Konsultacijos

Liepos 17 – 19 d.

Šiomis dienomis atsikvėpkime nuo darželių ir gėlyčių ir lai jie ir jos auga kaip nori, nors kaip tik gali būti noras daugiau jais užsiimti, tiesiog tokiomis dienomis daržo darbai gali būti nelabai sėkmingi augalams. Šiomis dienomis galite jausti stiprų pavydo jausmą, ypač moterys. Kontroliuokite savo kalbą ir mokykite gražiai bendrauti vaikus. Tai prastas laikas meilei, šiuo metu santykiai gali baigtis tragedija. Taip kad savo „romeo“ pavydėti neskatinkite. Verčiau rinkite uogas, kol jų nenurinko paukščiai, o meilę raškyti palikite geresniems laikams. Stenkitės kontroliuoti savo mintis ir iš visų jėgų mąstyti pozityviai.

Liūtas šiuo metu gali siūbuoti nuo euforijos iki depresijos, nuo pačio mieliausio katinėlio iki įniršusio tigro.

Saulė keliauja Vėžio ženklu ir jau už keleto dienų prasidės Liūto sezonas. Mėnulis Dvyniuose, o savaitgalyje keliaus Vėžio ženklu. Kaip jau ir parašiau, tai šiek tiek įtemptos dienos, todėl jei nerasite sau vietos, klausykitės „stiprios“ muzikos, kažko tokio kaip AC/DC. Iš esmės tokiu metu geriausia būti kažkur kalnuose. Deja, bet kelionėms situacija nėra dėkinga, teks pasitenkinti lietuviškomis kalvomis. Nemiegokite iki pietų, tai tik dar labiau suerzins. Šiomis dienomis geriausia keltis anksti ryte ir po kavos puodelio kažkuo užsiimti. Neužsidarykite savyje, bendraukite, vienatvė gali labai slėgti. Nepamirškite, blogis yra bejėgis, jei žmogus nebijo gerumo.

Aš atostogausiu nuo liepos 25 iki rugpjūčio 2 d. Tomis dienomis nebūsiu pasiekiama nei laiškais, nei žinutėmis. Tą savaitę bus mano gimtadienis ir šį kartą aš leisiu sau vienatvės bei dvasinių praktikų periodą. Daug metų tokią galimybę turėjau itin retai, taigi labai to laukiu 🙂 Kas dar negavote šiam mėnesiui rezervuotų horoskopų, tikrai gausite visi iki mano atostogų.
Labai dažnai paskutinis mėnuo iki gimtadienio būna sudėtingas. Nebūtinai įvykių prasme, labiau dvasiniu atžvilgiu, gali jaustis didesnis nei įprastai nuovargis. Tai pabaigos laikotarpis, žmogaus siela savotiškai ruošiasi gimti iš naujo, pereiti į naują klasę. Todėl jei tik galimybės leidžia, paskutinę savaitę ir keletą dienų po gimtadienio visiems rekomenduoju pailsėti, daugiau pabūti vieniems, gamtoje, ką aš ir pati planuoju daryti 🙂 Bet kitą savaitę dar bendrausime, o kol kas gero poilsio ir kuo didesnės ramybės 🙂

Eiti prie įrankių juostos