Konsultacijos

Liepos 21 d.

Didesnio aktyvumo laikas, nesėdėkite namuose, čiupkite vaikus ir keliaukite pažintiniais takais. Tai mažins piktą planetinį veikimą santykiuose, nes moterys šiandien vis dar gali jausti pavydą, norą kontroliuoti, baimę prarasti, ypač santuokiniuose santykiuose. Stenkitės mažiau laiko būti internete, „nepostinkite“, tokiu metu didesnė tikimybė beprasmės kritikos. Šiandien apskritai didesnė agresijos tikimybė, o tokiu metu kaltininkai sėkmingai pasislepia už įtakingų nugarų.
Jei miškai nepatinka, geras laikas išvykai laiveliu jūra. Na gal geriau ne valtimi, o sėsti į profesionalo valdomą laivą. Jei vaikų neturite, pasikvieskite draugus.
Saulė paskutinę dieną Vėžio ženkle, Mėnulis keliaus Liūtu. Šiandien verta šiek tiek pasisaldinti sau gyvenimą. Ne per daug. Pasigaminkite arbatinio limonado – pradžiuginsite ne tik save, bet ir vaikus. Mano mėgiamas receptas:
2 puodeliai karšto vandens6 pakeliai juodos arbatos1/8 arbatinio šaukštelio sodos2/3 puodelio cukraus6 puodeliai šalto vandens
Pradžioje karštame vandenyje užplikykite arbatą, išimkite arbatos pakelius po kokių dešimties minučių, tada sudėkite kitus ingridientus, gerai išmaišykite ir atšaldykite. Viskas. O toliau jei trūksta skonio galima įsidėti citrinos sulčių (netinka dėti supjaustytos citrinos, nes arbata taps kartoka, nebent tik įsipilus į puodelį prieš pat geriant ir būtinai išėmus sėklytes arba citriną galima keisti braškėmis), klevų sirupo (ji reikia dėti į karštą vandenį). Puikus cheminių limonadų pakaitalas, kurie iš esmės yra nuodas tiesiogine to žodžio prasme. Na nesusilaikysiu nuo menkutės pagiežos, bet man tikrai keista kai žmonės bijo skiepyti vaikus ar tampa vegetarais nes skiepai ir mėsa taip žalinga, tačiau leidžia savo vaikams gerti limonadą 😀 Tai mažai kuo skiriasi nuo antifrizo ar langų ploviklio, na koncentracija nuodų mažesnė. Tik tiek.

Noriu priminti, kad nuo rugpjūčio jau susilaikytumėte nuo kelionių. Gaila, bet vargu ar artimiausiu metu kelionėms laikas pagerės. Tačiau noras gali būti stiprus. Siūlyčiau susitelkti į savo šalies grožį ir kol kas pakeliauti po ją, sąmoningai paieškoti kažko kas jums labai patinka ten kur gyvenate dabar.  Na ir pasvajoti apie svajonių šalį, į kurią norėtumėte nukeliauti kai jau bus galima. Manau, kad dabar daugelis skaudžiai pajuto tikrąją kelionių vertę kai keliauti tapo pernelyg sudėtinga….Jei turite akmenėlių, kristalų, šiandien laikykite juos arčiau savęs. Jų veikimo jėga bus stipresnė. Akmenėliai tai ties pusbrangiai ar brangūs akmenys. Paprastas akmuo irgi turi savo didelę jėgą, tačiau ji juntama retam. O dažną netgi ne kaip veikia. Vis dar geras laikas pirkti ezoterinius reikmenis – žvakes, žoles, akmenis. Tinka užsiimti ir jų gamyba – džiovinti arbatas, ruošti antpilus, piešti ženklus, jei tik šią sritį išmanote. Tai vis dar didelės jėgos metas, kuomet saugu naudoti savo vidinius resursus ir savo galias.

Gero antradienio 🙂

Eiti prie įrankių juostos