgs šuoliais. Stenkitės būti sąmoningi ir sąmoningai rinktis kaip gyventi. Gali būti, kad situacijas priimsite visai neteisingai, kažkokį ant jūsų pilamą š kaip gyvenimišką pamoką, nors realiai tai tiesiog priešiškai nusiteikęs žmogus kaišios pagalius jums į ratus. Nors šiandien iš tikro gyvenimas gali pateikti pamokų ir tikėtina, kad teks mokytis supratingumo. Pasistenkite būti geri tiems, kuriuos sutinkate savo kelyje, susitelkite į save, mokykitės atvirumo ir sąžiningumo, drąsos ir gerumo, įžvalgumo ir gailestingumo. Gydykite save pozityvumu. Kitus irgi. O tai nebus lengva, tai melo diena ir jo gali būti daug.

Eiti prie įrankių juostos