Konsultacijos

Rugpjūčio 10 d.

Sulaukėme naujos savaitės, ar pavyks ją pragyventi pozityviau? Na pirmiausia, ką daryti, kad būtų geriau? Aš kasdien parašau kaip galima dieną praleisti sėkmingiau. O šį, tikėtina, karštą pirmadienį po šiokios tokios pertraukos vėl tinka užsiimti gėlėmis, stebėti drugelius. Natūralus gamtos grožis gerai veiks, todėl ypač vakarėjant, Saulei leidžiantis labai tinka ramiai pabūti prie ežero ar upės, apskritai tinka pabūti gamtoje jau sutemus, danguje pasirodžius Mėnuliui. Gerkite daugiau vandens su citrina ar laimu. Tinka rašyti emocinį dienoraštį, tokiu atveju būti užrašykite kažkokį asmeninį pareiškimą gyvenimui – tarkim aš pasirengęs padaryti tą ir tą. Skirkite bent keletą minučių meditacijai. Šiandien tinka atlikti ir ritualinį paleidimą – surašyti dalykus, kurių jums nebereikia ant popieriaus lapo ir jį sudeginti. Tinka gaminti Mėnulio vandenį, gaminti diagramą, mandalą ar pan. iš kristalų, smilkyti lauro lapus, deginti žvakes.

Prastesnė diena šunims, žiūrėkite, ką jie ėda – bus išaugusi alergijų, apsinuodijimų  tikimybė, gali prireikti veterinarinės pagalbos. Tas pats galioja ir stambiesiems galvijams, tokiems kaip karvės ir pan.
Stenkitės nelįsti į svetimą erdvę, mažiau bendrauti socialiniuose tinkluose. Šiuo metu labai suaktyvės internetiniai troliai.Labai prastas laikas politikams, ypač karingiems, agresyviems. Tokie gali sulaukti didelių iššūkių. O ir šiaip laikas švelniai tariant ne koks, tokiu metu yra netgi karinių konfliktų rizika tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme, šiandien net patys taikiausiai žmonės gali išprovokuoti į save agresiją, taip įrodydami, kad praeitų gyvenimų karmai viskas dzin 😀 . Taip pat tai sunki diena medicinos darbuotojams, juos bus lengva nuvampyrauti, darbas gali išsekinti neprarastai tiek emociškai, tiek fiziškai.Šiandien nereikėtų nešti „šiukšlių iš namų“. Taip pat vairuokite atsargiai, bus išaugusi eismo įvykių tikimybė. Jokiomis aplinkybėmis neviršykite greičio, nepažeiskite eismo taisyklių.

Saulė keliauja Liūto ženklu, Mėnulis bus Jautyje. Turime čia visokių bjaurių aspektų, bet sakėte jums baisu skaityti niūrias prognozes, tai gal šį kartą tegul būna apgaulingai pozityvi 😀 Na bet iš tikro kažką gero galiu juk pasakyti. Štai Venera perėjo į Vėžio ženklą ir puikus laikas pirkti kažką gražaus namams, dažyti sienas, pirkti patogias pagalves, gaminti vakarienę draugams. Venera tai malonumai ir harmonija. Šiame ženkle ji išbus iki rugsėjo 6 d. Todėl sėkminga būtų skirti daugiau dėmesio namams. Tačiau jeigu jūsų Vėžio ženklas gimimo horoskope labai ne koks, dabar jūs kaip tik galite patirti įvairių nepatogumų, susijusių su namais – namai atrodys per maži, jūs bijosite prarasti namus, erzins, kad juose per daug nereikalingų daiktų, namuose jausitės pamirštas ir nereikalingas ar pan. Ypatingai tas gali pasijausti visiems kuomet Venera artės prie ženklo pabaigos, kadangi tuomet ji sudarys neigiamus aspektus su didžiąja trijule. Taigi iki tol įsigykite natūralių smilkalų (natūralūs yra tik tie, kuomet smilkomas džiovintas, niekaip neperdirbtas augalas), žvakių. Tai nepadės išvengti problemų, tačiau bent jau apvalysite atmosferą namuose. Beje, ta proga galiu parekomenduoti puikią knygą iš ezoterikos srities: „The House Witch: Your Complete Guide to Creating a Magical Space with Rituals and Spells for Hearth and Home“, Arin Murphy-Hiscock.

Eiti prie įrankių juostos