Konsultacijos

Liepos 14 d.

Toliau rūpinamės vasaros gėrybėmis, nepamirškime sočiai šviežiomis uogomis primaitinti vaikus 🙂 Vienas geriausių būdų pasirūpinti jų imunitetu žiemai. Elementarių medicininių priemonių irgi verta nusipirkti atsargai.
Vis dar geras laikas apsipirkinėti. Taip pat išbandyti įvairias programas. Galite atrasti kažką sau naujo ir vertingo. Būkite daugiau gamtoje – miške ar prie jūros, šalia medžių. Nepamirškite ir vaikų 🙂 Šiandien jiems apskritai reikia skirti daugiau dėmesio.Geras laikas paprastiems žemiškiems darbams, tarkim naujas užuolaidas pasikabinti. Geras laikas gydytis, ypač plaučių ligas.

Avinas šiandien išgyvens pakylimą. Nepakęs nuobodulio, bus labai gynybiškas, bet jausis ypač šaunus ir tas perdėtas jausmas jį gali paskatinti nelabai kokiems poelgiams.

Visumoje tai ne pati blogiausia diena. Nemažai joje bus Saulės spindulių, ypač jei gyvenate tamsoje. Tai vis dar magiškas laikas, atverkite sielą jam ir jis jums parodys tai ko negalėjote net įsivaizduoti. Geras laikas diskusijoms ezoterinėmis temomis. Galite išgirsti naudingų dalykų, kurie jūsų gyvenimą pakreips kita linkme.
Tiesa, Saulė sudaro neigiamus aspektus su planetomis Ožiaragyje, ji pati vis dar Vėžio ženkle. Mėnulis Jautyje. Šiandien jis praslinks pro Uraną, norėsis daugiau bendrauti, daugiau naujos informacijos. Laikas tam palankus, Merkurijus jau juda tiesiai. Tačiau toks laikas gali atnešti netikėtus įvykius. Truks kantrybės, o iššūkių netruks. Taigi sprendimus priimkite atsargiai, ypač partnerių ir draugų atžvilgiu. Nebūkite impulsyvūs, nelipkite per galvas. Toks laikas atneša ir nemažai abejonių, todėl dabar pasikliauti galima tik faktais. Ir nepamirškite, kad patys vertingiausi gyvenime dalykai visiškai nieko nekainuoja – tai taika, juokas, džiaugsmas ir meilė.

Eiti prie įrankių juostos