Konsultacijos

Liepos 17 d.

Tai vis dar kačių diena, bet šiandien jau tokia atvirkštinė. Matomai vargšai gyvūnėliai pernelyg pavargo rūpintis savo niekam tikusiais šeimininkais. Taigi šiandien jau jas palikite ramybėje ir gelbėkitės patys. Šiandien katės bus agresyvesnės, nenorės dėmesio ir galite netgi nuo jų nukentėti, jei per jėgą bruksitės į akis.
Tačiau tai vis dar gera diena gydyti sielą pirkiniais. Šiandien tinka pirkti kažką seksualaus, trumpo, nėriniuoto, siuvinėto ir pan. Pavyzdžiui, trumputį kombinezoną. Dienos spalva – švelniai rožinė. Sėkmingi būtų pilki, raudoni akcentai. Vis dar tinkamas laikas siūti, megzti pačioms, ypač jei dar ir modelius pačios kuriate. 
Tokį vakarą reikia leisti žiūrint kažką linksmo, animacinio, tiesa, labiau suaugusiai auditorijai skirto, pavyzdžiui, Simpsonus. Idealu būtų pasivaikščioti pajūriu prieš miegą (saulėlydžio metu). Beje, šiandien gerai veikia šaltesnis klimatas, todėl mūsų Palanga, Šventoji ypač tokiu oru yra pats tas. Belieka tik tikėtis, kad iki vakaro nustos lyti.
Tai ne kokia diena darbui, jei užimate aukštesnes pareigas ir darbe jums nuolat tenka aktyviai bendrauti su aukščiausio rango vadovais. Tokią dieną tampama tarsi kelių žmonių įkaitų. Kiekvienas tampo jus į save ir nei vienoje situacijoje neįmanoma rasti teisingo sprendimo.
Šiandien dar šiek tiek jaučiasi pilnaties poveikis, bet iki pietų jis jau išsisklaidys, tačiau šiandien mums teks tvarkyti nesutvarkytą „betvarkę“ savo gyvenime:
Avinas šiandien labai norėsis dėmesio, tačiau viduje jį kankins įvairios baimės.
Jaučiui šiandien teks susidurti su dvasinio tobulėjo iššūkiais praktiniame lygmenyje.
Dvyniams šiandien teks mokytis išgyventi, kontroliuoti save, pasitikėti kitais ir paleisti.
Vėžiui teks kovoti su kritusia saviverte ir mokytis sveikų santykių su aplinkiniais.
Liūtui šiandien teks nulenkti galvą ir pripažinti, kad ne jis yra visatos centras.
Mergelei šiandien teks pripažinti pralaimėjimą ir pripažinti, kad yra priklausoma nuo kažko kito.
Svarstyklėms šiandien teks kažką pasiūlyti kitiems ir tapti tikru inkaru savo namams bei namiškiams.  
Skorpionui šiandien teks padirbėti su savo mintimis, jį gali aplankyti suvokimas, kad jo mąstymas įtakoja jo santykius su aplinkiniais.
Šauliams šiandien teks tvarkyti finansinius reikalus.
Ožiaragiui teks mokytis keistis, ypatingai santykiuose su kitais.
Vandeniui teks mokytis savo aukštą dvasingumą pritaikyti praktiškoje kasdienybėje.
Žuvis šiandien paskandins kolektyvinės, masinės problemos, kurias joms teks spręsti.
Ši diena stipriausiai bus juntama Avinams ir Vėžiams ir ypatingai santykiuose, ypač meilės. Deja, bet vargu ar teigiama prasme. Ypač Vėžiams, Avinams gali ir teigiama prasme reikštis.
Apskritai visiems tai netikusi diena meilei. Šiandien tikrai netinka prisigėrus bare „kabinti“ padavėją. Apskritai netinkama diena bendrauti, susipažinti su žmonėmis, nebūtinai meilės tikslais. 
Šiandien netinkama diena astrologijos studijoms. Netinkama diena ir dvasiniam tobulėjimui, tokią dieną viskas suvokiama pernelyg primityviai ir materialiai. 

Eiti prie įrankių juostos