Konsultacijos

Liepos 4 d.

Šiandien mūsų laukia jautresnė, nervingesnė diena, todėl siūlau naudotis kačių terapija, ji veiksmingai slopins nerimą. Jei turite katę, skirkite jai daugiau dėmesio, daugiau su ja bendraukite. Ji ir pati gali būti aktyvesnė, bet kokiu atveju šis gyvūnas dabar gerins jums nuotaiką. Būtinai pabūkite lauke, nesvarbu kur gyvenate – mieste ar kaime, nesvarbu kokia forma – eisite pasivaikščioti ar pasėdėsite ant suoliuko. Buvimas patalpose šiandien irgi bus slegiantis. Dar vienas geras būdas praleisti vakarą – lengvas romanas. Ypač parke ant suoliuko. Tik nepamirškite storo megztinio. Vis tik tokiu ledynmečiu nori nenori atsimeni auksinį rudenį. Man asmeniškai tai gražiausias metų laikas. Ir tuomet niekam neatrodo, kad skaityti knygą parke ant suoliuko jau per šalta 🙂 Jums pasisekė, jei atostogaujate kažkur šilčiau, prie jūros, tai vis dar puikus laikas nieko neveikti, tik tingiai leisti laiką paplūdimyje. 
Tai puiki diena tvarkytis nagus bet kuria prasme. Nebūtinai atliekant pedikiūrą, manikiūrą, bet tarkim tinkamas laikas kreiptis į specialistus dėl įaugusio nago ir pan. 
Visiškai netinkamas laikas tvarkyti teisinius reikalus, paduoti skundus, pateikti ieškinius, ypatingai baudžiamosiose bylose. Tai neteisybės diena. Apskritai jei įmanoma, geriausia tokius dalykus atidėti rugpjūčiui. Nuo kitos savaitės Merkurijus jau bus retrogradinis ir toks išliks iki rupgpjūčio. Taigi tai ne koks laikas dokumentams, rašytiniams reikalams, logikai ir faktams. Tokiu laiku kažkas pamirštama, kažkas pasimeta, nesiseka sklandžiai komunikuoti. Retrogradinis Merkurijus keliaus Liūto ir Vėžio ženklais, todėl iki liepos 19 d. labiau jausis tas savotiškas „aš“, norėsis kalbėti apie save, erzins kai kalba nukryps apie kitus asmenis, nuo liepos 19 d. nesklandumai komunikacijoje labiau suksis apie namus, tarkim remontuojamą būstą su tai darančiais asmenimis arba namiškiais. Šiaip jau dabar madoj sakyti, kad Merkurijus retrograde tiesiog sujaukia vis gyvenimą ir kokie baisūs laikai laukia kai jis bus toks. O realiai tai labai greitai judanti planeta, kuri didelio efekto daryti negali. Pavadinčiau tai smulkių nesklandumų laiku. Galų gale Merkurijus juk ir atstovauja smulkmenas. Stipresnė padėtis šio mėnesio, kad vienu metu net penkios planetos bus retrogradinės – Merkurijus, Jupiteris, Saturnas, Neptūnas ir Plutonas, todėl toks laikas tarsi apsuka mus atgal į praeitį ir baksnoja į neištaisytas klaidas bei neišmoktas pamokas. Taip kad pasiruoškite pataisoms, jei norite būti perkelti į kitą klasę. 
Šiandien ta diena, kuomet gali aplankyti visai netikėti suvokimai, įžvalgos. Dauguma mūsų visiškai aklai klaidžioja po tamsų mišką, kai kurie patogiai įsitaiso jaukiose proskynose ir niekur nejuda iš komforto zonos, kol audros iš ten jų neišveja. Tačiau tas miškas ne toks jau klaidus ir tamsus, jei jame randi paslėptus žemėlapius – astrologija, numerologija yra būtent tie žemėlapiai, kurie parodo mums kaip iš tamsių, pelkėtų vietų išeiti į šviesesnius, jaukesnius takus.  Šiandien gali atsirasti susidomėjimas šiomis disciplinomis ir dabar tikrai tinkamas laikas jas studijuoti.
Nesušalkite vasarą!

Eiti prie įrankių juostos