Konsultacijos

Liepos 18 d.

Įtampos aspektai nuslūgo ir ši diena primins kovą su buliumi koridoje. Ne todėl, kad būtumėte puolami, o todėl kad patys pajutę jėgų antplūdį pasijausite visagaliais. Reikėtų šiek tiek save pristabdyti. Žinoma, laikas kur kas geresnis, bet beprasmė rizika niekada nepasiteisina. Likite savo vietose. Intelektualus žmogus neturėtų leistis į kovas su jaučiu. Apskritai šiandien labai lakstyti nederėtų, nes silpna vieta pėdos. Ir mažų mažiausiai galite dieną baigti su pūslėmis ant kojų. Tačiau tai tikrai labai tinkama diena rūpintis savo grožiu. Taip kad žygius ir maratonus kol kas atidėkite bei atsipalaiduokite kosmetologės kėdėje. Iš ties tai apgaulingos tylos diena, atrodytų viskas gerai, nieko blogo, jokių įtampos darinių, tačiau kai geros dienos ateina po sunkių, ne vienam tai taip susuka smegenis, tas visagalybės pojūtis ir atsipalaidavimas, kad vienas žmogus stoja prieš armiją tankų plikomis rankomis, jei taip galima būtų išsireikšti. Žinoma, žygdarbiai visada padaromi neįtikėtinais veiksmais, tačiau reikia turėti omenyje, kad žygdarbius padaro vienas iš tūkstančio ar milijono, o kiti tik kovoja su vėjo malūnais. Šios dienos vakarą tikrai geriau praleisti ramiai stebint saulėlydį, kad ir pro savo buto langą didmiestyje, o ne bandant užkariauti visatą. Ši diena tai kažkas tokio kaip žmogui, prabuvusiam beviltiškuose spąstuose kelias dienas ir susitaikiusiam su lėta, neišvengiama mirtimi, netikėtai išsigelbėti. Adrenalino antplūdis ir euforijos jausmas gali supurti gyvenimą iš pagrindų ir vargu ar gerąja prasme. Todėl būtina tokią dieną praleisti tyliai ir ramiai. Išlaukti kol nusistovės vidinė pusiausvyra, judėti lėtai ir stebėti ženklus. Šiandien būtina rūpintis savimi, mylėti save. Praėjusi pilnatis buvo kaip reta sunki. O po sunkios ligos niekas strimgalviais iš lovos nepuola. Todėl šiandien reikia būti žemiškam, elgtis paprastai, stengtis savęs niekuo neapsunkinti. Tokią dieną jokia nuodėmė užsukti į greito maisto restoraną ir pasiimti vakarienę išsinešimui. Kartais mažytės nuodėmės yra būtent tai ko reikia dideliam sveikimui.

Vis dar geras laikas pirkti, bet šiandien tinkamesnė diena pirkti vaikams, o ne sau. Sėkmės spalva balta. Orientuokitės į vasarinius rūbelius, tarkim šortus, nes šiltų dienų dar sulauksime 🙂

Tai labai pavojinga diena einantiems dvasinio tobulėjimo keliu. Šiandien rekomenduočiau skaityti Kibalioną. Apie jį jau rašiau anksčiau, galite jį rasti online lietuvių kalba visiškai nemokamai. Tokią dieną atsiveria vidinės galios, visi ankstesni pasiekimai tarsi susideda į vieną ir tampa didele jėga. Ir tai išbandymas jėga. Šiandien bus proga panaudoti sukauptus „turtus“ asmeniniams tikslams. Bausmė už tai bus baisi. Tame ir yra rizika kopimo aukštyn. Kuo daugiau pasieki, tuo mažiau begali panaudoti savo naudai. Nors aukštesnes pakopas jau lydi suvokimas, kad plaukti egzistencijos upe geriausia pasroviui, tačiau užmigti lengva, o nuostabūs žiedai pakrantėje vilioja sustoti ir jų prisiskinti. Tokia diena reikia melsti stiprybės, kuri padėtų atsilaikyti prieš pagundą. Nepraraskite to, ką taip ilgai rinkote, kaupėte, dėliojote iš gabaliukų tik dėl vienos silpnumo akimirkos.

Eiti prie įrankių juostos