Konsultacijos

Liepos 20 d.

Paskutinė mano darbo savaitė šį mėnesį ir be galo laukiu, kada ji pasibaigs 😀 Tinka kurti aplinkos dizainą, formuoti gėlynus, naudoti pagalbines priemones. Na gal išskyrus padangas…verčiau jos lieka ant ratų. O gėlės lai auga vazonuose arba žemėje. Tai puiki diena rūpintis gėlėmis.
Tai pasirinkimų diena, jums gali atrodyti, kad joje tik dvi spalvos – juoda ir balta, bet ir vienas, ir kitas pasirinkimas būtų klaidingas. Rinkitės kažką tarpinio 🙂 Gyvenime juk daug spalvų :)Nemėtykite pinigų, jei kažko neturite, gali būti, kad todėl jog to jums ir nereikia, na nebent tai kažkoks mielas žaidimas vaikui. Tam galima padaryti išimtį, ypač jei tai kažkas su vienaragiais ar fėjomis :). O šiaip verčiau rūpinkitės savo fizine ir dvasine sveikata, mylimais žmonėmis, stenkitės labiau pasitikėti savimi. Nelabai tinkamas laikas mokytis, laikyti egzaminus, ieškoti darbo. Tačiau geras laikas rašyti straipsnius, mokytis astrologijos.Nusipinkite vainiką iš gėlių ir žolių ir sudžiovinkite jį. Jei pavyks padaryti kažką gražaus, tai taps namų apsaugos simboliu, kurį galima pasikabinti ant sienos ar pan. Jaunatis labai magiškas metas, tokią dieną ir į savo rankų darbus tyčia ar netyčia įdedame šiek tiek magijos. Todėl šiandien dar tinka pirkti bet ką, kas yra iš serijos „witchcraft“ – ar tai būtų talismanai, ar simboliai, ar akmenys, ar žvakės, ar priemonės tokių dalykų gamybai ir pan.

Šiandien mūsų laukia Mėnulio jaunatis. Ir ji visai nebloga, netikėtai įvykiai gali pasisukti teigiama linkme, gali dužti sienos, blokai, kuriuos patys ir užsidėjote. Gilės ryšiai. Šios dienos moto – atlaidumas. Jis padės judėti į priekį, aiškiau suprasti situaciją, įvykių priežastis paskutinius kelis mėnesius. Tai transformacijos diena, metas užbaigti senus dalykus ir eiti nauju keliu.  Šiandien turime būti tarsi emocijų archeologai, ieškoti savo emocijų ir elgesio šaknų, ieškoti esamos savijautos priežasčių.
Tiesa, tai sunki diena vyrams, kurie turi stiprią vandens ženklų išraišką horoskope. Jie bus lepūs ir reikalingi globos tarsi kūdikiai. Tai jau teks jais pasirūpinti. Apskritai stenkitės šiandien rūpintis kitais, net jei tas kitas tik katė lauke. Žinokite, kad pakeistumėte kažkieno gyvenimą, jums nereikia būti nei gražiu, nei turtingu, nei tobulu. Visiškai užtenka būti rūpestingu. Tik nepamirškite po bet kokio kontakto su kitu žmogumi gerai nusiplauti rankas vandeniu, tokiu veiksmu jūs nusiplaunate svetimą energiją. O šiandien labai lenga persiimti svetimomis neigiamomis emocijomis. Deja, bet šiandien netikri draugai gali parodyti savo tikrą veidą, ypač jei jums nesiseka.

Sėkmingos Jaunaties 🙂

Eiti prie įrankių juostos