Konsultacijos

Liepos 22 d.

Šiandien skirkite daugiau laiko savo šuniukams. Tai sunkesnė diena jiems. Pats laikas pasirūpinti jo poreikiais – skiepais ir kitais dalykais, jeigu dar nepadarėte. Taip pat ir kačiukais. Bent jau skirkite jiems daugiau dėmesio.
Sunkesnė diena ir moterims, jos blaškysis tarp savo poreikių, o apsispręsti bus sunku. Apskritai šiandien gali būti painiava su faktais, terminais, technologijomis, medicina.
Tokią dieną geriau praleisti namuose, rūpintis jų jaukumu, ramiai pasėdėti sode ar bent terasoje patogiuose krėsluose (ypač gerai veiks tie besisupantys), užsiimti kita ramia veikla, pavyzdžiui, pasisiūti suknelę, pasigaminti rožių vandens iš naminių rožių, išgerti rožių arbatos.
Tai nėra geras laikas pradėti santykius. Dabar aktyviau veikia skorpiono ir vandenio tipo vyrai. Deja, tokie vyrai į moteris labiau žiūri kaip į trofėjų nei siekia rimtų santykių. Išties jie būna gan ypatingi ir gali apversti jūsų gyvenimą – supažindinti su nepažintų filmų pasauliu, įtakoti jūsų aprangos stilių, atnešti į jūsų gyvenimą naujas knygas ir naują muziką, o po to išeiti palikę tik skausmą. Ar tai pakankama kaina? Renkatės tik jūs. Jei to jums neužtenka, galite puikiai išsiversti ir pačios. Kaip tik diena ramiam gyvenimui – kokybiškam filmui (rekomenduoju Annie Hall kaip tik į dienos nuotaikas), naujam kokybiškam džinsiniam švarkeliui (gal net šiltesniam, artėjam juk prie šaltojo sezono), gerai muzikai (idealu būtų kažkas tokio kaip The Smiths ar Radiohead). Ir nepasitikėkite vyrais, kurie dabar į jūsų gyvenimą ateis su didelio gerumo ir užuojautos rūbu. Per daug tikėtina, kad tai tik maskaradinis kostiumas. Suaktyvės ir Liūto tipo vyrai. Būkite atsargios – itin liūtiškos asmenybės yra patys didžiausi narcizai. Kartą vienas klientas man pasakė – nekaltinu savęs dėl nieko, aš juk gimiau su tokiu planetiniu išsidėstymu. Bet gimimo horoskopas nėra pateisinimas mūsų poelgiams. Jūs visada galite kovoti su savo ydomis ir tapti kitokiu žmogumi. Neteisinkite ir kitų blogų poelgių. Žmogus turi laisvą valią rinktis, jei jis renkasi laužyti, išnaudoti ir nuodyti kitus, už tai atsakingas tik jis pats, o ne planetos.Saugokitės vapsvų, dabar jos bus itin piktos.

Saulė paskutines akimirkas juda Vėžio ženklu ir šiandien ji pereis į Liūto ženklą. Mėnulis irgi Liūte. Tai kūrybiškumo, spindėjimo diena. Tik verčiau kol kas spindėti mažoje namų erdvėje. Ši diena – antras šansas naujai pradžiai. Beje, šiandien gali nutikti tikrai beprotiškų dalykų, tačiau žmonės jau pavargę, išsisėmę ir į viską reaguos abejingai. Dabar mes pusiaukelėje šių sunkių metų ir ateina laikas stoti į kovą su naktiniais metų košmarais ir fantomais. Gali atsirasti vienatvės baimė, todėl stiprinkite šeimyninius ryšius. Jei turite galimybių, ieškokite žemės, kurioje galėtumėte apsigyventi ir kurti mažutį ūkį savo reikmėms. Gali apimti baimė, jog nieko gyvenime nepasieksite. Dirbkite dėl kitų žmonių, kad ir tik pačių artimiausių. Žinokite gyvenime nėra didesnio pasiekimo nei pakeisti kito žmogaus gyvenimą. Tai tikrai nesulyginama su beprasmiu mirgėjimu ekranuose ir rampų šviesose. Tai laikas sėti sėklas, tręšti žemę – kitaip tariant pradėti naują ciklą. Praėjusi jaunatis buvo labai stipri, vis dar laikas ją išnaudoti. Tai vis dar tinkamas laikas taikyti ezoterikai. Šiuo metu ypač ajurvedai. Net jei nieko tai neišmanote, šiandien galite nusistatyti kitokį savo gyvenimą ritmą. Ypač tinka tai kasdieninei rutinai. Nusistatykite valandą, kada kelsitės ir visada kelkitės tuo pačiu laiku (geriausia prieš saulėtekį), nusistatykite kada eisite miegoti ir visada eikite tuo pačiu laiku (geriausia iki dešimtos valandos vakaro), nusistatykite valandas kada valgysite ir visada valgykite tuo pačiu metu. Jūs galite tai pabandyti vieną mėnesį, tarkim iki sekančios jaunaties ir įvertinti savo savijautą iki tol ir po to. Geras laikas pirkti apsauginius simbolius iš stiklo, pavyzdžiui, stiklines runas.

Ir nepamirškite, kad jei aplink jus viskas ir visi griūna, ko gero dabar laikas ne mirti, o keltis iš pelenų, atgimti nauja ugnimi 🙂 Gero prisikėlimo 🙂

Eiti prie įrankių juostos