Konsultacijos

Pilnatis

Artėja eilinė pilnatis ir vėl girdisi įvairių, niekuo nepagrįstų kalbų. Iš tikro tai kur kas stipriau nei pilnatis, žmones veikia jaunatis, tačiau ji nėra tokia madinga 😀 Abu reiškiniai tiesiog vos vos ryškiau paveikia žmones emociniame lygmenyje ir tai ne visus. Abu reiškiniai trunka labai labai trumpai ir negali būti ten jokio poveikio pusei metų ar pan. Čia tas pats kaip užkurti laužą valandai ir sakyti, kad dabar jis pusę metų šildys. Tarkim artimiausia pilnatis įvyks antradienio vakarą ir bus juntama maždaug 16 – 21 valandos laikotarpyje. Viskas, jokių pusę metų, per pusę metų dar bent šešios tokios įvyks. Vis sakau sau niekada nekomentuosiu „kolegų“ darbo, bet kartais tikrai norisi tik astronomijos vadovėlį dovanų nusiųst, nes akivaizdu, kad akyse tokio regėję nėra.
Taigi, grįžtame prie pilnaties, kaip gi ji gali veikti zodiako ženklus?
Avinas gali jausti didesnį alkį, ypač angliavandenių poreikį, todėl jam tikrai nepamaišys papildoma porcija makaronų, prie kurių dar ir bulvių traškučių pakelį sukramsnos. Jis dar labiau suaktyvės, pavyzdžiui, viršys greitį ir pavojingai vairuos. Šią akimirką jam tik norėsis lėkti į priekį ir nieko nesigailėti.
Jautis – užsiaugins dyglius, spausis prie žemės ir be garso klyks. Jis šiek tiek kraustysis iš proto, norės glaustis prie stipresnių, jo veido išraiška darysis tragiška. Jam irgi norėsis valgyt, iki ašarų, viskas atrodys be proto skanu.
Dvyniai – nebesuvaldys savyje noro skleisti apkalbas, todėl apkalbinės visus ir visur, ir visiems, jų nuotaika keisis kas kelios minutės – tai šieps dantis ir urgz, tai vėl maloniai šypsosis. Valgyt jis nenorės, o va išgert – jau kitas reikalas. O kai išgers, galvoje konstruos sąmokslo teorijas, įtarinės visus ir visur, jausis sekamas.
Vėžį ištiks panikos priepuolis, kurį jis irgi slopins maistu. Suvalgys visą kinų restoraną, kurį užsisakys į namus, be abejo. Panikuojantis Vėžys iš savo namų – tvirtovės niekur nesitrauks. Jis žiūrės laidas ir filmukus apie nykstančius gyvūnus arba atsirandančius naujus. Tai veiks ir raminančiai, ir graudinančiai. Jis glausis prie mamos, net jei jam 50, jis šiąnakt norės miegoti šalia mamos, tik taip galės jaustis saugiai. Jei bus priverstas eiti į gatvę, jis maskuosis, stipriai. Nes dabar norės tik slėptis po antklode.
Liūtas kentės meilės kančias. Ir bandys jas suvalgyti. Jis save guos, kad visa tai nieko tokio. Jis vis tiek vis dar gražiausias ir seksualiausias planetoje, tiesa, dėl viso pikto stengsis į veidrodį nežiūrėti. Per tas valandas jis įsimylės dar kartą. Ir dar kartą paskęs depresijoje, kartu su savimi į ją nusitemps ir aplinkinius. Karalius gi negali mirti vienas, net jei tik labai trumpam.
Mergelė pilnatį išgyvena stebėtinai gerai. Ji tiesiog žino, kad tokiu metu visi sąmoningai prieš ją nusiteikę. Todėl ji užsikemša ausis iš anksto ir nieko negirdi. Ji susitelkia į kerštą tiems, kurie ją kritikuoja. Ji žino, kad pats geriausias kerštas tapti dar geresne nei esi. Ji užsideda akinius ir kimba į dar vieną vadovėlį. Prieš tai su panieka nužvelgdama „kvailius“ aplink save. Ji žino, kad laimi tas, kuris analizuoja kiekvieną šapelį ir kuria strategijas kiekvienam žingsniui.
Svarstyklės klius ir grius kiekviename žingsnyje. Jos bus nerangios ir viskas joms kris iš rankų. Tokiu metu meilės kančios jas gali ir tikrai fiziškai paveikti – pavyzdžiui, sutrikdyti širdies veiklą. Jos gali išgyventi joms visai nebūdingą pyktį ir pulti kerštaut jas ignoruojantiems asmenims. Tai būtent tas laikas kai Svarstyklės pradeda pasitikėti savimi ir pakyla į kovą. Pirmiausia su pačiomis savimi. Juk kas daugiau, jei ne aš dėl savęs mieliausiojo?
Skorpionas tampa pačia tikriausia kale. Tokiu metu verčiau prie jo nesiartinti, jis palaidos net eilinį mylimą sutuoktinį, be abejo, su šypsena veide. Apskritai jis daug juoksis. Aplinkiniams nuo jo juoko kažkodėl stings kraujas venose. Jis irgi kurs sąmokslo teorijas, o išprotėjęs jo žvilgsnis, dar labiau varys iš proto aplinkinius. Iš siaubo gal tiksliau būtų sakyti. Jam nebebus jokių tabų ir ribų, bet jis bus toks stilingas ir provokuojantis, tarsi pats Džeimsas Bondas.
Šaulys – labai sunku pasakyti kas tai bus. Visų pirma jis kažkur beviltiškai investuos, po to tiesiog sės į pirmą pasitaikiusį autobusą ir kažkur išvyks. Bet kur. Koks jau ten maistas, jis savyje jaus nenugalimą jausmą gerti. Na gerai, paragauti kažką ne lietuviško. Pavyzdžiui, tą didelį butelį tekilos. Visą tai tik todėl, kad geriau skonis įsimintų. Išgėręs garsiai rėkaus. Jo nuomone visokius protingus dalykus. Ryte nieko neatsimins. O iki ryto jam atrodys, kad yra supermenas ir jokio kitas zodiako ženklas negali įveikti jo supergalių.
Ožiaragis – virs tikru demonu, pačiu velniu. Tačiau širdyje vis tiek išliks savimi abejojančiu ir jautriu kritikai. Vis tik pilnaties poveikyje jis gali ryžtis kažkokiems nepamatuotiems veiksmams vien tam kad kažkam kažką įrodytų. Pavyzdžiui, padaryti špagatą, nors per pilvą negali pasilenkti batų užsirišti. Tokiu metu jis ir vėl jausis šiek tiek vienišu ir nuoširdžiai norės, kad jį kažkas aplankytų.
Vandenis – savyje pajaus mokslininką. Nors ne, nežinau, kuo pasijaus. Jis ir pats nežinos. Kažkuo tarp mokslininko ir ateivio. Žmonės jam kels kokį tai pasibjaurėjimą. Jis baiminsis ant jų esančių bakterijų. Jis stengsis išgyventi šioje akimirkoje. Svarstys ar kartais nebuvo atvežtas iš kitos galaktikos ir sukeistas su tikruoju jo tėvų sūnumi. Bet tik trumpam, po to verčiau eis į naktinį klubą. Vis tik galaktikų užkariautojas negali tokią akimirką nesusirinkti visų žemės gyventojų meilės ir susižavėjimo.
Žuvys taps agresyvios ir kerštingos. Kaip sakoma dabar jos gali prismaugti savo skriaudėją ir priversti išgerti visas jų išlietas ašaras. Bet jos blaškysis. Kitą akimirką jau paskęs meilėje. Trečią – pasakys sau griežtą stop. Ai vėliau gal tiesiog užsidės liūdną filmą ir paverks su taure vyno. 
Pilnatis stipriausiai veikia Žuvis, Vėžius, Svarstykles bei Jaučius. Tiesiog todėl, kad pirmieji du apskritai itin emocionalūs, o pastaruosius du lengvai įveikia meilės kančios. Bet kaip ir sakiau, toks laikas veikia nuotaiką, emocijas, tačiau nesukelia realių įvykių. Tokį laiką verčiau praleisti artimųjų, gerų draugų rate, tuomet tas poveikis ir išvis nepastebėtas liks. Arba jei nėra nei draugų, nei artimųjų, tokiu metu rekomenduotina lankytis renginiuose. Tiesa, geriau būtų ne naktinis klubas, o tarkim koks iškilmingas minėjimas ar pan. Arba jei ir tai neįmanoma, žiūrėti kokias pramogines laidas per TV, ypač muzikinio, meninio turinio. Kokį ten talentų šou ar pan. 
Kitas klausimas buvo – ar galima tokiu laiku keliauti – žinoma. Tai neturi jokios įtakos. Tiesa, tokiu metu dažnas jaučiasi šiek tiek vienišas, todėl kelionėje geriau būti ne vienam, o pavyzdžiui, su vaikais. Jie juk irgi gali jaustis vieniši šiek tiek namuose. Tiesa, geriau pavojingų maršrutų nesirinkti, na tarkim dabar tikrai ne tos valandos, kada reikia bandyt įkopti į Everestą. Tačiau ne dėl to, kad tai pavojingas laikas, o tiesiog todėl, kad veikiama žmogaus emocinė būsena, o svarbiems, sudėtingiems veiksmams verčiau rinktis laiką, kuomet ji stabilesnė.
Kitas klausimas buvo ar per pilnatį galima naudoti kažkokius amuletus, talismanus – galima. Tačiau reikia rinktis kažką visiškai priešingo Mėnulio poveikiui, tai reiškia, kad simboliai, talismanai turi būti ne akmenys, žvakės ar pan., o tarkim metalo gaminiai. Tik būtinai iš nerūdijančio.

Eiti prie įrankių juostos