Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 9 d.[:]

[:lt]

Na štai, Jupiteris pagaliau Šaulyje. Pats laikas atsikvėpti ir atsipalaiduoti šį vakarą su geru filmu. Savo rekomendaciją įdėsiu apačioje.
 
Tai puiki diena pirkti automobilį. Arba galima tai daryti savaitgalyje. Taip pat puikus laikas keliauti į užsienį, todėl dabar drąsiai galima imti atostogas ir lėkti į kokią Tenerifę pailsėti.
 
Tai vis dar tinkamas laikas mesti rūkyti.
 
Tačiau tai tikrai blogas laikas finansiniams reikalams tvarkyti, ypač jei darote kažką neteisėto. Tuomet šiuo metu jūsų metodika gali būti atskleista. Ypatingai tas galioja „plaunantiems pinigus“. Šiuo metu apskritai verčiau finansinių reikalų tvarkymą palikti ramybėje ir vykti atostogų.
 
Dabar visus metus gyvensime padidinto dvasingumo sąlygomis. Todėl visų pirma aš siūlyčiau pradėt nuo pastangų suvokti, kad jūsų esmė yra jūsų siela ir jūsų širdis, o ne kūnas, kūnas tik jūsų automobilis, kuris leidžia jūsų sielai judėti ir veikti materijoje. Jūsų smegenys yra tarsi valdymo centras jūsų judėjimo aparatui, o jūsų vidinė švara, gebėjimas mylėti ir kilti yra tos savybės, kurios leidžia tą aparatą vis kokybiškiau valdyti. Dabar kiekvienas jūsų turite metus laiko patobulinti valdymo įgūdžius. Šiandien pirmoji diena į geresnį gyvenimą. Pasinaudokite proga tobulėti, nes sekantis toks laikas ateis tik po 12 metų.
 
Na ir mano filmo rekomendacija lengvam vakarui 🙂 Šį kartą be skausmingų emocijų, nes tai laikas juoktis ir džiaugtis gyvenimu:
 

[:]

Eiti prie įrankių juostos