Konsultacijos

Liepos 7 d.

Grįžtu po trumpų atostogų, atleiskite į kieno laiškus dar nespėjau atsakyti. Jų tikrai daug….ačiū, kad rašote ir esate kantrūs.
Na o dabar ką gi mes čia turime…taigi turime laiką pertvarkyti savo mitybą. Ypač jei norite numesti svorio. Tinka koreguoti ir visos šeimos mitybą. Geras laikas seksui. Tinkamesnis laikas bendrauti ryšio priemonėmis, tarkim telefonu ar fb grupėse nei gyvai (tiesa, tas negalioja Svarstyklėms, kurias gali itin erzinti rašybos klaidos ar šiaip būti įvairių nesusipratimų bendraujant raštu).  Geras laikas kovoti su priklausomybėmis, ypač nuo azartinių žaidimų. Taip pat geras laikas rašyti straipsnius, ypač moksliniu pagrindu. Geras laikas darytis profesionalias nuotraukas, ypač portretu.
Būkite daugiau lauke, bendraukite daugiau su katėmis ir arkliais, jei turite tokią galimybę. Gerai veiks mezgimas. Puikus laikas pradėt megzti jaukią antklodę dovanų mylimiems žmonėms ar gyvūnams.

Nėra geras laikas valdžiai ir politinei situacijai, augs nusivylimas, nepasitenkinimas.

Saulė keliauja Vėžio ženklu, ką tik praslinko Mėnulio užtemimas. Ar pajutote? Aš tai tokį nepakeliamą nuovargį jaučiau…..Dabar Mėnulis jau Vandenio ženkle, laimei, jau pravažiavo ir pro didžiąją trijulę kas ne vienam galėjo lemti sunkesnes dienas taip pat. Tai buvo toks emociškai sunkus laikas ir kažkaip aš jį ypatingai jutau. Net ir man skaudėjo galvą, o ypač tai sunku galėjo būti kenčiantiems nuo migrenos. Laimei, buvau pasiėmusi keletą laisvų dienų. Na tokiomis dienomis tik daug poilsio gali padėti ir daug daug vandens (gerti). Tiesa pasakius, galvojau, kad niekada nebeturėsiu jėgų dirbti 🙂 Na bet nėra to blogo, kuris neišeitų. Dabar jau bus lengviau. Na gerai, sąlyginai lengviau, juk Saturnas grįžo į Ožiaragį ir dabar mes laikysime brandos egzaminą. Dabar jau į paviršių skverbsis žmonės, kurie atrodo ir gimė tik tam, kad kankintų kitus. Ir mums teks tai išgyventi. Šiandien tai gali gan stipriai reikštis, kadangi retrogradinis Merkurijus Vėžyje sudaro neigiamą aspektą su Marsu.

Senokai jau rašiau apie ezoteriką. Šiandien pagalvojau, kad reikėtų pakalbėti apie tokį reiškinį kaip empatai. Jiems dabar gali būti itin nelengvas laikas. Bet aš tiesiog apie tai kas gi yra tas empatas. Kalbant labai paprastais žemiškais žodžiais, tai žmogus, kurio jautrumas dvasinei sferai yra nelyginant jautresnis nei kitų. Na taip, gyvenimas jam dėl to kur kas sunkesnis. Juk jis jaučia tai, ko kiti net neįsivaizduoja esant. Aš tiesiog šiek tiek aprašysiu, kuo pasireiškia buvimo empatu simptomai. Galbūt kažkas atpažins save ir tai padės geriau susivokti savyje. Juo labiau, kad ir informacijos internete apie tai galima rasti daugiau. Taigi, empatas paprastai gerai jaučiasi būdamas šalia vandens. Dažnai ilgą laiką jis nesusivokia kuo skiriasi nuo kitų žmonių ir išgyvena sunkią asmenybės krizę. Paprastai žmonės jam linkę išsipasakoti asmeniškiausius dalykus, tiesiog išpilti ant jo savo emocines bėdas. Negalvokite, kad jam tai lengva priimti. Buvimas šalia žmonių paprastai jam sukelia stiprų nerimą. Paprastai empatai labai gabūs medicinai, tačiau retai ją renkasi nes sergantys žmonės juos labai stipriai neigiamai veikia. Jie kūrybiški. Labai sunkiai pakelia kitų ašaras, ypač vaikų verksmą. Paprastai visiškai ignoruoja savo poreikius, jei reikia kažkam padėti. Tokie žmonės jaučia stiprų vienatvės poreikį. Jiems sunku susivokti materijoje, kadangi aiškiai permato jos reliatyvumą. Todėl empato gyvenime tarsi nėra nieko tikro ir pastovaus. Jis aiškiai suvokia šio pasaulio laikinumą. Toks žmogus aktyviai siekia dvasingumo bet kuria prasme, tačiau visuomet išlieka visiškai laisvas. Jo neįmanoma įpainioti į sektos ar religijos vergiją. Jo gimimo horoskope kaip taisyklė būna ryškus Vėžio/Žuvų elementai. Jis turi stiprią intuiciją, yra labai jautrus muzikai, kuri neretai jį priverčia verkti. Jis dažnai jaučiasi nereikalingu. Na iš dalies jis teisus, žmonės jį panaudoja savo emocinėms iškrovoms, o geraisiais periodais jo net nepastebi. Todėl empatas dažnai išgyvena liūdnas valandas. Jis vengia žiūrėti, klausyti, skaityti „žinias“, jis ir taip daug maž žino į priekį kas laukia. Jo tiesiog žemiškos naujienos gali nelabai dominti. Jis labai jautrus, nepaisant to nenuilsdamas eina į priekį progreso kelyje. Jis intravertas, tačiau giliai širdyje jaučia meilę visoms gyvybės formoms. Jis lengvai įsimyli, yra sentimentalus. Jis toks tarsi visoks, nes šalia skirtingų žmonių elgiasi skirtingai. Jis instinktyviai perima jų emocijas ir nuotaikas, automatiškai dėl to jaučia nuolatinį nuovargį.
Šiuo metu tiek empatams, tiek itin jautriems žmonėms rekomenduotina įsigyti stiklinį rutulį (jų būna įvairiose ezoterikos parduotuvėse), paprastai viduje būna dar kažkas įdėta. Toks rutulis tai tarsi negatyvios energijos „siurbikas“. Jį reikėtų pasikabinti namuose ar prie lauko durų. Aišku, jeigu jūs tokiais dalykais netikite, tikrai nemėtykite tam pinigų 🙂 O šiaip tai gera diena gilioms ezoterikos studijoms, tokiu metu informacija tarsi pati ateina į žmogaus sąmonę.

Šiam kartui tiek, judame į priekį toliau 🙂

Eiti prie įrankių juostos