Konsultacijos

Lapkričio 8 d.

Puiki diena, puikus savaitgalis, kiek didesnė emocinė įtampa gali būti sekmadienį. Daugiausia netikėtumų mums žada maisto sritis ir nebūtinai gera. Galima nusipirkti kažką negero, kainos gali būti supainiotos, neteisinga sudėtis, tarkim nenurodytas ingridientas, kuriam jūs alergiškas ir pan. Arba gaminsite kažką labai tradiciško, žinomo ir kaip sakoma skonis bus ne tas. Pavyzdžiui, baltą mišrainę. Tai gal atidėkite tuos maistinius reikaliukus ir skirkite daugiau laiko bendravimui. Tai puikios dienos, jei norite kažką pasveikinti ar pan. Apskritai puikios dienos bendravimui su žmonėmis, buvimui tarp žmonių. Taip pat tai geras laikas teisinėms kovoms, teisinėms problemos spręsti, ieškoti naujos informacijos ir naujų kelių. Gaila, kad planetoms nusispjaut, jog pas mus dabar kaip tik nedarbo dienos. Taip pat tai geras laikas pirkti įvairią palaikomąją atributiką ir pan. Tarkim jei jūs kažkokios grupės fanas. dabar galite atrasti puikius grupės marškinėlius už padorią kainą ir pan. Gal tik tokios dienos sunkesnės Dvyniams, nes padidėjęs kitų ženklų socialinis aktyvumas nepaliks jiems tiek daug vietos kalbėti ir jie gali būti priverstinai gydomi tyla. Plius retrogradinis Merkurijus pačiam pike ir dar jungsis su Saule, taigi bendravimas gali turėti ir neigiamas pasekmes, kitaip tariant galite nusibendrauti ne į tą pusę ir prabusti sekmadienio rytą ex lovoje ir namuose su augančiu siaubu, kad padarėte eilinę nedovanotiną klaidą. Tai gal vakarus geriau leisti namuose ir nebendraujant, o gulint detoksikuojančioje ar meditacinėje vonioje. Idealu būtų prieš tai sau leisti karštų akmenų masažą, labai tinka įvairūs augalai, žolelės (nedžiovintos), purios kempinės, žvakės, stori rankšluosčiai, šį kartą gerai veiks rožinė spalva, baltos žvakės, kad ir paprasčiausios arbatinės. Tokios labiausiai tinka. Ir apskritai, nors dienos puikiai tinka bendravimui, tačiau jūs kur kas daugiau laimėsite, jei išeisite su vaikais į ilgą pasivaikščiojimą po parką nei bandysite atnaujinti santykius ar pan.

Tai laikas, kuomet meilės žodžiai yra beverčiai, tačiau meilės darbų kaina išauga keleriopai. Todėl jei kažką mylite, padarykite dėl jo/jos kažką. Na bent vieną raudoną rožę padovanokite. Oras dabar bus tiesiog prisodrintas meile. O jei jaučiatės vienišas, tai pasidovanokite sau tą mielą veltinio kiškutį su megztuku. Ar kažką pan. Jis taps namų jaukumo talismanu. Žinoma, talismanams neverta taupyti. Ir pigus pliušinukas iš prekybcentrio simboliu tikrai netaps. Tačiau tokiu gali tapti nuoširdus rankų darbo gaminys.Tačiau tokios dienos ne tik geros. Jos kupinos ir konspiracijos teorijų, paranojos, kaltinimų slaptais ketinimais ir slapta veikla. Ypač bus pavojingi riboto mąstymo individai, ypač jei dar yra anksčiau nukentėję nuo kažko ir tapę labai įtariais. Tokios dienos pavojingoms žmonėms, pasižymintiems išskirtiniu protu, talentingiems menininkams, nes jie gali nukentėti vien todėl, jog masės jų nesupras. 
Tai tiek trumpai. Artėjantis savaitgalis ir didelė krūva darbų šiai dienai verčia ir mane riboti laiką, skirtą rašymui, bet prie ilgų tekstų aš dar sugrįšiu 🙂 O atsipalaidavimo dienomis niekam nėra reikalo per daug sau kvaršinti galvas 🙂

Eiti prie įrankių juostos