2014 metų prognozė dvylikai zodiako ženklų

Mergelės ženklo prognozė 2014 metams

Mergelė – išlaikyto intelekto, orientacijos, pastabumo ženklas, kuriam sunkoka daryti įtaką. Mergelė protinga, tačiau ji nenaršo enciklopedijose, kad patenkintų savo smalsumą, kaip tai, paprastai,daro Dvyniai, o tikslingai ieško (pavyzdžiui, geriausios dietos savo žarnyno veiklos sutrikimams gydyti, tinkamiausio būdo žaisti pokerį, specifinės informacijos kaip auginti konkrečią augalų rūšį). Mergelė – labai kryptinga, metodiška, linkusi tyrinėti, rimta, detali, konkreti, diferencinga, tiksli, linkusi kartoti, darbšti, stropi, nepatikli, kritiška, atsirenkanti, tačiau ir pedantiška, nervinga, smulkmeniška, apskaičiuojanti, šykšti, siauro mąstymo, sarkastiška, perdėtai kritiška. Mergelė dažniausiai yra nervinga, nerimastinga, vegetuojanti, sunkiai dirbanti (neveltui Motina Teresė buvo ne kas kitas, o Mergelė), intelektuali, preciziška ir praktiška. Ji pasitiki tik 5 pojūčiais, atmeta bet kokias filosofines spekuliacijas ir reikalauja atsakyti į klausimą konkrečiai. Mergelės dažnai nežavi mistika, svajonės, pakylėta aplinka, žodžių žaismas, sapnai. Ji nuolatos klausia, ką tai reiškia, ką tu turėjai omenyje ir gali nepabaigiamai narplioti tą patį klausimą iš įvairių loginių pusių. Mergelė galėtų patikėti tarkim Jėzaus prisikėlimu, tačiau tik tuo atveju, jei prieš tai savo rankomis pačiupinėtų jo žaizdas ir visą procesą stebėtų gyvai.

Mergelės itin savimi nepasitiki. Jos į viską žvelgia atidžiai, budriai, pasiruošusios gaudyti ir netgi apgauti. Tai dar viena jų smegenų ypatybė – nepriimti nieko, kas ateina savo natūralia forma, o viską ir visus išanalizuoti per mikroskopą, nuskanuoti visus aspektus. Tipiška Mergelė “paberia surinktus plaukelius” ir lygina kiekvieną jų, ieškodama skirtumų. Tipiška Mergelė gali prisikabinti prie bet kokios smulkmenos – todėl jos pašnekovas turi pasverti kiekvieną savo žodį, kad nepaliktų jai tokių šansų.

O šie metai Mergelei atneš neįprastų naujovių.

SĖKMĖ IR GALIMYBĖS. Mergelės tikrai negalima tituluoti komunikabiliausiu ženklu, todėl, kad ji nelabai kam patinka, na nebent Žuvims, tačiau šiemet norintys bendrauti su Mergele pilsis kaip iš gausybės rago. Tai Jupiterio įtaka. Todėl pirmąjį pusmetį santūrioji Mergelė jaus jai nebūdingą norą lankytis vakarėliuose, susipažinti su naujais, įdomiais žmonėmis, jungtis prie įvairių žmonių grupių – klubų, draugijų, asociacijų. Tokiu laiku Mergelė gali sulaukti pagalbos iš pažįstamų, įtakingų žmonių, draugų, užimančių aukštas vietas, svarbių rėmėjų. Tai geriausias laikas Mergelei belstis kitiems į duris ir prašyti pagalbos, jai nebus atsakyta neigiamai. Žmonės klausysis Mergelės atvira širdimi, taigi jei iki šio periodo Mergelė bandė į kažką kreiptis ir nepavyko, dabar jai reikia bandyti dar kartą, dabar pasiseks. Paprastai Mergelė nemėgsta naudotis pažintimis, tačiau šiuo periodu jai reikia perlipti per save ir bent jau kartą į dvylika metų pasinaudoti turimais kontaktais. Tarkim pavakarieniauti su teisėju, meru, vietinio žurnalo redaktoriumi ar pan., jei sulauktų tokio pasiūlymo. Tokiu periodu, bet kas gali Mergelei padėti siekiant profesinės sėkmės. Todėl reikia naudotis visais įmanomais ryšiais. Arba Mergelei gali sektis kitose srityse, tarkim Mergelę be eilės priims gydytojas ir ji netgi neužsitrauks kartu laukusios minios rūstybės, arba Mergelė visiškai atsitiktinai, tiesiog dėl to, kad pasirodys kažkam simpatiška (o būkim atviri, Mergelės gyvenime tai – retas įvykis), gaus didelę kainos nuolaidą arba Mergelę pakvies sudalyvauti televizijos laidoje ir t.t. Įtakingas asmuo gali Mergelei suteikti rekomendaciją. Taigi Mergelė turėtų nesidrovėti prašyti. Toks laikas nebūtinai turi reikšti kažką ypatingo, tai gali būti elementarūs įvykiai, tarkim Mergelė atsitiktinai pateks pas puikų automobilių mechaniką, kuris sutvarkys senus, niekaip nesutvarkomus Mergelės automobilio gedimus, arba Mergelė pateks pas kruopštesnį odontologą. Galbūt Mergelė sutiks naujų, gerų draugų, su kuriais užmegs vaisingus, produktyvius santykius, tvirtą draugystę. Taip pat Mergelė gali sutikti seniai matytą seną draugą ir atnaujinti santykius su juo.

Tiesa, antroje metų pusėje situacija keisis, draugai atsitrauks, o Mergelei teks pasinerti į gilius apmąstymus vienatvėje. Tačiau tai nėra blogas laikas. Tiesiog šiuo metu Jupiteris Mergelės gyvenime prisiims angelo – sargo rolę. Tarsi angelas – sargas šiuo metu Mergelės gyvenime veiks Jupiteris, jis padės įveikti bet kokius sunkumus ir sušvelnins negandas. Pačios baisiausios situacijos tarsi magiškai išsispręs savaime. Todėl dabar siūlyčiau Mergelei sukaupti visą drąsą ir susitikti akis į akį su problemomis. Tokiu periodu Jupiteris padės išspręsti įvairias problemas: finansų, meilės, teisines, sveikatos ir pan. Taigi jei Mergelė pajaus, kad visas pasaulis griūna, netikėtai pastebės ir ištiestą ranką, padedančią atsistoti, pasiūlymą kaip išvengti žlugimo. Kilti, o ne kristi. Tokiu periodu Mergelė gali tikėtis pagalbos iš bet ko – artimųjų, partnerių, svarbių draugų, o ypač astrologų, dvasininkų, ar psichologų – šių žmonių pagalba Mergelei būtų ypač naudinga. Bet kuri neigiama situacija galiausiai pasisuks Mergelės naudai, o ji pati visą laiką sugebės įžvelgti „šviesą tunelio gale“. Taip pat tai itin palankus laikas ezoterikai, net ir astrologijai, tiksliau tariant astrologijos studijoms. Mergelė jausis geriau tiek dvasiškai, tiek fiziškai, norės paaukoti pinigų labdarai, įsitraukti į savanorišką labdaringą veiklą. Mergelė sugebės apsisaugoti nuo slaptų priešų, sėkmingai kovos su paskalomis.

NESĖKMĖS. Nieko labai neįprasto Mergelės gyvenime – dar nuo 2012 spalio Saturnas Mergelę verčia eilinį kartą lenkti galvą prie knygų. Taigi Mergelės ir toliau bus užsiėmę studijomis bei papildomais mokymais: kalbų, tobulinimosi kursų darbe, komunikavimo, prekybos, derybų, marketingo, naudojimosi internetu, pavyzdžiui blog‘o rašymo, svetainių kūrimo, adwords optimizavimo, facebook reklamų kūrimo ir panašiai arba kitaip tariant to, ką jos sugeba geriausiai. Tiesa, nors Mergelė ir intelektualiausias zodiako ženklas, šį kartą jai seksis prastai. Pirmiausia tai Mergelė praras kalbos dovaną, antrą – literatūrinį talentą, tiksliau talentą rašyti. Todėl jei prireiks parašyti rašto darbą universitetui – Mergelė tiesiog tuščiai spoksos į kompiuterio ekraną ir nesuregs nei sakinio, atidėlios iki paskutinės minutės, o galiausiai nevilties apimta išvis nutrauks studijas. Bet reikia pasakyti, kad net ir pačios stropiausios Mergelės, kurios sugebės rašto darbus parašyti ir pristatyti laiku, nebus gerai įvertinos dėl skurdaus žodyno, per mažos darbo apimties ir panašių dalykų.

Taigi, mieli tėveliai, jei ką tik išleidote į didelį miestą vaiką Mergelę „studentauti“, turėkite omenyje, kad tarsi perkūnas iš giedro dangaus gali trenkti žinia apie pašalinimą iš universiteto, todėl verčiau jau imkitės prevencinių priemonių – griežtos kontrolės.

Dar sunkiau bus Mergelei, kuri šiuo periodu pasirinks naujausių technologijų studijas – suprasti nieko nepavyks, kankins baimė apsikvailinti ir vėl Mergelė nuspręs studijas mesti.

Šiuo periodu Mergelę gali aplankyti depresija, įvairios baimės, ypač baimė kalbėti, o visu pajėgumu tai pasireikš antrojoje metų pusėje.

Mergelę nuvils artimieji – broliai, seserys, pusbroliai, pusseserės, netgi kaimynai. Mergelė gali susipykti su įvardintais asmeninimis arba nutolti nuo šių žmonių, nebepalaikyti ryšių.

Yra nemenka eismo įvykio tikimybė, todėl vairuoti reikėtų atsargiai, o geriausia mašiną pamiršti ir vaikščioti pėsčiomis, bėgioti bei naudotis viešuoju transportu, kai neišvengiama. Jei eismo įvykiai Mergelę aplenks, tuomet be paliovos gęs transporto priemonė, ypač jei ji nauja. Tai visiškai netinkamas laikas pirkti automobilį, o jei jau tai neišvengiama, Mergelei derėtų pirkti seną, tik taip bus įmanoma bent jau iš dalies išvengti automobilio gedimų bei eismo įvykių, nes Saturnas globoja tai, kas sena ir gadina tai, kas nauja. Tas pat galioja ir vairavimui – tikimybė patekti į eismo įvykį bus mažesnė, jei Mergelė vairuos seną automobilį, o ne naujesnio modelio mašiną, iš kitos pusės…na iš kur Mergelė gautų tiek pinigų naujam Volvo nusipirkti?..

SVEIKATA. Sveikatos bėdos gali reikštis labiau antroje metų pusėje, bet sakyčiau ne fizinės, o labiau dvasinės, tokios kaip depresija, nerimas, niekuo nepagrįstos baimės, vidinė sumaištis.

Iš fizinių atkreipčiau dėmesį, kad mergelė gali išsisukti koją arba ją susilaužyti eismo įvykio metu. Eismo įvykiai bene didžiausia grėsmė Mergelės sveikatai šiais metais.

Taip pat Mergelei gręsia kvėpavimo takų ligos, ypač rūkorei Mergelei. Todėl nuoširdžiai rekomenduočiau Mergelei šiais metais mesti rūkyti, dabar pat, kitaip Mergelė rizikuoja sužinoti, jog serga nepagydoma plaučių ar kitų kvėpavimo takų liga. Aš visiškai rimtai.

MEILĖ. Atrodytų Mergelė ir Meilė du vienas su kitu nesuderinami dalykai. Tačiau Mergelės meilės zona keliauja Plutonas, kuris jai gali atnešti tiesiog nerealią meilės istoriją, tik negaliu pažadėti, jog meilė bus abipusė, tačiau gali ir taip nutikti. Daug vilčių turėti nereikia, nes meilės zona keliauja ir Neptūnas, todėl netekėjusios Mergelės kelyje painiosis baisiai netikę kandidatai į antrąsias puses – palaidūnai, alkoholikai, „Alfonsai“. Susituokusių Mergelių antrosios pusės klimps į alkoholizmo liūną, skęs depresijoje, tarpusavio santykiai darysis neurotiški.

Tačiau, Mergelės, kenčiančios nuo nevaisingumo (o tai ne toks jau retas įvykis, nes Mergelė bene nevaisingiausias zodiako ženklas) gyvenime gali įvykti tikras stebuklas – gimti kūdikis. Be to tai labai geras laikas dirbtiniam apvaisinimui. Tik rekomenduočiau nepamiršti, kad kiekvienas žmogus kur kas sudėtingesnis nei tik zodiako ženklas, todėl nerekomenduotina rinktis palankaus laiko dirbtinio apvaisinimo procedūroms, operacijoms ir pan. vien tik pagal bendrąsias astrologines prognozes. Tam reikėtų individualios konsultacijos.

Eiti prie įrankių juostos