Konsultacijos

Liepos 3 d.

Dabar mes gyvename Vėžio sezonu, kitaip tariant šeimos laiku, plius dalis planetų šiuo metu randasi Liūto ženkle, taigi idealus laikas buvimui su vaikais. Ypatingai mamoms. Tai ramių atostogų diena, tingaus buvimo paplūdimyje. Gal oras nelabai tinkamas degintis, tačiau pasivaikščioti pajūriu, upės krantu ar tiesiog gamtoje pabūti su savo atžalas laikas idealus. Apskritai tai tingi diena, siūlau eiti vakare anksčiau miegoti, šiuo metu kūnas reikalauja gero poilsio, tai ir naktinėti neverta. Tokią dieną geriausia tingiai gulėti prieš saulutę, skirti nakties miegui ilgas valandas. Idealu atostogauti kažkur toli, turistų rojuje, tarkim Balyje (nežinau ar ten ne liūčių sezonas tiesiog pirma į galvą atėjusi idealių atostogų vieta), mėgautis prašmatniais pusryčiais, plaukioti baseine ir pan. Jeigu atostogaujate, leiskite šiandien sau kaip reikiant patingėti. Jūs kūnas ir siela jums už tai atsidėkos. Paskaitykite lengvą romaną, skirkite daugiau laiko vaikams. Beje, ši diena idealiai tinkama tvarkyti įvairius formalumus, susijusius su vaikais, kad ir kokie jie būtų – finansiniai, biurokratiniai ir pan. Tai idealus laikas būti gamtoje, stebėti gamtą. Tačiau tai pasyvus laikas, tikrai netinka bėgti krūmais ir šabakštynais, kad nufotografuotumėte lekiančią stirną. o va gulėti ant pakloto ir stebėti kaip šliaužia sraigė jau būtų tinkamas būdas pailsinti savo išvargusį protą, net jei jis reikalauja aktyvios veiklos.
Tiesa, ši diena bus sudėtinga žmonėms, kurie stipriai pažengę dvasingumo keliu. Tokios dienos energetika gan agresyvi, labai grubi, tačiau tas nėra juntama materijoje gyvenantiems žmonėms, nes materija pati labai grubi. Tačiau jei jūs jau sugebate justi subtilesnes vibracijas, šiandien nebus lengva. Gali varginti nerimas, perdėtas emocionalumas, padidintas jautrumas. Toks stiprus bendras sudirginimas. Tarsi viskas juda per greitai ir nekontroliuojamai jus blaško, neišeina susikaupti. Geriausia būtų tokią dieną praleisti išskirtinai gamtoje, ten poveikis jausis mažiausiai, reikia gerti daugiau kokybiško vandens, tarkim iš natūralaus šaltinio, šulinio, nevalgyti raudonos mėsos, praustis po šiltu dušu ir medituoti ir melstis. Stenkitės kuo daugiau tylėti, kuo mažiau bendrauti. Tai tik viena diena. Ją reikia išgyventi, po to ji praeis. Be abejo, šiandien atsiveria ir stipresni gebėjimai, bet jie būna kupini egoizmo ir noro valdyti kitus, o jei tai nepavyksta, pyktis gali būti begalinis ir privesti prie tikros agresijos. Tai dvasinį tobulėjimą tikrai reikia atidėti kitiems laikams ir kaip ir minėjau, kuo mažiau bendrauti, nes bendravimas šiandien gali privesti prie tikrai blogų dalykų ir pačius geriausius žmones. Tai diena, kuomet piktosios jėgos ieško tyriausių aukų ir kuo žmogus dvasingesnis, tuo ši diena jam pavojingesnė
Tai tikrai bloga diena meilės santykiams. Tokią dieną mes sutinkame partnerius, kurie mus nuveda į tamsos ir košmarų karalystę, iš kurios labai sunku po to ištrūkti. Apskritai šiandien bet kokie santykiai gali komplikuotis, jus išgąsdinti, įskaudinti, pastūmėti į neigiamą pusę.

Eiti prie įrankių juostos