Konsultacijos

Rugpjūčio 1 d.

Nėr bloga diena, tik šiek tiek savotiška. Jums nesiseks tai ką labai stengėtės pasiekti, o kitam atrodo visiškai be jokių pastangų tas pats dalykas pavyks. Gal todėl šiandien gan stipriai gali keisti tiek požiūris į save, tiek į aplinkinius. Ir ko gero ne visai teigiama prasme.
Visiškai netinkama dietoms diena, nes tiesiog jos laikytis nesiseks, bet didžiausiam apmaudui reik pastebėti, kad liekni žmonės šiandien kaip tyčia nelabai jaus alkio. Tai tikrai šiandien neverta savęs labai riboti, verčiau suvalgykite rimtus pusryčius – šviežios bandelės, dešrelės, šoninė, kiaušiniai, balta duona, kava su pienu būtų pats tas. Aišku, jei šalia to suvalgytumėte ir salotų bei vieną kitą pomidorą, būtų dar geriau. Stiprūs, sotūs pusryčiai šiandien lengviau padės ištverti likusią dieną. O vakare tikrai drąsiai save galite palepinti vakariene restorane ar pan. Rinkitės gyvūnams draugiškas vietas, kad galėtumėte eiti kartu tarkim su mylimu šuniuku. Šiandien šunys kaip niekad jaus stiprų žmogiškos draugijos poreikį. O likusią vakaro dalį reikia praleisti namie, ramiai, itin tinka terasoje ar pan. stebėti saulėlydį. Žinoma, be alkoholio. Gal pastebėjote, kad paskutiniu metu dažnai tai siūlau, tiesiog tai pasyvumo dienos ir mūsų kūnas bei siela turi būti pasyvūs. Idealu, jei šią dieną galite praleisti miškingoje vietovėje sodyboje ar nuošalioje kalnuotoje vietovėje. Šiandien verta ilgiau pamiegoti, paskaityti knygą, prigulti pietų pogulio, ypač jei galite tai daryti hamake. Šiandien reikia skirti dėmesio savo auginamoms gėlėms, žolėms, daržovėms ir uogoms, pasirūpinti, kad jūsų daržas bei sodas klestėtų. Dar tinka lėtas piknikas šalia tekančio vandens. Šiandien reikia rinktis nuošalumą ir gamtą.
Šiandien bus padidintas noras lindėti internete, ten reikštis ir į dienos pabaigą netikėtai galite apsižiūrėti, kad jau pirmą mėnesio dieną išnaudojote neįtikėtinai daug duomenų. 
Tai nebloga diena finansiniu atžvilgiu, tokią dieną tinka kalbėtis dėl turimų skolų – prašyti palankesnio išmokėjimo grafiko, bent dalies skolos nurašymo ir kitų lengvatų.
Šiandien yra jaunatis, kažkaip astrologai nuolat kalba apie pilnatį, bet niekada praktiškai apie jaunatį, kuri energetiniu požiūriu yra žymiai stipresnė. Žinoma, tai labiau reikšminga tobulėjantiems dvasiškai. Todėl ir ši diena jiems gali atnešti sukrečiančias prabudimo akimirkas, pakitusios sąmonės būseną, netikėtai užsidarius senus kelius ir atsivėrusias naujas duris. 
Tai išskirtinė diena Liūtams. Jei jūsų aplinkoje yra Liūtų, savo paties saugumo ir gerovės labui šiandien sakykite jiems komplimentus. Ypatingai, jei tai jūsų kolega ar vadovas. Ypatingai, jei tai jūsų antroji pusė. Šiandien praeiti pro Liūtą ir jo nepagirti iš esmės yra savižudybė. Juk nedrįstumėte taip naglai praeiti pro Karalių Liudviką XIV Saulę? Tas pats ir su Liūtu šiandien.

Eiti prie įrankių juostos