Konsultacijos

Liepos 10 d.

Gaila, bet laikas nepagerėjo, o tik dar labiau pablogėjo. Bet vėl gi, tai tik trumpalaikis keleto dienų poveikis, kuris nėra labai reikšmingas. Vis tik tokią dieną reikia paskirti rimtesniems reikalams, kažkur nukreipti savo dėmesį į daugiau techninius, praktiškus dalykus. Pavyzdžiui, šiandien tinka pirkti baldus, ypač minkštas dalis, tarkim sofą. Tačiau rekomenduotina pirkti jau naudotus, o ne naujus, rinktis kažką solidesnio, tarkim odinius, tvirtus, ilgaamžius, klasikinius baldus. O ne nepatvarias ir modernias naujoves. Šios dienos spalva – šviesi, pastelinė. 
Vidiniu atžvilgiu, kadangi susiduria dviejų absoliučiai priešingų planetų poveikis, diena daugeliui bus nieko ypatingo (du skirtingi poliai vienas kitą neutralizuoja), tiesiog paprasta, eilinė diena. Lengviausiai tokia diena praeis atostogaujantiems kažkur prie jūros. O visiems kitiems siūlau save palepinti gerais pusryčiais – koše, bandelėmis su medumi, kava ir sultimis. Pasimerkti gėlių ant stalo – šiandien gerai veiks geltonos spalvos gėlės. Stenkitės nepapulti į akis vadovams, nes šiandien jau jie bus nebe vadovais, o valdovais. Tokią dieną valdingus žmones apima tiesiog didybės manija tai verčiau su jais nekonfrontuoti, tyliai pralaukti kol sparnus suskleis. Apskritai tai toks karingas laikas, bet jis labiau jausis jauniems žmonėms, tokiems iki dvidešimties metų. Bet tai irgi labiau pasireiškia konkurencinėmis kovomis tarkim moksluose, dėl mokslų (kaip gerai, kad atostogos), o ne kraujo praliejimu.Šiaip jau šiandien gera galimybė pasitikrinti savo „stadiją“ kaip sakoma. Jei šiandien jus apims jausmas, kad esate puikus, nuostabus, tobulas, gražutis ir pan., žinokite, kad darote kažką ne taip ir neišmoktos pamokos dar duos apie skaudžiai žinoti. 
Vėl gi tokią dieną reikia daugiau dėmesio skirti mažiesiems, tik šiandien jau būtina aktyvesnė veikla, pavyzdžiui, tiktų eiti į nedidelį, keleto valandų žygį gamtoje. Tik siūlau nesirinkti sudėtingų, pavojingų maršrutų, nes šiuo metu didesnė traumų ir rizikingų situacijų tikimybė.
Saugokite savo pinigus, šiuo metu juos išsiurbia technologijos. Šiandien gali kilti mintis pirkti kažkokios programėlės paslaugas, tarkim išsiburti ar pan., ko pasekoje išleisite apvalią sumą ir jausitės visišku idiotu. Šiandien turėtumėte nepirkti jokių apps’ų ir panašių dalykų, ypatingai tokių, kurie apmokami trumpąją žinute, iš google play ir analogiškų dalykų. 
Tobulėjantiems dvasiškai tokia diena pakankamai produktyvi. Šiandien tie, kurie visą gyvenimą ieškojo dvasinio mokytojo, staiga gali suvokti, kad mokytojo jiems jau nebereikia, nes mokytojas yra jų viduje. Tai jau labai aukšto lygio suvokimas ir ne kiekvieną jis aplankys. O jei ir aplankys, nepamirškite, kad tai irgi dar ne galutinė stotelė. Kiti susidurs su žemiškomis situacijomis – kažkas jus supykdys ir stipriai. Tai šios dienos pamoka. Išbandymas pykčiu. To turite laukti, tam turite ruoštis ir parodyti ar pavyko šią pamoką išmokti – ar pakankamai gerai save sugebate kontroliuoti. Jei pavyks viduje nesupykti – sveikinu, egzaminą išlaikėte 10 balų ir sparčiai galite judėti pirmyn. Jei viduje pyksite, tačiau išoriškai sugebėsite save suvaldyti – tai jau irgi labai gerai. Deja, visais kitais atvejais teks grįžti prie senos pamokos iš naujo.

Eiti prie įrankių juostos