Konsultacijos

Liepos 30 d.

Grįžtu 🙂 Kam nespėjau šį rytą atsakyti į laiškus, tikrai atsakysiu rytoj. Šiandien dar beprotiškai užimta diena. Atrodo danguje irgi. Todėl šiandien galite jausti stiprų nuovargį, net jei atostogaujate. Gali kaip reikiant slėgti pareiga rūpintis kitais vietoj to, kad ilsėtumėtės. Pavyzdžiui, galite neišvykti planuotų atostogų, nes susirgs mylimas gyvūnėlis (sunkesnio poveikio diena katėms bei žuvelėms ir paukščiams). Žodžiu, diena ne kokia, bet rytoj jau vėl viskas bus gerai. 
Ši diena bus kupina spontaniškų veiksmų. Visų pirma gali kilti noras leisti pinigus ir šiaip tai net kažkiek beprasmiška dabar su juo kovoti. Tai galima sau ir leist kažką lengvo, balto iš perregimų audinių, tarkim lengva švarkelį ar pan. Tokio tipo drabužiai šiandien ir sėkmę neš. 
Maitintis šiandien reikia lengvai, vartoti daugiau vaisių, ypač rūgštesnių, citrusinių, tarkim citrinų. Nesiūlau laikytis vandens ir citrinos dietos, tiesiog sakau, kad šiandien labiausiai tinka valgyti vaisius. Bet jei vakare išsikepsite naminį vyšnių pyragą irgi gerai. Naminis pyragas su vaisiais ar uogomis labai tiks pelnytai pasaldinti dienos pabaigą, nes diena bus nelengva. Bet kokiu atveju jei rinktis tarp riebaus kepsnio ir banano, tai bananas šiandien nelyginamai geriau.
Tai sunki diena medikams, galimi neteisingi sprendimai, veiksmai ir pasekmės to labai dramatiškos. Todėl, jei esate medikas, šiandien darbe būtinas ypatingas atsargumas.
O šiaip tai darbo atžvilgiu diena yra keista. Jūs galite sulaukti labai netikėtų pasiūlymų. Ir jie gali būti be galo viliojantys. Tačiau tokią dieną geri pasiūlymai retai kada mus aplanko, todėl verčiau sprendimą atidėti kitai dienai. Viskas jau gali tuomet atrodyti kitomis akimis arba ir pats pasiūlymas išgaruoti, nes  nebuvo labai patikimas. 
Taip pat šiandien galimos netikėtos pažintys, nauji sutikti žmonės jus gali labai nustebinti. Šiandien jūs galite susipažinti su žmonėmis, kurie aktyviai domisi astrologija. 
Primenu, kad vis dar gyvename retrogradinio Saturno periode. Savotiškai šį kartą mums patiems nuo to tik geriau, tačiau rugsėjo viduryje jis jau vėl judės į priekį ir atneš mums mūsų darbo rezultatus. Šiai dienai jis veikia slegiančiai toje veikimo zonoje, kurioje jis tranzuoja jūsų gimimo horoskopu. Deja, kad žinotumėte kur jis, turite mokėti susivesti savo duomenis į astrologinę programą ir pasižiūrėti tranzitus. Tačiau tikrai žinau, kad yra tai žinančių tarp jūsų 🙂 Taigi jūsų turite dar pusantro mėnesio kaip reikiant su ta sritimi padirbėti. Nėra prasmės slėptis nuo Saturno veikimo, nes jis gal lėtai, bet vis tiek pasiekia. Geroji žinia ta, kad jis moko išminties ir jam einant kažkuria sritimi, mes tampame kur kas išmintingesni. Žinoma, tik tuo atveju jei dirbame ir stengiamės kažko išmokti ten, kur Saturnas mus moko. Nes galima tą laiką ir tiesiog prakentėti, bet tada ir vaisius skinsime labai rūgščius. Jūs dažnai klausiate, kodėl gyvenime tiek daug sunkumų. Deja, bet sunkumai yra vienintelis būdas priversti žmogišką sielą prabusti ir įsiklausyti, keistis, tobulėti. Įveikdami sunkumus mes augame. Todėl tarkim tranzuojančių planetų veikimo neįmanoma pakeisti, jis visada bus, net ir pakeitus pagrindinę metinę prognozę, vadinamą soliarą. Tačiau pamokos ir mokytojai gali būti įvairūs. Juk ir mokinys vienas patenka pas išmintingus, gerus mokytojus, įskiepijančius jam tikras vertybes. O kitas patenka pas tironus, gali net ir liniuote per nagus gauti bei visus mokyklos metus atsiminti kaip didžiausią košmarą. Taip pat ir su gyvenimo mokykla. Tam ir skirtas prognozių keitimas, kad gyvenimo mokykloje eitumėte į aukštos klasės mokyklą, kurioje jausitės kiek įmanoma saugūs ir konstruktyviai mokysitės, o ne būsite žlugdomi gyvenimo negandų. 
Vakarą šiandien reikia praleisti labai ramiai, tai laikas, kuris atneša aibę rizikingų situacijų, todėl kuo mažiau judesių darysite, tuo geriau. Idealu būtų tylus laikas gamtoje, stebint vandenį ir besileidžiančią Saulę. Nuo kranto stebint, ne plaukiojant, nardant ar šokinėjant nuo tilto. 

Eiti prie įrankių juostos