Konsultacijos

Liepos 10 – 12 d.

Kol kas nieko labai naujo danguje, taigi toliau rūpinamės gėlėmis ir namų aplinka, ypač lauke, ravime daržus.
Šiomis dienomis geriau likti miestuose ir susilaikyti nuo išvykų į gamtą. Atsargiai su ugnimi, nereikėtų nieko deginti, tame tarpe ir laužų verčiau nekurti. Atsargiai elkitės vandenyje, šiuo metu išaugusi skendimo rizika. Verčiau likite namie ir pasigaminkite skanių užkandžių. Nepagailėkite krapų, ypač jei turite jų iš savo daržo.
Gerai būtų pasportuoti, ypač pamankštinti pilvą. Tinka ir sveikatingumo mankštas palankyti. Saugokite sveikatą, šiuo metu jai ne pats geriausias laikas, ypač turintiems širdies problemų.
Skirkite daugiau dėmesio savo šuniukams.
Geras laikas politikams, ypač siekiantiems kažką laimėti, pataisyti smukusius reitingus. Kur kas prastesnis laikas šou pasaulio atstovams.Geras laikas mokytis astrologijos. Jeigu kažkur rasite užmestą senovinį daiktą, na tarkim tvarkydami palėpę ar rūsį, tinka jį pasistatyti namuose kaip talismaną. Tokiu metu seni anitikvariniai daiktai, ypač atsitiktinai surasti tampa namų apsaugos simboliu. Taip pat šiomis dienomis tinka uždegti žvakelę ir pasimelsti už artimuosius, ypač sergančius.

Avinui sėkmingas laikas meilėje, ypač jei jo partneris Dvyniai, Šaulys, Vandenis ar Liūtas.
Saulė keliauja Vėžio ženklu, Mėnulis Žuvyse, sekančias dvi dienas jis keliaus Avinu. Dar minimalai jausis Marso – Merkurijaus neigiamas aspektas, todėl šiek tiek įtampos, konfliktų gali būti. Kolektyvinių mastu ta agresija gali jaustis kur kas ryškiau, bet jau ne dėl Marso, o dėl didžiosios trijulės, ypač retrogradinio Plutono konjunkcijos.

Vakar rašiau, kad stovime ant permainų slenksčio ir paminėjau triušio olą. Iš ties literatūroje, kine mes galime nemažai rasti panašių pasirinkimo pavyzdžių jau gerokai iš seniau mums bylojusių apie besikeičiančius laikus. Mėgstantis fantastikos stilių dažnai pastebi, kad fantastinai kūriniai linkę pildytis. Paimkime, kad ir Žiulio Verno knygas, kurios kažkada buvo visiška fantastika ir visai nieko ypatingo jau seniai seniai. Kūrėjai dažnai pagauna impulsus iš dvasinės erdvės ir įkūnija juos savo kūriniuose. Paprasčiausiai todėl, kad tam jų sąmonė imlesnė, atviresnė. Gal tiksliau būtų sakyti, būtent todėl jie ir tampa kūrėjais. Puikus „pasirinkimo“ pavyzdys matomas ir filme Matrica – raudonoji ar mėlynoji piliulė? Viena atveria akis ir atskleidžia nemalonią tiesą, kita leidžia toliau skendėti iliuzijoje. Kurią pasirinktumėte jūs?

Ramaus savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos